آخرین خبرهای سریال Mr. Robot

حقایق جالب سریال Mr. Robot

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال Mr. Robot، یکی از بهترین سریال‌های مربوط‌به حوزه هک خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت نهایی فصل چهارم

سریال Mr. Robot با فینالی که جایگاهِ این سریال را به‌عنوانِ یکی از بهترین سریال‌های دهه‌ی اخیر تثبیت می‌کند برای همیشه به پایان رسید. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت یازدهم، فصل چهارم

اپیزودِ یکی مانده به آخر «مستر رُبات» با ارائه‌ی توئیستی متافیزیکال، برخی از اسرارآمیزترین اپیزودهای «لاست» را تداعی می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت دهم، فصل چهارم

جدیدترین اپیزودِ سریال Mr. Robot با تمرکز روی دام و دارلین با ارائه‌ی نسخه‌ی خودش از یک کمدی/رومانتیک، به بالغ‌ترین و عاشقانه‌ترین غافلگیری‌اش منتهی می‌شود. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت هفتم، هشتم و نهم، فصل چهارم

سریال Mr. Robot در اپیزودهای هفتم، هشتم و نهمِ فصلِ آخرش با مواجه کردنِ الیوت با بزرگ‌ترین شیطانِ درونی و بیرونی‌اش، استانداردهای داستانگویی بالای خودش را جابه‌جا می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت ششم، فصل چهارم

جدیدترین اپیزود سریال Mr. Robot با مجبور کردنِ قهرمانش به انجامِ کار وحشتناکی، او را وادر به اعتراف به هیولای درونش می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت پنجم، فصل چهارم

«مشکلی نیست داداش، مجبور نیستیم حرف بزنیم»؛ جدیدترین اپیزودِ Mr. Robot با ارائه‌ی اپیزودِ بی‌دیالوگی که به عملیاتِ سرقتِ الیوت و دارلین اختصاص دارد، یکی از بهترین ساعت‌های تلویزیونِ ۲۰۱۹ را ارائه می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت چهارم، فصل چهارم

جدیدترین اپیزود سریال Mr. Robot با ریختن «سوپرانوها» توی دیوید لینچ‌ها، یکی از بهترین اپیزودهایش را در زمینه‌ی کاوش در احساسِ تنهایی شخصیت‌هایش ارائه می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت سوم، فصل چهارم

جدیدترین اپیزود سریال Mr. Robot با ترسیم تشابهاتِ الیوت در جایگاه قهرمان و رُز سفید در مقامِ آنتاگونیست سریال، تقابل آن‌ها را پیچیده‌تر از قبل می‌کند. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت دوم، فصل چهارم

دومین اپیزودِ فصل چهارم سریال Mr. Robot با میزبانی از بزرگ‌ترین و غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین غافلگیری سریال از زمان فصل اول تاکنون، الیوت را پیش از رفتن به جنگ با رُز سفید، با چالشِ احتمالی جدیدی مواجه می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Mr. Robot؛ قسمت اول، فصل چهارم

فصل چهارم سریال Mr. Robot بعد از دو سال انتظار با اپیزودی پُرانرژی و اکشن‌محور اما سرشار از درماندگی آغاز می‌شود که طبق معمول شجاعت و خلاقیت سم اسماعیل در آن موج می‌زند. همراه نقد زومجی باشید.

تریلر جدید فصل چهارم سریال Mr. Robot از مرحله پایانی سریال خبر می‌دهد

شبکه USA تریلر جدیدی از فصل چهارم سریال Mr. Robot را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی است و به پایان اتفاقات سریال اشاره دارد.

اولین تریلر رسمی فصل چهارم سریال Mr. Robot منتشر شد؛ اعلام تاریخ شروع پخش

شبکه USA با انتشار اولین تریلر رسمی فصل چهارم سریال Mr. Robot، تاریخ شروع پخش فصل پایانی این سریال مورد انتظار را نیز اعلام کرد.

تصاویری از پشت صحنه ساخت فصل چهارم سریال Mr. Robot منتشر شد

به‌تازگی شبکه USA تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فصل چهارم و پایانی سریال Mr. Robot را به اشتراک گذاشته است.

اولین تیزر فصل چهارم سریال سریال Mr. Robot منتشر شد

شبکه USA اولین تیزر تبلیغاتی و رسمی فصل چهارم و پایانی سریال Mr. Robot با بازی رامی ملک، را منتشر کرده است.

پوستر فصل چهارم سریال Mr. Robot منتشر شد

فصل چهارم سریال Mr. Robot (آقای ربات)، آخرین فصل این سریال محبوب شبکه USA خواهد بود و حال اولین پوستر از آخرین فصل منتشر شده است.

سریال‌هایی که در سال 2019 به پایان می‌رسند

در این مقاله ما قصد داریم تا سریال‌هایی را معرفی کنیم که پایان آنها برای سال ۲۰۱۹ تنظیم یا ادامه پخش آنها در سال ۲۰۱۹ متوقف شده است. با زومجی همراه باشید.

سریال Mr. Robot در فصل چهارم به پایان می‌رسد

سم اسماعیل، سازنده و خالق سریال Mr. Robot، اعلام کرد که این سریال تحسین شده در فصل چهارم به پایان خواهد رسید.

ساخت پیش درآمد سریال Mr. Robot تایید شد

طبق گزارشی جدید، ساخت پیش درآمد سریال Mr. Robot (مستر روبات) شبکه USA تأیید شده است و سم اسماعیل در حال نگارش داستان جدید است.

همکاری مجدد رامی ملک و سم اسماعیل در فیلم American Radical

رامی ملک، بازیگر نقش فردی مرکوری در فیلم مورد انتظار Bohemian Rhapsody، همکاری مجددی با سم اسماعیل، کارگردان مصری آمریکایی Mr. Robot خواهد داشت.

صفحه ۱ از ۳