آخرین خبرهای سریال Better Call Saul

Better Call Saul یا بهتره با سال تماس بگیری، سریالی محصول شبکه AMC که در واقع حکم مجموعه فرعی برای سریال Breaking Bad / برکینگ بد را دارد و داستان جیمی مک‌گیل، وکیل مشهور این مجموعه را روایت می‌کند.

حضور کمدین برنده جایزه امی در فصل پایانی سریال Better Call Saul

کارول برنت، کمدین و بازیگر برنده ۶ جایزه امی به‌عنوان بازیگر مهمان در بخش دوم فصل پایانی سریال Better Call Saul حضور خواهد داشت.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت هفتم

نیمه‌ی اول فصل آخر بهتره با ساول تماس بگیری با یکی از ترسناک‌ترین اپیزودهای دنیای بریکینگ بد به پایان رسید. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت ششم

اپیزود جدید بهتره با ساول تماس بگیری نقطه‌ی تاریک تازه‌ای از روانشناسی کیم را روشن می‌کند، دسیسه‌ی خطرناکِ جیمی و کیم علیه هاوارد را به مرحله‌ی اجرا می‌رساند و کیم را در جاده‌ی یک‌طرفه‌ی منتهی به سرانجامِ دلهره‌آورش قرار می‌دهد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت پنجم

اپیزود جدید بهتره با ساول تماس بگیری تشابهاتِ شخصیتی گاس و والت را گسترش می‌دهد، یک شیء تازه به تالار اشیای سمبلیکِ دنیای بریکینگ بد اضافه می‌کند و دلهره‌ی ناشی از ناشناختگی سرانجام نقشه‌ی جیمی و کیم را افزایش می‌دهد. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت چهارم

در اپیزود این هفته‌ی بهتره با ساول تماس بگیری جیمی شهرتش به‌عنوانِ وکیلِ خلافکاران را به‌دست می‌آورد، کیم با همتای خودش در طرفِ کارتل‌محور سریال دیدار می‌کند و گاس هم با اضطرابِ ناشی از حضور نامرئی لالو دست‌وپنجه نرم می‌کند. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت سوم

در اپیزود سوم فصل آخر بهتره با ساول تماس بگیری شخصیت‌ها وادار به گرفتن تصمیماتی می‌شوند که تثبیت‌کننده‌ی سرنوشتِ قهرمانانه یا تبهکارانه‌شان خواهند بود. همراه نقد زومجی باشید.

نقد سریال Better Call Saul (فصل ششم) | قسمت اول و دوم

اپیزودهای افتتاحیه‌ی فصل آخر سریال بهتره با ساول تماس بگیری با ایجاد تحولی بزرگ در رابطه‌ی جیمی و کیم، ارائه‌ی یکی از پرتعلیق‌ترین اکشن‌های این دنیا و غنی‌تر کردن یکی از سکانس‌های مشهور بریکینگ بد، میزبانِ مقدار بیشتری از همان چیزهایی که این سریال را به خاطرشان دوست داریم هستند.

واکنش منتقدان به فصل ششم سریال Better Call Saul

فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul)، اخیرا در شبکه‌ی ای ام سی نمایش داده شد و توانست امتیازات خیلی خوب و بالایی را از منتقدان مطرح بگیرد.

تایید بازگشت شخصیت های محبوب بریکینگ بد در فصل آخر Better Call Saul

پیتر گولد، یکی از سازندگان سریال Better Call Saul به‌صورت رسمی تایید کرد که دو شخصیت معروف سریال Breaking Bad در فصل پایانی این اسپین-آف تحسین‌شده حضور دارند.

سه عنصر جذاب سریال‌های Breaking Bad و Better Call Saul کدامند؟

بریکینگ بد از چه فرمولی برای تنش‌آفرینی استفاده می‌کند؟ بهتره با ساول تماس بگیری چگونه از تدوین برای روایت کارآمدتر داستانش بهره می‌گیرد؟ رنگ لباس هرکدام از شخصیت‌های این دو سریال چه معنایی دارد؟ همراه زومجی باشید.

مرور داستان سریال Better Call Saul قبل از فصل آخر

درحالی که کمتر از چند هفته به آغاز پخش فصل آخر سریال بهتره با ساول تماس بگیری باقی مانده است، در این مقاله خلاصه اتفاقاتِ پنج فصل گذشته را مرور می‌کنیم.

نمایش خودروی مایک در پوستر فصل ۶ سریال Better Call Saul

شبکه‌ی AMC پوستر جدیدی از فصل ششم و پایانی سریال Better Call Saul را در فاصله‌ی یک ماه مانده تا پخش آن منتشر کرد که خودروی مایک را نشان می‌دهد.

پخش نخستین تریلر فصل ۶ سریال Better Call Saul

شبکه‌ی AMC نخستین تریلر و تصویر هنری فصل ششم سریال Better Call Saul را پخش کرد که به ماجراهای جیمی مک‌گیل پایان می‌دهد.

اعلام تاریخ پخش فصل ۶ سریال Better Call Saul

شبکه‌ی AMC نهایتا اعلام کرد که بینندگان چه زمانی می‌توانند ماجراهای ساول گودمن را در فصل پایانی سریال Better Call Saul تماشا کنند.

پخش فصل پایانی سریال Better Call Saul در دو بخش

ریا سیهورن در گفت‌وگو با ورایتی اعلام کرد که فصل ششم و نهایی سریال Better Call Saul شبکه‌ی AMC در دو بخش تقدیم بینندگان خواهد شد.

بازگشت باب ادنکیرک به پشت صحنه تولید فصل پایانی سریال Better Call Saul

باب ادنکیرک، بازیگر نقش ساول گودمن با انتشار تصویری از بازگشت خود به پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فصل ششم و پایانی سریال Better Call Saul خبر داده است.

باب ادنکیرک پس از سکته قلبی خفیف: حال من خوب خواهد شد

حال عمومی باب ادنکیرک، بازیگر سریال Better Call Saul و سریال Breaking Bad بهتر شده است و او قدم به قدم مراحل کسب بهبودی کامل را پشت سر می‌گذارد.

بیهوش شدن باب ادنکیرک در پشت صحنه سریال Better Call Saul

باب ادنکیرک، بازیگر نقش ساول گودمن در پشت صحنه فیلم‌برداری فصل پایانی سریال Better Call Saul بیهوش و به بیمارستان منتقل شده است.

حقایق جالب سریال Better Call Saul | از داستان تولد سریال تا اشاره‌ به Breaking Bad

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال Better Call Saul اسپین‌آف سریال Breaking Bad و یکی از بهترین سریال‌های سال‌های اخیر خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

نقد فیلم Nobody | بازیگر ساول گودمن در اکشنی نفس‌گیر

تصمیم باب اُدنکرک، ستاره‌ی دنیای بریکینگ بد، برای پیوستن به جمع قهرمانان اکشنِ میانسال چقدر موفق بوده است؟ با نقد فیلم Nobody همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۶