آخرین خبرهای سریال Better Call Saul

Better Call Saul یا بهتره با سال تماس بگیری، سریالی محصول شبکه AMC که در واقع حکم مجموعه فرعی برای سریال Breaking Bad / برکینگ بد را دارد و داستان جیمی مک‌گیل، وکیل مشهور این مجموعه را روایت می‌کند.

امیدواری ری سیهورن برای ایفای دوباره نقش کیم وکسلر از سریال Better Call Saul

ری سیهورن در گفت‌وگو با رسانه هالیوود ریپوتر به ایفای دوباره نقش کیم وکسلر از سریال Better Call Saul ابراز امیدواری کرد.

درگذشت مارک مارگولیس، بازیگر دو سریال Breaking Bad و Better Call Saul

مارک مارگولیس، بازیگر نقش هکتور سالامانکا در سریال Breaking Bad و سریال Better Call Saul در سن ۸۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.

حقایق جالب سریال Better Call Saul | داستان تبدیل شدن جیمی به سال گودمن

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال Better Call Saul اسپین‌آف سریال Breaking Bad و یکی از بهترین سریال‌های تاریخ تلویزیون خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت آخر

اپیزود فینال بهتره با ساول تماس بگیری با تمرکز روی عشق جیمی و کیم، همان چیزی که همواره قلبِ تپنده‌ی این سریال بوده است، دنیای پُرجرم و جنایتِ بریکینگ بد را به سرانجامی عمیقا انسانی می‌رساند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت دوازدهم

اپیزود دوازدهم فصل آخرِ بهتره با ساول تماس بگیری بالاخره از سرنوشت کیم در دوران بریکینگ بد پرده برمی‌دارد و سرانجامِ ساول گودمن را یک اپیزود مانده به پایانِ سریال غیرقابل‌پیش‌بینی‌تر می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت یازدهم

اپیزود یازدهم فصل آخر بهتره با ساول تماس بگیری از حضور والت و جسی به‌طرز نبوغ‌آمیزی برای بازتعریفِ ماهیتِ واقعی همکاری ساول گودمن با آن‌ها در گذشته و روانکاوی جین تاکوویک در آینده استفاده می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت دهم

اپیزود دهم فصل آخر بهتره با ساول تماس بگیری یکی از پُرتقاضاترین خواسته‌های طرفداران را به حقیقت بدل می‌کند: اختصاص یک اپیزود کامل به دورانِ سیاه و سفیدِ پسا-بریکینگ بد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت نهم

اپیزود نهم فصل آخر بهتره با ساول تماس بگیری موردانتظارترین معمای سریال را حل می‌کند و سیر تحولِ جیمی، گاس و مایک به کسانی که از دوران بریکینگ بد می‌شناسیم را به سرانجام می‌رساند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت هشتم

نیمه‌ی دوم فصل آخرِ بهتره با ساول تماس بگیری با اپیزودِ پُرتنشی آغاز می‌شود که کاراکترها را یک قدم دیگر به تحقق سرنوشتِ ناگوارشان نزدیک‌تر می‌کند و نگاه‌مان به بریکینگ بد را برای همیشه تغییر می‌دهد. همراه نقد زومجی باشید.

تغییر بازیگر نقش راننده تاکسی ناشناس سریال Better Call Saul

پت هیلی به‌جای دان هاروی نقش راننده تاکسی ناشناس را در فصل ۶ سریال Better Call Saul بازی می‌کند. بازیگر قبلی به ‌خاطر قرارداد با شبکه‌ی HBO قادر به ایفای این نقش نبود.

حضور کمدین برنده جایزه امی در فصل پایانی سریال Better Call Saul

کارول برنت، کمدین و بازیگر برنده ۶ جایزه امی به‌عنوان بازیگر مهمان در بخش دوم فصل پایانی سریال Better Call Saul حضور خواهد داشت.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت هفتم

نیمه‌ی اول فصل آخر بهتره با ساول تماس بگیری با یکی از ترسناک‌ترین اپیزودهای دنیای بریکینگ بد به پایان رسید. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت ششم

اپیزود جدید بهتره با ساول تماس بگیری نقطه‌ی تاریک تازه‌ای از روانشناسی کیم را روشن می‌کند، دسیسه‌ی خطرناکِ جیمی و کیم علیه هاوارد را به مرحله‌ی اجرا می‌رساند و کیم را در جاده‌ی یک‌طرفه‌ی منتهی به سرانجامِ دلهره‌آورش قرار می‌دهد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت پنجم

اپیزود جدید بهتره با ساول تماس بگیری تشابهاتِ شخصیتی گاس و والت را گسترش می‌دهد، یک شیء تازه به تالار اشیای سمبلیکِ دنیای بریکینگ بد اضافه می‌کند و دلهره‌ی ناشی از ناشناختگی سرانجام نقشه‌ی جیمی و کیم را افزایش می‌دهد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت چهارم

در اپیزود این هفته‌ی بهتره با ساول تماس بگیری جیمی شهرتش به‌عنوانِ وکیلِ خلافکاران را به‌دست می‌آورد، کیم با همتای خودش در طرفِ کارتل‌محور سریال دیدار می‌کند و گاس هم با اضطرابِ ناشی از حضور نامرئی لالو دست‌وپنجه نرم می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت سوم

در اپیزود سوم فصل آخر بهتره با ساول تماس بگیری شخصیت‌ها وادار به گرفتن تصمیماتی می‌شوند که تثبیت‌کننده‌ی سرنوشتِ قهرمانانه یا تبهکارانه‌شان خواهند بود. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت اول و دوم

اپیزودهای افتتاحیه‌ی فصل آخر سریال بهتره با ساول تماس بگیری با ایجاد تحولی بزرگ در رابطه‌ی جیمی و کیم، ارائه‌ی یکی از پرتعلیق‌ترین اکشن‌های این دنیا و غنی‌تر کردن یکی از سکانس‌های مشهور بریکینگ بد، میزبانِ مقدار بیشتری از همان چیزهایی که این سریال را به خاطرشان دوست داریم هستند.

واکنش منتقدان به فصل ششم سریال Better Call Saul

فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul)، اخیرا در شبکه‌ی ای ام سی نمایش داده شد و توانست امتیازات خیلی خوب و بالایی را از منتقدان مطرح بگیرد.

تایید بازگشت شخصیت های محبوب بریکینگ بد در فصل آخر Better Call Saul

پیتر گولد، یکی از سازندگان سریال Better Call Saul به‌صورت رسمی تایید کرد که دو شخصیت معروف سریال Breaking Bad در فصل پایانی این اسپین-آف تحسین‌شده حضور دارند.

سه عنصر جذاب سریال‌های Breaking Bad و Better Call Saul کدامند؟

بریکینگ بد از چه فرمولی برای تنش‌آفرینی استفاده می‌کند؟ بهتره با ساول تماس بگیری چگونه از تدوین برای روایت کارآمدتر داستانش بهره می‌گیرد؟ رنگ لباس هرکدام از شخصیت‌های این دو سریال چه معنایی دارد؟ همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۷