// چهار شنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۴

پوستر جدید فصل دوم سریال خاندان اژدها | رقابت تارگرین‌ها برای تاج‌ و تخت 

پوستر جدیدی از فصل دوم سریال House of the Dragon منتشر شده است که تقابل آتی سیاه‌ها و سبزها در جنگ داخلی تارگرین‌ها را وعده می‌دهد.

سریال خاندان اژدها در آستانه‌ی بازگشت برای فصل دوم قرار دارد و جنگ داخلی تارگرین‌ها با آتش و خون به پیش خواهد رفت. به‌تازگی پوستر جدیدی از این سریال منتشر شده است که طرفداران را بیش‌ازپیش آماده دیدن نبرد جبهه سیاه‌ها و سبزها می‌کند. رینیرا تارگرین و آلیسنت های‌تاور، مهره‌های اصلی دو جناح برای نبردی خونین آماده می‌شوند. همان‌طور که کمپين تبلیغاتی سریال پایه و اساس خود را بر انتخاب بین یکی از دو جناح سیاه‌ها یا سبزها قرار داده است، این پوستر هم تأکید می‌کند در بازی تاج و تخت بین دوستان قدیمی و دشمنان کنونی، «همه باید انتخاب کنند»:

رینیرا تارگرین در برابر آلیسنت های‌تاور در پوستر رسمی سریال خاندان اژدها

سریال خاندان اژدها که براساس رمان Fire and Blood (آتش و خون) نوشته جرج آر. آر. مارتین ساخته می‌شود، یک پیش‌درآمد برای سریال Game of Thrones به‌حساب می‌آید که وقایع ۱۷۲ سال پیش از تولد دنریس تارگرین را به نمایش در می‌آورد. سریال House of the Dragon روی شروع و پایان خاندان تارگرین تمرکز دارد و داستان جنگ داخلی تارگرین‌ها را روایت می‌کند که با نام Dance of Dragon (رقص اژدهایان) شناخته می‌شود. مانند فصل اول رایان کندال وظیفه ساخت سریال House of the Dragon را بر عهده دارد که با همکاری جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس روی ساخت این سریال کار می‌کند.

اما دآرسی، مت اسمیت، اولیویا کوک، ایو بست، استیو توسان، فابین فرانکل، ایوان میچل، تام گلین-کارنی، سونویا میزونو، ریس ایفانز، هری کولت، بتانی آنتونیا، فیبی کمپبل، فیا سابان، جفرسون هال، متیو نیدهم، ابوبکر سلیم، فردی فاکس، سایمون راسل بل، کلینتون لیبرتی، گیل رانکین، جیمی کنا، آلفرد بروم، کیران بیو، تام بنت، تام تیلور و وینسنت ریگان از جمله بازیگران فصل دوم سریال House of the Dragon هستند.

پخش فصل دوم سریال خاندان اژدها از تاریخ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۴) از شبکه HBO آغاز خواهد شد.


منبع bleedingcool
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده