نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۸

تأثیرپذیری دختران جن‌زده از شیطان در کلیپ فیلم The Exorcist: Believer

شرکت یونیورسال ویدیو جدیدی از فیلم The Exorcist: Believer را پخش کرد که تأثیرپذیری دختران جن‌زده از شیطان را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت یونیورسال پیکچرز کلیپ جدیدی از فیلم The Exorcist: Believer (جن‌گیر: معتقد) را با طرفدارها به اشتراک گذاشت. این ویدیو اتفاقات ناخوشایند پس از ناپدیدشدن مرموز آنجلا و کاترین را به تصویر می‌کشد. در این ویدیو ویکتور فیلدینگ از دخترش می‌پرسد که در جنگل چه کار می‌کردند. دختران جن‌زده در تلاش برای برقراری ارتباط با مادر آنجلا بودند که به چنین سرنوشت تاریکی دچار شدند.

دانلود ویدیو از آپارات

فیلم The Exorcist: Believer ششمین قسمت از فیلم‌های جن‌گیر و دنباله مستقیم فیلم The Exorcist است. در خلاصه داستان این فیلم می‌خوانیم: «پدر یک کودک جن‌زده ناامید از کمک دیگران به‌دنبال شخصی با تجربه مشابه می‌رود: کریس مک‌نیل». فیلم جن‌گیر ۶ برای اکران در تاریخ ۱۴ مهر (۶ اکتبر) برنامه‌ریزی شده است. دنباله این فیلم با نام The Exorcist: Deceiver (جن‌گیر: فریبکار) در تاریخ ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل) روی پرده سینما می‌رود.

الن برستین، بازیگر فیلم Requiem for a Dream (مرثیه‌ای بر یک رؤیا)، لسلی اودم جونیور، بازیگر فیلم Red Tails (دم قرمزها)، آن داود، بازیگر فیلم Hereditary (موروثی)، لیدیا جوت، بازیگر سریال Good Girls (دختران خوب)، رافائل اسبارجه، بازیگر سریال Once Upon a Time (روزی روزگاری)، جنیفر ندلز، بازیگر فیلم Harriet (هریت)، اوکووی اوکپوکواسیلی، بازیگر فیلم The Interpreter (مترجم) و اولیویا مارکوم در فیلم جن‌گیر ۶ بازی می‌کنند.

دیوید گوردون گرین، کارگردان فیلم Halloween (هالووین)، Halloween Kills (هالووین می‌کشد) و Halloween Ends (هالووین به پایان می‌رسد) سکان هدایت فیلم The Exorcist: Believer را در دست داشت. پیتر ساتلر و دیوید گوردون گرین فیلم‌نامه جن‌گیر ۶ را براساس داستانی از اسکات تیمز و دنی مک‌براید به رشته تحریر درآوردند. این فیلم همکاری دیگری را برای شرکت Blumhouse Productions و دیوید گوردون گرین رقم می‌زند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده