// پنجشنبه, ۲۲ شهریور ۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

شبکه نتفلیکس اولین تریلر فیلم The Ballad of Buster Scruggs، جدیدترین اثر برادران کوئن را منتشر کرد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت‌ فلیکس اولین تریلر رسمی فیلم The Ballad of Buster Scruggs (چکامه باستر اسکراگز) را منتشر کرده است. این فیلم وسترن و کمدی، جدیدترین فیلم برادران کوئن است که پیش از این کارگردانی فیلم‌های وستری چون فیلم No Country For Old Men (جایی برای پیرمردها نیست) و فیلم True Grit (شهامت واقعی) نیز را بر عهده داشته‌اند. در این تریلر شاهد ۶ خط داستانی متفاوت به‌همراه شخصیت‌هایی که در این داستان‌ها حضور دارند، هستیم و در طول تریلر بیشتر با اتفاقاتی که قرار است در طول فیلم مشاهده کنیم، آشنا می‌شویم. به‌تازگی فیلم The Ballad of Buster Scruggs برنده جایزه بهترین فیلمنامه از جشنواره فیلم ونیز شده است و نتفلیکس امید زیادی به موفقیت این فیلم در فصل جوایز دارد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تیم بلیک نلسون در نقش باستر اسکراگز و ویلی واتسون در نقش کید در بخش داستانی The Ballad of Buster Scruggs، جیمز فرانکو در نقش کابوی در بخش داستانی Near Algodones، لیام نیسون در نقش مدیر نمایش و هری ملینگ در نقش هنرمند در بخش داستانی Meal Ticket، تام ویتس نقش یک معدن یاب در بخش داستانی All Gold Canyon، بیلی هک در نقش بیل نک، زویی کازان در نقش آلیس لانگاباو و گراینگر هاینس در نقش آقای آرتو در بخش داستانی The Gal Who Got Rattled و برندن گلیسون در نقش ایرلندی، تاین دالی در نقش لیدی، جونجو اونیل در نقش مرد انگلیسی، سال روبینک در نقش مرد فرانسوی و چلسی راس در نقش تله گذار در بخش داستانی The Mortal Remains، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Ballad of Buster Scruggs حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم The Ballad of Buster Scruggs قرار است در تاریخ ۱۶ نوامبر امسال (۲۵ آبان) در سینما و از طریق شبکه نتفلیکس منتشر شود. جوئل و اتان کوئن وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده