عضو تحریریه
مریم اصلانی

مریم اصلانی

،
درباره من:
عضویت: چهار شنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷
17

انیمه هایی که باید در زمستان ۱۴۰۲ ببینید! | از جن گیر آبی تا کینگدام

با نزدیک شدن به روزهای آخر فصل پاییز، صحنه برای ارائه مجموعه‌ای خیره‌کننده از انیمه‌های جدید ویژه زمستان ۲۰۲۴ آماده می‌شود. در مرور تعدادی از انیمه‌های مورد انتظار زمستانی با زومجی همراه باشید.

25

عجیب ترین قسمت های باب اسفنجی که باید تماشا کنید

باب اسفنجی شلوار مکعبی یکی از مجموعه‌های انیمیشنی محبوبی است که طرفداران بسیاری دارد. در این مطلب با زومجی در مرور تعدادی از عجیب‌ترین قسمت‌های این مجموعه همراه باشید.

23

بهترین فیلم های شمشیر بازی | از هفت سامورایی تا ارباب حلقه ها

در دنیای سینما صحنه‌های اکشن متنوعی وجود دارد، اما شاید هیچ‌کدام به اندازه مبارزه با شمشیر سرگرم‌کننده نباشند. دراین مجال با زومجی در معرفی شماری از بهترین صحنه‌های شمشیربازی دنیای سینما همراه باشید.

28

بهترین فیلم های بوکس | از راکی تا گاو خشمگین

اگر از دیدن صحنه‌های مبارزه سنگین بوکس لذت می‌برید و به فیلم‌های سینمایی که این ورزش را درکانون توجه قرار داده‌اند علاقه دارید با این فهرست همراه شوید.

31

جذابترین طراحی های انیمه و مانگا که باید بشناسید

این روزها شاهد علاقه روزافزون مخاطبان به مانگا هستیم. سرگرمی بصری جذابی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما آیا می‌دانید کدام هنرمندان در خلق مانگا صاحب سبک هستند؟

18

بهترین فیلم های آکشی کومار | از سه نخاله تا گروه ۲۶

سینمای بالیوود ستاره‌های بسیاری به خود دیده است که هرکدام طرفداران خاص خود را داشته‌اند. آکشی کومار یکی از آن‌ها است. دراین مرور با زومجی همراه باشید تا نگاهی به شماری از بهترین فیلم‌های کارنامه این بازیگر داشته باشیم.

37

۱۰ لبخند ترسناک دنیای انیمه که از یادتان نمی‌رود!

شخصیت‌های انیمه اغلب جذاب و دوست‌داشتنی هستند. اما گاهی برخی از این شخصیت‌ها را با لبخندشان به خاطر می‌آوریم، لبخندی که برای توصیف آن‌ به چیزی جز ترس و وحشت فکر نمی‌کنیم. در مرور تعدادی از این لبخندهای ترسناک، همراه زومجی باشید.

24

۵ انیمه جذاب که باید مانگای فارسی آن‌ها را بخوانید | به همراه لینک خرید

اگر تازه به جمع علاقمندان مانگا پیوسته‌اید و دوست دارید برای شروع شماری از جذاب‌ترین محصولات این حوزه را مطالعه کنید، در این مطلب ۵ مانگا ترجمه شده از ۵ انیمه محبوب را به همراه لینک خرید به شما معرفی کرده‌ایم.

21

۱۰ مانگای ترسناک که هنوز انیمه نشده‌اند!

انیمه در به تصویر کشیدن فضای تاریک و خیال‌انگیز همواره مدیوم موفقی بوده است. بااین‌حال تعداد زیادی مانگای تاریک وجود دارد که هنوز انیمه‌ای از روی آن‌ها ساخته نشده‌اند! در مرور این آثار با زومجی همراه باشید.

66

قوی ترین شخصیت های انیمه که باید بشناسید!

هر انیمه به فراخور داستان و جهانی که به تصویر می‌کشد، شخصیت‌های متعددی را به مخاطب معرفی می‌کند که قدرت برخی از آن‌ها شگفت‌انگیز است. درمرور تعدادی از این شخصیت‌های قدرتمند با زومجی همراه باشید.

صفحه ۱ از ۱۴