عضو تحریریه
یاشار گروسیان

یاشار گروسیان

،
درباره من:
38

بررسی بازی Darksiders Genesis

بازی Darksiders Genesis با حفظ ویژگی‌های مثبت همیشگی‌اش، تمام مشکلات نسخه‌های قبلی را هم به ارث برده و تنها از دوربین ایزومتریک به‌عنوان چاشنی جدید استفاده کرده است اما همچنان اثری لازم و لایق تجربه است.

11

تحلیل و بررسی پچ 7.23 بازی Dota 2

چه کسی فکرش را می‌کرد در روزهایی که انتظار دو هیروی Snapfire و Void Spirit را می‌کشیدیم، ۶۲ آیتم به بازی اضافه شود! هم‌اکنون شما در حال تجربه یکی از بزرگ‌ترین و عجیب‌ترین پچ‌های بازی Dota 2 هستید. با زومجی همراه باشید تا به تحلیل و بررسی و گمانه‌زنی راجع به تغییرات آن بپردازیم.

12

بررسی بازی Kine

بازی Kine یک بازی پازلی فوق‌العاده دشوار است که بیش از خلاقیت روی هوش مخاطبش حساب می‌کند و احتمالا مدت کمی می‌تواند شما را پای خود نگه دارد. برای بررسی این بازی همراه‌با زومجی باشید.

27

بررسی بازی Superliminal

چه می‌شد اگر به جای تفکر، از تخیل برای حل مسائل استفاده کنیم؟ بازی Superliminal اثری است که با محوریت این ایده ساخته شده است. برای بررسی این بازی همراه با زومجی باشید.

44

نگاهی به اهمیت عناصر فرهنگ ایرانی در بازی Children of Morta

بازی Children of Morta روایتی فانتزی از یک خانواده غیرایرانی، با اسامی غیرایرانی و در دنیایی غیرایرانی است اما چطور ممکن است برخی عناصر فرهنگی ایرانی همچنان در آن کار بکنند؟

5

بررسی بازی Manifold Garden

بازی Manifold Garden با پای نهادن به موقعیت‌هایی فراتر از درک انسان، نشان می‌دهد که ویدئوگیم مدیوم خوبی برای جستار ایده‌های جسورانه و خلاقانه است. برای بررسی این بازی همراه‌با زومجی باشید.

چرا کرابی مقصد مناسب‌تری نسبت به پوکت برای سفر است؟

اگر می‌خواهید به تایلند سفر کنید، کرابی در حال حاضر بهترین گزینه است. با تور تایلند می‌توانید بهترین سفر خود را به کرابی برای بازدید از جاهای دیدنی‌اش داشته باشید.

57

آنالیز و بررسی تبر لوایتان، سلاح جدید کریتوس در بازی God of War

تبر لوایتان سلاحی است سخت اما خوش‌دست، ظاهرا ساده اما در نبرد پیچیده، سنگین‌وزن اما راحت در دستان کریتوس؛ ترکیب این همه ویژگی غیرهم‌نظیر چطور ممکن است؟ اجازه دهید تا در این مقاله به آنالیز و بررسی این موضوع بپردازیم.

33

بررسی بازی Blasphemous

بازی Blasphemous با احیای عناصر گیم‌پلی نینجا گایدن کلاسیک در دل دنیایی مریض و مملو از رنج و عذاب، حسابی شما را به چالش می‌کشد. برای نقد و بررسی این بازی همراه‌با زومجی باشید.

58

بررسی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey ایده‌های جسورانه و جذابی دارد اما اشکالات ریز و پرتعداد پیاده‌سازی این ایده‌ها در بازی باعث می‌شود تا به مرور جذابیت آن رنگ باخته و حتی برای مخاطب دافعه ایجاد کند.

صفحه ۱ از ۳