سریال Better Call Saul | اخبار، نقد و تریلرها

Better Call Saul یا بهتره با سال تماس بگیری، سریالی محصول شبکه AMC که در واقع حکم مجموعه فرعی برای سریال Breaking Bad / برکینگ بد را دارد و داستان جیمی مک‌گیل، وکیل مشهور این مجموعه را روایت می‌کند.

بهترین سریال های ۲۰۲۰ از دید کاربران متاکریتیک

پس از به پایان رسیدن نظرسنجی گسترده‌ی متاکریتیک که هر سال برای انتخاب سریال‌های تلویزیونی انجام می‌شود، برنده رقابت مندلورین، بهتره با ساول تماس بگیری و سریال The Queen’s Gambit مشخص شد.

وقایع‌نگاری رویدادهای دنیای Breaking Bad به ترتیب زمانی

از پیش از پرواز شلوار والتر وایت در آسمانِ نیومکزیکو تا بعد از خداحافظی‌اش با شیشه‌ی آبی؛ در این مطلب، مهم‌ترین رویدادهای «بریکینگ بد»، «بهتره با ساول تماس بگیری» و «اِل کامینو» را به ترتیب زمانِ وقوع منظم کرده‌ایم. همراه زومجی باشید.

تمجید خالقِ بازی The Last of Us از سریال Better Call Saul

نیل دراکمن، خالق بازی‌هایی مثل Uncharted و The Last of Us نظرش درباره‌ی فصل آخرِ Better Call Saul‌ را در توییترش به اشتراک گذاشت. همراه زومجی باشید.

صحبت در مورد سریال Better Call Saul در لایو امشب اینستاگرام زومجی؛ ساعت ۲۱

در لایو امشب اینستاگرام زومجی، در مورد سریال Better Call Saul صحبت خواهیم کرد.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت نهایی فصل پنجم

فینالِ فصلِ پنجمِ Better Call Saul با توئیستی که نگاه‌مان به کلِ سریال را تغییر می‌دهد و با کلیف‌هنگری که آینده‌ی هولناکی را برای همه‌ی کاراکترها پی‌ریزی می‌کند، این فصل را در اوج به پایان می‌رساند. همراه نقد زومجی باشید.

خجالت‌زدگی وینس گیلیگان از نخواستن لالو در سریال Better Call Saul

وینس گیلیگان در گفت‌وگو با رولینگ استون اعلام کرد که از اقرار به اینکه در ابتدا تمایلی به ورود لالو به سریال Better Call Saul نداشت، خجالت‌زده است.

وس اندرسن از Better Call Saul به‌عنوان سریال محبوب خود نام برد

وس اندرسن در گفت‌وگوی اخیرش با خبرگزاری فرانسوی CNC به پیشنهاد فیلم‌ها و سریال‌هایی پرداخت که طرفداران باید به تماشای آن‌ها بنشینند.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت نهم، فصل پنجم

در یکی از نفسگیرترین اپیزودهای «بهتره با ساول تماس بگیری»، جیمی مک‌گیل پس از سقوطِ خودش، کیم را نیز همراه‌با خودش محکوم به سرنوشتی دلهره‌آور می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

اپیزود هشتم فصل پنجم سریال Better Call Saul به جمع ۲۵ اپیزود برتر IMDb راه یافت

هشتمین اپیزود فصل پنجم سریال Better Call Saul، طبقِ رده‌‌بندی سایت آی‌ام‌دی‌بی، به جمع چهار اپیزودِ کلاسیکِ Breaking Bad پیوست. همراه زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت هشتم، فصل پنجم

«بهتره با ساول تماس بگیری» با اپیزودی که یکی از مدعیانِ دریافتِ لقبِ بهترین اپیزودِ تاریخ دنیای «بریکینگ بد» است، جیمی‌ مک‌گیل را در وسط کویر دفن می‌کند و تولدِ ساول گودمن را رقم می‌زند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت هفتم، فصل پنجم

«بهتره با ساول تماس بگیری» در قالبِ یکی از بهترین‌ اپیزودهای دنیای «بریکینگ بد»، دو طرفِ روشن و تاریکِ جیمی مک‌گیل را در نبردی تراژیک با یکدیگر روبه‌رو می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت ششم، فصل پنجم

جدیدترین اپیزودِ «بهتره با ساول تماس بگیری» همه‌چیز دارد: از رویارویی نفسگیرِ جیمی و کیم و ضدحمله‌ی گاس فرینگ گرفته تا ارجاعی بامزه به یکی از خاطراتِ جسی پینکمن از «بریکینگ بد». همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت پنجم، فصل پنجم

در جدیدترین اپیزودِ «بهتره با ساول تماس بگیری»، کیم و مایک دربرابر وسوسه‌های شیاطینِ زندگی‌شان برای تن دادن به هایزنبرگِ درونشان شکست می‌خورند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت چهارم، فصل پنجم

جدیدترین قسمتِ «بهتره با ساول تماس بگیری» با یادآوری اپیزودِ مشهورِ «مگس» از «بریکینگ بد»، جیمی و مایک را با آخرین فرصتشان برای جلوگیری از وقوعِ آینده‌ی ناگوارشان روبه‌رو می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت سوم، فصل پنجم

سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» با خلقِ نسخه‌ی خودش از صحنه‌ی رُتیلِ گرفتار در شیشه‌ی مُربا از «بریکینگ بد»، یکی از پنج اپیزودِ برتر تاریخِ سریال را ارائه می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul؛ قسمت اول و دوم، فصل پنجم

فصل یکی مانده به آخرِ سریال Better Call Saul در حالی که متمایز کردنِ جیمی مک‌گیل و ساول گودمن سخت‌تر از همیشه شده است، با تشابهاتی موازی با «بریکینگ بد» آغاز می‌شود. همراه نقد زومجی باشید.

۲۲ سریال برتر دهه گذشته از نگاه متاکریتیک

پُرتکرارترین، محبوب‌ترین و تاثیرگذارترین سریال‌های دهه‌ی گذشته از نگاهِ بیش از ۴۵ وبسایتِ حوزه‌ی سرگرمی چه سریال‌هایی هستند؟ متاکریتیک اجماعِ نظرِ آن‌ها را محاسبه کرده است. همراه زومجی باشید.

بازگشت چند شخصیت دیگر Breaking Bad در فصل پنجم سریال Better Call Saul تایید شد

شبکه AMC حضور چند شخصیت دیگر سریال Breaking Bad را در فصل پنجم سریال Better Call Saul تایید و اعلام کرده است.

سریال Better Call Saul برای فصل ششم و پایانی تمدید شد

شبکه AMC از تمدید سریال Better Call Saul برای فصل ششم خبر داد که قرار است فصل پایانی آن نیز باشد.

۲۰ سریال محبوب هالیوود در دهه گذشته از نگاه بیش از ۳۵۰۰ نفر فعال صنعت تلویزیون

۳۵۰۰ نفر از افرادی که در صنعت تلویزیون مشغول هستند، در یک نظرسنجی شرکت کرده و ۲۰ سریال محبوب یک دهه گذشته هالیوود را انتخاب و معرفی کرده‌اند.

صفحه ۱ از ۵