نویسنده: عرفان بدری
// سه شنبه, ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۰

ساخت بازی جدید سازندگان Hellblade احتمالا آغاز شده است

به‌نظر می‌رسد که سازندگان بازی Senua's Saga: Hellblade II در استودیو نینجا تئوری توسعه بازی بعدی خود را آغاز کرده‌اند.

پس از حدود چهار سال انتظار، دنباله بازی تحسین‌شده Hellblade: Senua's Sacrifice با نام Senua's Saga: Hellblade II امروز برای پلتفرم‌های کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. با عرضه این بازی مورد انتظار، این سؤال برای بسیاری از بازیکن‌ها شکل می‌گیرد: قدم بعدی برای استودیو نینجا تئوری چیست؟

در این رابطه هنوز اطلاعات رسمی نداریم، اما در اوایل سال ۲۰۲۰ شاهد رونمایی از یک بازی ترسناک تجربی از سوی نینجا تئوری با نام Project: Mara بودیم که از سال ۲۰۲۱ اطلاعات جدیدی از آن منتشر نشده است و عده‌ای از طرفداران نگرانند که ساخت آن لغو شده باشد. همچنین بعد از تعطیلی چند استودیو مثل تانگو گیم‌ورکس و آرکین آستین، تعدادی از بازیکن‌ها نگرانند که به‌زودی مایکروسافت استودیو نینجا تئوری را نیز تعطیل کند.

خوشبختانه جز کوردن از رسانه ویندوز سنترال اخیرا اعلام کرده است که با چند منبع مورد اعتماد صحبت داشته است و می‌تواند تأیید کند که نه‌تنها فعلا هیچ برنامه‌ای برای تعطیل کردن استودیو نینجا تئوری وجود ندارد، بلکه مایکروسافت حتی به ساخت پروژه جدید آن‌ها چراغ سبز نشان داده است، بنابراین به‌نظر می‌رسد که فعلا وضعیت برای این استودیوی بریتانیایی خوب است و موضوعی برای نگرانی وجود ندارد.

درحال‌حاضر مشخص نیست که استودیو نینجا تئوری قصد دارد تا دنباله‌ای برای بازی Senua's Saga: Hellblade II توسعه دهد یا اینکه می‌خواهد به سراغ ساخت یک بازی کاملا جدید برود. فعلا باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه آینده‌ای در پیش است.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده