// چهار شنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۴

تصاویر جدید فصل دوم سریال خاندان اژدها | ورود خاندان استارک‌ به بازی تاج‌ و تخت

تصاویر جدید سریال خاندان اژدها، بازگشت استارک‌ها به دنیای بازی تاج‌وتخت را نوید می‌دهد.

سریال خاندان اژدها در آستانه‌ی پخش دومین فصل قرار دارد و کمپین‌های تبلیغاتی آن از این پس با شدت بیشتری دنبال می‌شوند؛ بر همین اساس رسانه Entertainment Weekly در جدیدترین شماره مجله خود به سراغ سریال محبوب شبکه HBO رفته است و در تصویری اختصاصی، اولین نگاه به کریگان استارک جوان با بازی تام تیلور را درکنار جیسریس ولاریون با بازی هری کولت، روی دیوار شمال نشان می‌دهد. استارک‌ها قبلا هم در سریال House of the Dragon حضور داشته‌اند و ریکان استارک پدر کریگان، برای لحظات کوتاهی در فصل اول، زمانی‌که دربرابر رینیرا تارگرین جوان سوگند وفاداری یاد کرد، دیده شد. سال‌ها بعد در وقایع فصل دوم خاندان اژدها، کریگان استارک لرد قلعه وینترفل است و پسر رینیرا برای یادآوری سوگند ریکان استارک فقید در حمایت از جبهه سیاه‌ها به دیدن کریگان آمده است:

کریگان استارک و جیسریس ولاریون در تصویر سریال خاندان اژدها

رایان کندال شورانر سریال House of the Dragon قبلا درباره شخصیت کریگان استارک توضیح داده بود: «کریگان بسیار قدرتمند است و همه برای داشتن ارتش او دست و پا می‌زنند؛ از ند استارک کمی جوان‌تر است؛ دیدن گرگ جوان قلعه وینترفل درحالی‌که وظیفه محافظت از شمال را بر عهده دارد، جالب خواهد بود. بسیار هیجان زده‌ام تا مخاطبان آن را ببینند.»

رایان کندال در پشت صحنه سریال خاندان اژدها

کندال یادآور شده است فصل دوم خاندان اژدها بسیار گسترده‌تر از فصل اول است و قاره پهناور وستروس خیلی بیشتر به معرض نمایش گذاشته می‌شود. او درباره مجموعه ساخته شده برای فیلم‌برداری قلعه وینترفل هم گفت: «دیدن شمال در این سریال و نحوه ساختش، مرا واقعا تحت‌تأثیر قرار داد. آن‌ها [ساکنان وینترفل] اولین شخصیت‌هایی بودند که ۲۵ سال پیش وقتی اولین‌بار با [دنیای نغمه یخ و آتش] مارتین آشنا شدم، در کتاب‌ها خواندم و وقتی سر صحنه [فیلم‌برداری] بودم و همان شخصیت‌ها را در نمایشی که خودم ساخته‌ام، تماشا می‌کردم برای من حس زیبایی داشت.»

همچنین EW پوستر متحرک جذابی با موسیقی آشنای خاندان اژدها از مهره‌های اصلی جبهه سبزها و سیاه‌ها در جنگ داخلی تارگرین‌ها منتشر کرده است که اما دارسی و اولیویا کوک بازیگران اصلی سریال را به نمایش می‌گذارد:

دانلود از آپارات

سریال خاندان اژدها که براساس رمان Fire and Blood (آتش و خون) نوشته جرج آر. آر. مارتین ساخته می‌شود، یک پیش‌درآمد برای سریال Game of Thrones به‌حساب می‌آید که وقایع ۱۷۲ سال پیش از تولد دنریس تارگرین را به نمایش در می‌آورد. سریال House of the Dragon روی شروع و پایان خاندان تارگرین تمرکز دارد و داستان جنگ داخلی تارگرین‌ها را روایت می‌کند که با نام Dance of Dragon (رقص اژدهایان) شناخته می‌شود. مانند فصل اول رایان کندال وظیفه ساخت سریال House of the Dragon را بر عهده دارد که با همکاری جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس روی ساخت این سریال کار می‌کند.

اما دآرسی، مت اسمیت، اولیویا کوک، ایو بست، استیو توسان، فابین فرانکل، ایوان میچل، تام گلین-کارنی، سونویا میزونو، ریس ایفانز، هری کولت، بتانی آنتونیا، فیبی کمپبل، فیا سابان، جفرسون هال، متیو نیدهم، ابوبکر سلیم، فردی فاکس، سایمون راسل بل، کلینتون لیبرتی، گیل رانکین، جیمی کنا، آلفرد بروم، کیران بیو، تام بنت، تام تیلور و وینسنت ریگان از جمله بازیگران فصل دوم سریال House of the Dragon هستند.

پخش فصل دوم سریال خاندان اژدها از تاریخ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۴) از شبکه HBO آغاز خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده