// جمعه, ۱۵ آذر ۹۸ ساعت ۱۲:۰۱

روز سه‌شنبه ظهر در جریان یک آپدیت بزرگ چپتر دوم بازی فورتنایت در دسترس قرار گرفت و در این مطلب راهنمای چالش‌های هفته هشتم از فصل را به اشتراک گذاشته‌ایم.

پس از وعده‌های مختلف اپیک گیمز (Epic Games) سازنده و ناشر فورتنایت، بالاخره روز سه‌شنبه ظهر چپتر دوم در دسترس کاربران قرار گرفت. جدای از تغییرات گیم‌پلی و نقشه بازی، سیستم دریافت چالش‌ها هم دست‌خوش تغییراتی شده است و دیگر خبری از ستاره‌های همیشگی نیست. به‌عبارتی سطح و Tier بازیکنان یکی شده است و با انجام چالش‌های هفتگی و انجام کارهای مختلف در بازی XP دریافت می‌کنید. اگر از دارندگان بتل پس فورتنایت باشید، با بالاتر رفتن سطح شما جوایز مختلفی را کسب خواهید کرد. در این قسمت از راهنمای چالش‌های چپتر دوم فورتنایت، به‌سراغ چالش‌های هفته هشتم از فصل اول رفته‌ایم که Chaos Rising نام دارد. چالش‌های فورتنایت روزهای پنجشنبه و ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر به‌وقت ایران در دسترس قرار می‌گیرند.

فورتنایت

چالش‌های Chaos Rising

اسم چالشتوضیحات
Skydive through rings in Steamy Stacksاز داخل حلقه‌هایی که روی محیط Steamy Stacks قرار دارند، عبور کنید
Complete a Motorboat time trialیک Time Trial مربوط‌به قایق موتوری را کامل کنید
Search Ammo Boxes at Steamy Stacks or Holly Hedgesپیدا کردن هفت جعبه مهمات در یکی از محیط‌های Steamy Stacks یا Holly Hedges
Deal damage to opponents from belowبه دشمنانی که در مکان بالاتری از شما قرار دارند، آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۲۵۰)
Dance at the Green Steel Bridge, the Yellow Steel Bridge and the Red Steel Bridgeرقصیدن روی پل‌های سبز، زرد و قرمز رنگ
Eliminations with Shotgunsکشتن سه بازیکن با سلاح شاتگان
Use a Zipline in different matchesاستفاده از زیپلاین در دو بازی مختلف
Eliminations from within 5 metersکشتن سه‌نفر در فاصله پنج متری
Search Chests in a single matchباز کردن پنج صندوق در یک بازی
Deal damage to opponents while in waterبه‌سایر بازیکنان زمانی‌که در آب هستند، آسیب برسانید (میزان آسیب‌رسانی ۵۰۰
Search the XP Drop hidden in the Chaos Rising Loading Screenویدیو مربوطه را تماشا کنید تا محل دقیق این XP مخفی را مشاهده کنید.

چالش‌های هفته آخر از فصل اول فورتنایت چپتر 2، به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که بازیکنان به‌راحتی بتوانند آن‌ها را کسب کنند. در اولین چالش، باید از حلقه‌های بزرگی که در آسمان و روی محیط Steamy Stacks قرار دارند، عبور کنید. با خارج شدن از بتل باس فورتنایت، اولین حلقه را مشاهده خواهید کرد و پس از عبور، به‌ترتیب سایر حلقه‌ها را هم مشاهده می‌کنید. Time  Trialهای قایق موتوری هم چهار عدد هستند که تنها کافی است یکی از آن‌ها را کامل کنید. در بخش توضیحات این چالش تصویر محل دقیق این چهار چالش زمانی قرار داده شده است. 

چالش Dance at the Green Steel Bridge, the Yellow Steel Bridge and the Red Steel Bridge

در جهان فورتنایت سه پل رنگی قرار داده شده است که در ویدیو زیر محل دقیق این سه پل را مشاهده می‌‌کنید. تنها کافی است آن‌ها را پیدا کنید و روی آن‌ها برقصید.

دانلود ویدیو از آپارات

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده