// چهار شنبه, ۲۸ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۲۶

در بازی موبایل Golf Peaks پازل‌های جذابی به صورت مینی گلف وجود دارد که می‌تواند بازیکنان را ساعت‌ها سرگرم کند. با زومجی همراه باشید.

از روزهای اول فراگیر شدن گوشی‌های موبایل تاکنون، بازی‌های پازلی پای ثابت این پلتفرم همراه بوده‌اند؛ بازی‌هایی جذاب و چالش‌برانگیز که ذهن بازیکنان را ساعت‌ها مشغول به خود می‌کرد. آثار پازلی به مرور پخته‌تر و غنی‌تر از گذشته شده است و شاهد انتشار آثار باکیفیتی بوده‌ایم. حال، استودیو Afterburn بازی موبایل Golf Peaks را توسعه داده است که پازل‌های جدیدی را برای بازیکنان فراهم کرده است. در این مطلب قصد داریم این بازی اندروید و آیفون را معرفی کنیم؛ پس تا پایان این مطلب همراه زومجی باشید.

Golf Peaks

Golf Peaks

Golf Peaks

پازل‌ها به مرور سخت‌تر و چالش‌برانگیز می‌شوند

بازی آیفون Golf Peaks یک بازی معمایی و چالش‌برانگیز است. هدف این بازی انداختن توپ گلف در سوراخ است که یک‌سری مانع بر سر راه توپ قرار دارد. روند بازی به این‌گونه است که در هر مرحله تعدادی کارت وجود دارد. روی کارت‌ها میزان حرکت توپ‌ها در خانه‌های مربعی نوشته شده است که بازیکن با انتخاب آن‌ها، به توپ گلف ضربه می‌زند. کاربر باید حرکت توپ را طوری پیش ببرد که با تعداد حرکات توپ کارت‌ها یکی باشد. به مرور مراحل بازی سخت‌تر خواهد شد که بازیکن نیاز به فکر و تمرکز بیشتر نسبت به انجام پازل‌ها دارد. این بازی دارای دو دکمه Undo و Retry است که بازیکن می‌تواند با استفاده از این دو دکمه روند بازی خود را به عقب برگرداند یا مرحله را از اول انجام بدهد. لازم به ذکر است که بازی موبایل Golf Peaks با قیمت ۳ دلار منتشر شده که بازیکنان می‌توانند این اثر را به صورت آفلاین تجربه کنند.

Golf Peaks

Golf Peaks

Golf Peaks

گرافیک ساده بازی کمک می‌کند تمرکز بیشتری روی معماها داشته باشید

بازی موبایل Golf Peaks دارای گرافیکی ساده و دوبعدی‌ است که سازندگان برای طراحی بازی از موتور بازی‌سازی Unity استفاده کرده‌اند. سادگی بازی باعث شده است که بازیکن تمرکز بیشتری روی پازل‌ها داشته باشد. موسیقی بازی حال و هوایی مرموز دارد که برای انجام پازل‌ها جالب به نظر می‌رسد. همچنین، صداهای اثر نیز به خوبی صداگذاری شده است.

بازی موبایل Golf Peaks اثری جذاب و فکری است که به تمامی علاقه‌مندان به بازی‌های معمایی پیشنهاد می‌شود. پازل‌های گوناگون و جذاب بازی توانسته است چالش‌های فراوانی برای بازیکنان به ارمغان بیاورد و کاری کند که این اثر جزو بهترین بازی های اندروید قرار بگیرد. این اثر هم‌اکنون در فروشگاه‌های اپ استور و گوگل پلی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید از طریق لینک‌های پایین این بازی مهیج را خریداری کنید و به انجام آن بپردازید:

دانلود بازی Golf Peaks
منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده