آخرین خبرهای استودیو نینجا تئوری

نینجا تئوری، یک استودیو بازی سازی انگلیسی است که در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد و خالق Heavenly Sword و Hellblade به حساب می‌آید

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 احتمالا به‌صورت کامل قابل بازی است

طبق توییت منتشر شده استودیو نینجا تئوری، احتمال زیاد بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 هم‌اکنون از ابتدا تا انتها قابل بازی است.

تریلر جدید بازی Hellblade 2 با تمرکز روی ماموریت سنوآ

مایکروسافت و نینجا تئوری در جریان شوکیس ایکس باکس تریلر جدید و داستانی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را منتشر کرده‌اند.

اشاره احتمالی مایکروسافت به حضور Hellblade 2 و Avowed در شوکیس ایکس باکس

معاون رئیس بخش بازاریابی ایکس باکس در توییتر تصویر پروفایل خود را به‌روز کرده که به دو بازی Hellblade 2 و Avowed ظاهرا اشاره دارد.

نمایش گرافیک خیره‌کننده Senua's Saga: Hellblade II در ویدیو جدید بازی

سازندگان Senua's Saga: Hellblade II به‌دنبال جابه‌جا کردن استانداردهای انیمیشن‌سازی برای چهره‌ی شخصیت هستند. ویدیو جدید پخش‌شده از بازی نشان می‌دهد که آن‌ها چه دستاوردهای معرکه‌ای در این زمینه دارند.

اشاره سازندگان Hellblade 2 به انتشار اخبار بیشتر در سال ۲۰۲۳

سازندگان بازی Hellblade 2 اعلام کردند جزئیات بیشتری از این بازی در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد.

پخش ویدیو جدید از Hellblade 2 برای نمایش مراحل ضبط موشن کپچر بازی

استودیو نینجا تئوری با پخش یک ویدیو نشان داد که چگونه از تکنولوژی موشن کپچر برای ضبط حرکات غول عظیم نمایش داده‌شده در تریلر گیم اواردز سال گذشته این بازی استفاده کرده است.

نینجا تئوری: Hellblade 2 باعث می‌شود هلبلید مانند یک بازی مستقل به نظر برسد

تیمیم آنتونیادس، یکی از بنیان‌گذارها استودیو نینجا تئوری، می‌گوید که هدف Hellblade 2 بی‌نقص بودن نیست، بلکه ایجاد تجربه‌ای است که باورپذیرتر و زیباتر به نظر می‌رسد.

چشم انداز خیره‌کننده‌ی تصویر هنری جدید بازی Senua’s Saga: Hellblade 2

استودیوی نینجا تئوری کانسپت هنری جدیدی را از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر کرده است که چشم انداز ساحلی طوفانی را به تصویر می‌کشد.

تاکید سازندگان Hellblade 2 روی واقعی بودن گرافیک تریلر بازی

استودیوی نینجا تئوری به طرفداران اطمینان داده است که تریلر اخیر Senua’s Saga: Hellblade 2 در گیم اواردز 2021، گرافیک خود را بازی نشان می‌دهد.

گرافیک فوق العاده Senua's Saga: Hellblade II در تریلر گیم پلی بازی

استودیو نینجا تئوری در مراسم گیم اواردز سال ۲۰۲۱ میلادی، تریلر جدید بازی Senua's Saga: Hellblade II را نمایش داد.

انتشار آپدیت ایکس باکس سری ایکس Hellblade برای نسخه پی سی این بازی

آپدیتی که چند ماه پیش برای نسخه‌ی ایکس باکس سری ایکس Hellblade: Senua's Sacrifice منتشر شد و گرافیک بازی را ارتقا داد، حالا برای نسخه‌ی پی سی هل‌بلید عرضه شده است.

Senuas Saga: Hellblade 2 شاید در مراسم گیم اواردز امسال نمایش داشته باشد

یکی دیگر از افشاگران صنعت بازی ادعا کرده است که بازی Hellblade 2 احتمالاً در مراسم The Game Awards پیش‌رو به نمایش گذاشته شود.

عبور تعداد کاربران بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice از مرز ۶ میلیون نفر

استودیوی نینجا تئوری، سازنده و ناشر بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، به‌صورت رسمی اعلام کرد که تعداد کاربران این بازی از مرز ۶ میلیون نفر عبور کرده است.

عرضه نسخه بهبود یافته Hellblade: Senua’s Sacrifice برای ایکس باکس سری ایکس

آپدیت ایکس باکس سری ایکس | اس بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، جلوه‌های گرافیکی بازی را ارتقاء داده و ویژگی‌های جدیدی مانند DirectX Raytracing را به بازی اضافه می‌کند.

ویدیو پشت صحنه جدید از بازی انحصاری Senua's Saga: Hellblade 2

استودیو بازی‌سازی نینجا تئوری ضمن صحبت راجع به بازی2II، فوتیج‌هایی از نسخه‌ی در حال ساخت را در یک ویدیو پشت صحنه‌ی جدید قرار داد.

برگزاری رویدادی دیگر توسط مایکروسافت طی روزهای آینده

درحالیکه زمان زیادی از رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا E3 2021 نگذشته است، مایکروسافت در نظر دارد آخر همین هفته یک رویداد با تمرکز روی استودیوهای خودش برگزار کند.

احتمال نمایش تریلر جدید بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در E3 2021

ویندوزسنترال می‌گوید بسیاری از بازی‌های انحصاری در دست ساخت ایکس باکس در E3 2021 حضور ندارند، ولی از Senua’s Saga: Hellblade 2 ممکن است تیزری پخش شود.

عدم انتشار محتوای بیشتر برای Bleeding Edge؛ تمرکز نینجا تئوری روی بازی Hellblade 2

استودیوی نینجا تئوری به‌تازگی اعلام کرده که دیگر قصد ندارد محتوای بیشتری برای بازی Bleeding Edge منتشر کند و می‌خواهد تمام تمرکز خود را روی ساخت Hellblade 2 و دو پروژه‌ی دیگر بگذارد.

سازندگان Project: Mara در ویدیویی جدید از گرافیک واقع‌گرایانه بازی می‌گویند

استودیوی نینجا تئوری نحوه‌ی ساخت گرافیک واقع گرایانه و خیره کننده بازی جدید خود با نام Project: Mara را با انتشار تریلری به هواداران نشان می‌دهد.

اشاره هنرپیشه کاراکتر سنوآ در توییتر به بازی Hellblade 2

ملینا یورگنز، هنرپیشه کاراکتر سنوآ در بازی Senua's Sacrifice: Hellblade II، با انتشار یک تصویر از خود به نسخه دوم این بازی اشاره کرده است.

صفحه ۱ از ۴