// جمعه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۰۸

پوشش زنده زومجی از مراسم State of Play

بامداد جمعه رویداد پلی استیشن یا همان State of Play با محوریت نمایش بازی‌های نیمه دوم سال میلادی پخش می‌شود و ما در زومجی آن را به‌صورت زنده پوشش خواهیم داد.

مدتی است که شایعاتی از رویداد پلی استیشن در ماه مَه به‌گوش می‌رسید و انتظار می‌رفت سونی تا قبل از اتمام ماه جاری میلادی، یک State of Play برگزار کند. این در حالی است که دیروز سونی بالاخره تاریخ رویداد State of Play جدید خود را اعلام کرد.

رأس ساعت ۱:۳۰ بامداد جمعه ۱۱ خرداد ماه، رویداد State of Play سونی برگزار می‌شود. این رویداد بیش از ۳۰ دقیقه زمان خواهد داشت و با محوریت بازی‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن VR2 خواهد بود. بازی‌هایی که تا انتهای سال ۲۰۲۴ میلادی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

همچنین ما در زومجی تصمیم داریم تا این رویداد را برای شما کاربران به‌صورت زنده پوشش دهیم. ازاین‌رو با مراجعه به صفحه زومجی در آپارات و یوتوب، می‌توانید این رویداد را تماشا کنید و به گفت‌وگو با ما بپردازید.

یوتوب زومجی

شما می‌توانید با ورود به بخش محصولات زومیت، در کنار مقایسه قیمت‌های مختلف محصولات مختلف ارزان‌ترین فروشگاه‌ها را برای خریداری کنسول بازی، موبایل، لپ‌تاپ، مانیتور و غیره پیدا کنید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده