نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۳

ادای احترام ویدیو فیلم جن‌گیر ۶ به یکی از ترسناک‌ترین ویدیوهای یوتیوب

شرکت بلوم‌هاوس ویدیو تبلیغاتی جدیدی از فیلم The Exorcist: Believer را پخش کرد که به یکی از ترسناک‌ترین ویدیوهای یوتیوب ادای احترام می‌کند.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که بلوم‌هاوس ویدیو جدیدی از فیلم The Exorcist: Believer (جن‌گیر: معتقد) را پخش کرد. این ویدیو به یکی از ترسناک‌ترین ویدیوهای انتشاریافته در یوتیوب با نام Ghost Car ادای احترام می‌کند که ۱۸ سال قبل سروصدای زیادی به پا کرد. این ویدیو حرکت یک اتومبیل در جاده‌ای طویل و پرپیچ‌وخم را نشان می‌دهد که ناگهان در پشت درختان ناپدید می‌شود و با نمایش موجودی اهریمنی به پایان می‌رسد.

دانلود ویدیو از آپارات

فیلم The Exorcist: Believer ششمین قسمت از فیلم‌های جن‌گیر و دنباله مستقیم فیلم The Exorcist است. در خلاصه داستان این فیلم می‌خوانیم: «پدر یک کودک جن‌زده ناامید از کمک دیگران به‌دنبال شخصی با تجربه مشابه می‌رود: کریس مک‌نیل». فیلم جن‌گیر ۶ برای اکران در تاریخ ۱۴ مهر (۶ اکتبر) برنامه‌ریزی شده است. دنباله این فیلم با نام The Exorcist: Deceiver (جن‌گیر: فریبکار) در تاریخ ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل) روی پرده سینما می‌رود.

رویارویی با کودک جن‌زده در کلیسا در پوستر فیلم The Exorcist: Believer

الن برستین، بازیگر فیلم Requiem for a Dream (مرثیه‌ای بر یک رؤیا)، لسلی اودم جونیور، بازیگر فیلم Red Tails (دم قرمزها)، آن داود، بازیگر فیلم Hereditary (موروثی)، لیدیا جوت، بازیگر سریال Good Girls (دختران خوب)، رافائل اسبارجه، بازیگر سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری)، جنیفر ندلز، بازیگر فیلم Harriet (هریت)، اوکووی اوکپوکواسیلی، بازیگر فیلم The Interpreter (مترجم) و اولیویا مارکوم در فیلم جن‌گیر ۶ بازی می‌کنند.

دیوید گوردون گرین، کارگردان فیلم Halloween (هالووین)، Halloween Kills (هالووین می‌کشد) و Halloween Ends (هالووین به پایان می‌رسد) سکان هدایت فیلم The Exorcist: Believer را در دست داشت. پیتر ساتلر و دیوید گوردون گرین فیلم‌نامه جن‌گیر ۶ را براساس داستانی از اسکات تیمز و دنی مک‌براید به رشته تحریر درآوردند. این فیلم همکاری دیگری را برای شرکت Blumhouse Productions و دیوید گوردون گرین رقم می‌زند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده