نویسنده: نادر امرایی
// دوشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۰

پوشش ویدیویی زنده زومجی از کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 - تمام شد

کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017، در ساعت ۱:۳۰ بامداد دوشنبه، ۲۲ خرداد برگزار می‌شود و ما در زومجی این کنفرانس را به صورت ویدیویی پوشش زنده می‌دهیم.

نمایشگاه E3 2017 امسال، برای مایکروسافت بسیار مهم است زیرا این شرکت قرار است از یک کنسول جدید که فعلا با نام رمز اسکورپیو شناخته می‌شود، به طور کامل رونمایی کند. ردموندی‌ها برای اولین بار این کنسول را در جریان نمایشگاه پارسال رونمایی کردند و از آن زمان تا به حال، اخبار متعددی در رابطه با این کنسول منتشر شده است. کنسول ۶ ترافلاپسی مایکروسافت، بدون شک مهم‌ترین بخش کنفرانس این شرکت است و آنها به احتمال زیاد، قیمت و زمان عرضه آن را نیز اعلام می‌کنند. این کنفرانس که بر طبق گفته‌های مایکروسافت به دلیل تعدد بازی‌ها، زمانی بیشتر از ۹۰ دقیقه معمول خواهد داشت.

زومجی نیز طبق قولی که به شما داده است، این کنفرانس را به صورت زنده پوشش ویدیویی خواهد داد. ما ۱۵ دقیقه قبل از آغاز کنفرانس یعنی در ساعت ۱:۱۵ دقیقه بامداد در خدمت شما خواهیم بود تا پیش از آغاز کنفرانس، مروری بر تمام شایعات مطرح شده در رابطه با این کنفرانس داشته باشیم. پس ۱:۱۵ دقیقه بامداد منتظر شما هستیم تا در همین پست به تماشای کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 بنشینیم.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده