// یکشنبه, ۱۰ آذر ۹۸ ساعت ۲۳:۲۵

انتشار بازی Vampire: The Masquerade—Coteries of New York با تاخیر همراه خواهد بود.

بازی Vampire: The Masquerade—Coteries of New York اثری است که در دنیای World of Darkness اتفاق می‌افتد و به نظر می‌رسد مقداری داستان مصور و مقداری نقش‌آفرینی است که در آن می‌توان در سیاست‌های دنیای نامردگان سیر کرد. شما به عنوان عضوی از گروه نوادگان خون‌آشامی باید بین دو فرقه Camarilla و Anarchs یکی را انتخاب کنید. پیش از این تاریخ انتشار این بازی ۱۳ آذر ماه (۴ دسامبر) اعلام شده بود، اما این اثر با تاخیر یک هفته‌ای در  ۲۰ آذر (۱۱ دسامبر) در دسترس بازیکنان پی سی قرار خواهد گرفت. 

درا دیستنس (Draw Distance)، سازنده و ناشر این بازی در این باره اعلام کرد:

دلیل تاخیر در انتشار بازی Coteries of New York مشخص است. ما تصمیم گرفتیم به خود کمی زمان دهیم تا بتوانیم از شر باگ‌ها خلاص شویم و پولیش نهایی را روی جنبه بصری بازی اعمال کنیم.

در زیر می‌توانید تریلر جدید بازی را مشاهده کنید. این تریلر چهار NPC جدید را که در شب‌های نیویورک با آن‌ها مواجه خواهید شد با نام‌های Tamika the Gangrel ،Agathon the Tremere ،D'angelo the Nosferatu و Hope the Malkavian به نمایش می‌کشد. از آن‌جا که می‌توانید فرقه خود را انتخاب کنید، رفتار متقابل آن‌ها متفاوت خواهد بود.

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Vampire: The Masquerade—Coteries of New York برای پی سی و در زمستان ۲۰۲۰ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ به انتشار خواهد رسید. نظرات خود را در رابطه با این بازی با ما و دیگر کاربران زومجی به اشتراک بگذارید. آیا این بازی را خریداری می‌کنید؟

منبع PCGamer
کاراکتر باقی مانده