جدیدترین اخبار فیلم The Exorcist

۴۰۰ میلیون دلار خرج یونیورسال برای فیلم های جدید جن گیر

یونیورسال و شبکه پیکاک که هر دو به شرکت عظیم NBCUniversal تعلق دارند، با پرداخت بیشتر از ۴۰۰ میلیون دلار به ساخت سه فیلم The Exorcist جدید می‌پردازند.

ریبوت فیلم The Exorcist در دست ساخت است

شرکت مورگان کریک روی ریبوت فیلم جن گیر کار می‌کند و سال آینده شاهد اکران آن خواهیم بود.

ماکس فون سیدو، شوالیه سینمای جهان درگذشت

ماکس فون سیدو، بازیگر فیلم‌های معروفی چون «مهر هفتم»، «جن‌گیر» و «فوق‌العاده بلند و بیش از حد نزدیک»، در سن ۹۰ سالگی درگذشت.

شبکه Fox پخش دو سریال Lucifer و The Exorcist را متوقف کرد

شبکه Fox در طی چند روز اخیر پخش ۵ مجموعه خود را متوقف کرده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به سریال لوسیفر (Lucifer) و سریال جن‌گیر (The Exorcist) اشاره کرد.

جن‌گیرهای The Exorcist در قالب سریال به تلویزیون می‌آیند

وب‌سایت هالیوود ریپورتر در خبری اعلام کرد که شبکه تلویزیونی فاکس، دستور ساخت سریالی بر اساس فیلم ترسناک کلاسیک جن‌گیر (The Exorcist) را صادر کرده است. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید

بهترین فیلم‌های ترسناک تاریخ سینمای جهان (قسمت دوم)

پس از معرفی ۱۰ فیلم در قسمت اول از مقاله «۲۰ فیلم برتر تاریخ در ژانر ترس و وحشت»، در قسمت دوم به سراغ ۱۰ فیلم دیگر رفتیم که هر‌یک به نوبه خود یک اثر به یاد‌ماندنی در این ژانر هستند. با زومجی همراه باشید.

بازسازی فیلم The Exorcist در دستور کار کمپانی فیلم‌سازی مورگان کریک قرار دارد

The Exorcist یکی از به‌یاد ماندنی ترین و پر‌فروش‌ترین فیلم‌های سبک ترس است که در سال ۱۹۷۳ اکران شد، حال کمپانی فیلم‌سازی مورگان کریک، اعلام کرده که احتمال ساخت نسخه بازسازی شده این فیلم و فیلم‌های دیگر این استودیو در آینده وجود دارد. با زومجی همراه باشید.