// سه شنبه, ۴ شهریور ۹۹ ساعت ۱۰:۳۴

کیرا نایتلی، بازیگر مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» برای ایفای نقش اصلی سریال The Essex Serpent شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس انتخاب شد.

مطابق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، کیرا نایتلی قراردادی را برای تهیه‌کنندگی اجرایی و نقش‌آفرینی در یک سریال درام با شرکت اپل امضا کرد که دومین مشارکت این بازیگر بریتانیایی در یک پروژه‌ی تلویزیونی در چند ماه گذشته به‌شمار می‌آید. شرکت اپل سفارش ساخت سریال درام تاریخی The Essex Serpent (مار بزرگ اسکس) را صادر کرده است که براساس دومین رمان برنده‌ی جایزه‌‌ سارا پری ساخته می‌شود. آنا سایمون، نویسنده‌ی سریال‌های Mrs. Wilson (خانم ویلسون) و Deep Water (آب ژرف) نویسنده‌ی اصلی سریال خواهد بود و کلیو بارنارد، کارگردان فیلم‌های Dark River (رودخانه‌ی تاریک) و The Selfish Giant (غول خودخواه) برای کارگردانی آن در نظر گرفته شده است.

سریال The Essex Serpent ماجراهای کُرا با بازی کیرا نایتلی را دنبال می‌کند که لندن ویکتوریایی را پس از رهایی از ازدواجی ناموفق به مقصد روستای کوچکی در آلدوینتر ترک می‌کند. در این روستا یک خرافه‌ی محلی که از بازگشت موجودی افسانه‌ای معروف به «افعی اسکس» به منطقه حکایت دارد، ذهن همگان را درگیر کرده است. کیرا نایتلی اخیراً با امضای قراردادی وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی و نقش‌آفرینی در یک سریال کوتاه برای شبکه‌ی هولو را برعهده گرفت که براساس رمان The Other Typist (تایپیست دیگر) نوشته‌ی سوزان ریندل ساخته می‌شود؛ بنابراین سریال The Essex Serpent دومین پروژه‌ی تلویزیونی نایتلی به‌حساب می‌آید که در ماه‌های گذشته به آن پیوسته است.

شرکت See-Saw Films سریال The Essex Serpent را برای شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس تولید می‌کند و کیرا نایتلی، آنا سایمون، کلیو بارنارد، جیمی لارنسون، هاکان کوستا، پاتریک والترز، یان کانینگ و امیل شرمن به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی آن فعالیت می‌کنند. آندره کرومول نیز وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی این سریال درام تاریخی را برعهده دارد. کیرا نایتلی، ستاره‌ی مجموعه فیلم‌های Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) اخیراً در فیلم‌های Colette (کولت) و The Nutcracker and the Four Realms (فندق‌شکن و چهار قلمرو) جلوی دوربین رفت. فیلم‌های The Aftermath (پیامد)، Official Secrets (اسرار رسمی)، Begin Again (دوباره شروع کن)، The Imitation Game (بازی تقلید) و Anna Karenina (آنا کارنینا) نیز از دیگر آثاری است که در کارنامه‌ی این بازیگر توانا دیده می‌شود.

منبع THR

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده