// سه شنبه, ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

شبکه نتفلیکس با انتشار تیزری از سریال جدید خود با نام Criminal خبر داده که در آن شاهد نقش آفرینی بازیگرانی چون دیوید تننت و هایلی اتول هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس سریال جدید درام خود با محوریت بازجویی پلیس را تایید و اعلام کرده است. این سریال Criminal (گناهکار) نام دارد و قرار است در ۱۲ قسمت با مدت زمان ۴۵ دقیقه تولید و منتشر شود. اتفاقات این سریال در ۴ کشور فرانسه، اسپانیا، آلمان و بریتانیا جریان دارد که هر سه قسمت به یک کشور اختصاص داده شده است. تمرکز سریال Criminal روی بازجویی پلیس از مظنونان و متهمان پرونده است که این سریال قرار است به روش‌های بازجویی برای یافتن مجرمین و همچنین درگیری مظنونان با افسران پلیس بپردازد. دیوید تننت، هایلی اتول، نیکلس پینک، کاترین کلی، لی اینگلبای، مارک استنلی، روچندا ساندال، شوبم ساراف، یوسف کرکور و کلر هوپ آشیتی، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت‌های بریتانیایی سریال Criminal حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در فرانسه شاهد حضور بازیگرانی چون مارگوت بانکیلهن، لوران لوکا، استفان جبرت، ان ازولی، ام‌حامد آرزکی، ناتالی بای، جرمی رنیر و سارا ژیرودو، در آلمان شاهد حضور بازیگرانی چون ایوا مکبک، زیلوستر گروت، فلورنس کازومبا، کریستین کوچنبک، جاناتان برلین، پیتر کورث، کریستین برکل، دنیز آرورا و نینا هاس و در اسپانیا شاهد حضور بازیگرانی چون خورخه بوش، خوزه آنخل اگیدو، نوریا منسیا، دانیل چامورو، ماریا مورالز، خاوی کول، مایلو تابوآدا، کارمن ماچی، اینما کوئستا، ادوارد فرناندز، اما سوآرز و آلوارو سروانتز، هستیم. همچنین شبکه Netflix اولین تیزر سریال Criminal را نیز منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

وظیفه ساخت سریال Criminal بر عهده جرج کی، نویسنده سریال Killing Eve (کشتن ایو) و جیم فیلد اسمیت، کارگردان فیلم She’s Out Of My League (او از سطح من بالاتر است)، است. بااین‌حال، برای ساخت قسمت‌های مختلف در هر کشور، از کارگردان‌ها و نویسند‌ه‌های همان کشور نیز استفاده شده و به‌طور مثال، جرج کی وظیفه نوشتن و فیلد اسمیت وظیفه کارگردانی قسمت‌های بریتانیا را بر عهده داشته‌اند و این دو به دیگر کارگردان‌ها و نویسنده‌ها برای تولید سریال Criminal کمک کرده‌اند. تمامی ۱۲ قسمت این سریال توسط استودیوی فیلمسازی Ciudad de la Tele در مادرید که به شبکه نتفلیکس تعلق دارد، تولید شده‌اند و همچنین شبکه نتفلیکس اعلام کرد که سریال Criminal در پاییز امسال از این شبکه منتشر خواهد شد.

منبع Deadline
کاراکتر باقی مانده