عضو تحریریه
مریم اصلانی

مریم اصلانی

،
درباره من:
52

نگاهی به لوکیشن های سریال وایکینگ در دنیای واقعی

وایکینگ‌ها یکی از سریال‌های تلویزیونی محبوب سال‌های اخیر است که پخش آن از ماه مارس سال ۲۰۱۳ آغاز شد. در ادامه با زومجی همراه باشید تا سفری کوتاه به مهم‌ترین لوکیشن‌های فیلمبرداری این سریال داشته باشیم.

96

هفت بازیگری که جای خالی‌شان در فیلم های هالیوودی احساس می‌شود

در طول سال‌ها، عالم سینما شاهد ظهور و سقوط ستارگان بی‌شماری بوده است. بازیگرانی موفق که مدت‌ها مورد توجه عموم بودند، اما ناگهان از صحنه محو شده و از یاد رفتند. در این مطلب این بازیگران را مرور می‌کنیم.

72

مرور ترسناک ترین آثار دیزنی

بیشتر ما شرکت دیزنی را با آثاری پر زرق و برق و موزیکال می‌شناسیم. اما بدنیست بدانید دیزنی درکنار ارائه این نوع آثار، فیلم‌هایی با مفاهیم ترسناک نیز تولید کرده است. در مرور این آثار متفاوت با زومجی همراه باشید.

15

نگاهی به درخشش فیلم ترسناک The Wretched در باکس آفیس

این روزها شیوع کرونا برای بسیاری از ما اسباب دردسرهای بسیاری شده است، بااین‌حال به نظر می‌رسد فیلم ترسناک «The Wretched»، درخشش خود در باکس آفیس را مدیون شیوع این بیماری است.

13

نگاهی به تعدادی از لوکیشن های فیلم 1917 در دنیای واقعی

فیلم ۱۹۱۷ یکی از آثار درخشان و تحسین شده دنیای سینما در جشنواره‌های معتبر جهانی است. با زومجی همراه باشید تا سری به شماری از لوکشین‌های فیلمبردای این اثر محبوب بزنیم.

25

مصاحبه سم مندس پیرامون فیلم تحسین شده ۱۹۱۷

اگر از علاقمندان دنیای سینما باشید قطعا نام فیلم ۱۹۱۷ را شنیده‌اید، اثری تحسین شده که جوایز ارزنده‌ای را به خود اختصاص داد. در این مجال به مرور مصاحبه سم مندس پیرامون این فیلم خواهیم پرداخت.

54

نگاهی به لوکیشن های فیلم The Irishman در دنیای واقعی

فیلم The Irishman، درامی جنایی حماسی به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است. در ادامه با زومجی در گردشی تصویری به تعدادی از لوکیشن‌های این فیلم همراه باشید.

126

نگاهی به لوکیشن های فیلم Joker در دنیای واقعی

فیلم جوکر یکی از آثار تحسین شده سینمایی است که سال گذشته میلادی به روی پرده رفت. در این مجال با زومجی در مرور لوکیشن‌های استفاده شده در این فیلم همراه باشید.

18

از مانیبال تا فورد دربرابر فراری: تمجیدی از فیلم‌های ورزشی هوشمند

گاهی در ژانر فیلم‌های ورزشی شاهد ارائه‌ی آثاری متفاوت همچون فیلم Moneyball هستیم که با نگاهی هوشمندانه‌تر به این حوزه پرداخته‌اند. اما عمده جذابیت آن‌ها به چه دلیل است؟ با زومجی همراه باشید.

5

مصاحبه نیک پارک در مورد انیمیشن انسان نخستین

فیلم انسان نخستین (Early Man)، انیمیشنی دیدنی به سبک استاپ‌موشن، ساخته نیک پارک است. با زومجی همراه باشید تا به مرور مصاحبه کارگردان این انیمیشن با Rotoscopers بپردازیم.

صفحه ۱ از ۲