// یکشنبه, ۲۸ آبان ۹۶ ساعت ۰۹:۲۸

کمپانی سونی کنترلرهای نیمه شفاف DualShock 4 را برای کنسول پلی‌استیشن 4 معرفی و به بازار عرضه کرد.

چندی پیش بود که کمپانی سونی از کنترلر‌های نیمه شفاف DualShock 4 برای کنسول پلی‌ استیشن 4 رونمایی کرد. کنترلر‌های نیمه شفاف DualShock 4 در سه رنگ آبی، قرمز و کریستالی به بازار عرضه شده‌اند که کنترلر نیمه شفاف قرمز به صورت اختصاصی از طریق فروشگاه Best Buy، کنترلر نیمه شفاف آبی به صورت اختصاصی از طریق فروشگاه Walmart و کنترلر نیمه شفاف کریستالی از طریق فروشگاه GameStop و فروشگاه EB Games از امروز برای خرید در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته‌اند.

هر چند قسمت جلویی کنترلر‌های جدید معرفی شده حالت نیمه شفاف دارند اما کمپانی سونی، قسمت پشتی کنترلرها را به صورت مات طراحی کرده است. همچنین کنترلرهای معرفی شده به غیر از ظاهر نیمه شفاف، تفاوت دیگری با کنترلرهای استاندارد کنسول PS4 ندارند.

علاوه بر این، سه کنترلر نیمه شفاف معرفی شده با قیمت‌های متفاوتی به بازار عرضه شده‌اند. کنترلر نیمه شفاف کریستالی با قیمت ۶۵ دلار در فروشگاه GameStop، کنترلر نیمه شفاف قرمز با قیمت ۶۵ دلار در فروشگاه Best Buy و کنترلر نیمه شفاف آبی با قیمت ۶۰ دلار در فروشگاه Walmart موجود شده‌اند. در پایان می‌توانید برخی از عکس‌های منتشر شده از کنترلرهای نیمه شفاف DualShock 4 برای کنسول پلی‌استیشن 4 را مشاهده کنید.

منبع Gamespot
کاراکتر باقی مانده