// سه شنبه, ۷ آبان ۹۸ ساعت ۲۲:۵۶

به‌تازگی شبکه فاکس از حضور برادران روسو در فصل جدید سریال The Simpsons که قرار است در یک قسمت آن حضور داشته باشند، را منتشر کرده است.

هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه در یک قسمت از فصل جدید سریال The Simpsons (سیمپسون‌ها) قرار است شاهد حضور کوین فایگی، رئیس مارول استودیو و برادران روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی)، به‌عنوان بازیگر و صداپیشه مهمان باشیم. فایگی و جو و آنتونی روسو قرار است در قسمت Bart and the Bad Guy حضور داشته باشند که این قسمت در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۲۰ (۴ اسفند ۱۳۹۸) از شبکه فاکس منتشر خواهد شد و همچنین تصویری از شخصیت فایگی نیز منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر از حضور برادران روسو در این قسمت از انیمیشن The Simpsons نیز منتشر شده است. این تصویر توسط TVLine منتشر شده که برخلاف فایگی، جو و آنتونی روسو با ظاهر خود در این قسمت حضور دارند و ظاهرا نام شخصیت آن‌ها نیز واقعی است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

برادران روسو در سریال The Simpsons

در قسمت Bart and the Bad Guy، بارت به‌طور تصادفی یک نسخه اکران نشده از دنباله فیلم Vindicator (به تقلید از دنیای سینمایی مارول) را که یک فیلم ابرقهرمانی محبوب است، زمانی که سازندگان فیلم در حال نمایش فیلم برای یک کودک مریض هستند که آرزو داشت تا این فیلم را پیش از همه ببیند، تماشا می‌کند. به همین دلیل است که بارت با استفاده از تهدید اسپویل کردن فیلم به دنبال گرفتن باج از سازندگان فیلم است. بااین حال، زمانی که دو کارگردان و تهیه کننده فیلم با صداپیشگی برادران روسو، متوجه این موضوع می‌شوند، برای جلوگیری از باج گرفتن بارت و همچنین جلوگیری از انتشار اسپویل فیلم در عموم مردم، هرکاری را انجام خواهند داد. در همین حال، شخصیت بیگانه شرور و منفی Chinnos که ۳۷ چانه دارد و شخصیت منفی فیلم Vindicator است و فایگی هم صداپیشگی آن را بر عهده دارد، وارد می‌شود. این شخصیت در واقع تقلیدی از شخصیت تانوس است.

منبع Toonado
کاراکتر باقی مانده