// پنجشنبه, ۲۸ مرداد ۹۵ ساعت ۲۲:۳۲

Scalebound یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی است که علاقمندان به اژدها برای انتشار آن لحظه‌شماری می‌کنند. حال جالب است بدانید که بازی این اجازه را می‌دهد تا اژدهای خود را شخصی‌سازی کنید. با زومجی همراه باشید.

بازی Scalebound که توسط استودیو پلاتینیوم گیمز «Platinum Games» در حال ساخت است به شما این اجازه را خواهد داد تا اژدهای دوست داشتنی خود را هر طور که دوست دارید شخصی‌سازی کنید. جین پیِر کلامس، مدیر نوآوری استودیو پلاتینیوم‌گیمز در سایت رسمی ایکس‌باکس راه و روش‌های شخصی‌سازی اژدها را در بازی Scalebound توضیح داد.

سه انتخاب مختلف برای شخصی‌سازی اژدها وجود دارد: شکل، اجزا و زره. سه نوع مختلف از اژدها برای انتخاب وجود دارد که شامل رکس، تانک و وایورن می‌شوند و هر کدام نیز ویژگی‌های خاص خود را خواهند داشت. شکل‌گیری که در بازی Morphing گفته می‌شود به شما این اجازه را خواهد داد تا با استفاده از الماس‌ها، مدل‌های مختلف را با هم ترکیب کنید. به طور مثال قادر هستید قدرت اژدهای تانک را با سرعت بالای اژدهای وایورن ترکیب کنید تا یک مدل دورگه از این دو خلق شود. قابلیت شکل‌گیری، هم فیزیک و هم ظاهر اژدها را تغییر خواهد داد.

با استفاده از قابلیت اجزا می‌توانید عضله‌ و پوسته‌های مقاوم و ثابت به اژدهای خود ببخشید. این تغییر در کنار این‌که روی فیزیک اژدها تاثیرگذار خواهد بود، روی مشخصات اصلی آن نیز موثر است. با قابلیت اجزا می‌توان ویژگی هجومی اژدها را قوی‌تر کرد. از طرفی دیگر، قابلیت زره این اجازه را به شما خواهد داد تا قدرت دفاعی اژدها را افزایش دهید. بازیکنان باید برای اژدهای خود زره خریداری کنند و به این کار ادامه دهند، چرا که این زره‌ها در حین مبارزات و نبردها صدمه می‌بینند و سپس نابود می‌شوند، پس این وظیفه شما است تا همیشه برای اژدهای خود زره تهیه کنید.

هنگامی که اژدهای خود را شخصی‌سازی کردید، قادر خواهید بود تا با استفاده از قابلیت Dragon Link اژدهای خود را کنترل کنید. برای کنترل اژدها، زاویه دوربین بازی از حالت سوم شخص به حالت اول شخص و از دید شخصیت اصلی بازی یعنی درو «Drew» دنبال خواهد شد. تنها کاری که برای به دست گرفتن کنترل اژدهای خود نیاز دارید، فشار دادن یک دکمه است. اما مراقب باشید، چرا که که وقتی از قابلیت Dragon Link استفاده می‌کنید کاراکتر بازی بی‌دفاع خواهد بود و باید توسط اژدها از خود مراقبت کنید.

بازی Scalebound در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در کنار قابلیت شخصی‌سازی اژدها، بازی Scalebound دارای قابلیت همکاری چند نفره خواهد بود و می‌توانید همراه با چهار نفر از دوستان خود در کنار اژدهایان آن‌ها به مبارزه با غول‌های دنیای بازی بپردازید. Scalebound توسط کارگردان خوش‌نام استودیو پلاتینیوم گیمز یعنی هیدکی کامیا «Hideki Kamiya» در حال طراحی و توسعه است و به قول او، بازی Scalebound جاه‌طلبانه‌ترین بازی ساخته شده به دست او و استودیو پلاتینیوم گیمز خواهد بود.

منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده