عضو تحریریه
محمدحسین جعفریان

محمدحسین جعفریان

،
درباره من:
عضویت: جمعه, ۲۱ آذر ۱۳۹۳
62

زمان برگزاری کنفرانس های گیمینگ ماه خرداد؛ از سامر گیم فست تا نمایش ایکس باکس

گیمرها طی روزهای آتی می‌توانند کنفرانس‌های آنلاین مختلفی را تماشا کنند که هرکدام از آن‌ها چندین و چند تریلر را در خود جا داده‌اند. همراه زومجی و مرور زمان برگزاری رویدادهای گیمینگ ژوئن ۲۰۲۳ باشید.

44

فیلم Oppenheimer کریستوفر نولان با درجه سنی بزرگسال اکران می‌شود

با تایید رسمی مشخص شد که اوپنهایمر نخستین فیلم کریستوفر نولان با درجه سنی R طی ۲۱ سال اخیر است.

108

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: سفر به سینمای آلمان و مطب دکتر کالیگاری

بین زمان پخش اولین و‌ آخرین اثر انتخاب‌شده برای این مقاله‌ی معرفی فیلم سینمایی، ۱۰۲ سال اختلاف وجود دارد. بااین‌حال همه‌ی آن‌ها متعلق به سینمای آلمان هستند.

24

نقد فیلم جیغ ۶ (Scream VI) | میراث وس کریون

فیلم Scream VI توسط افرادی ساخته شده است که به سینمای اسلشر هالیوود و قوانین داستان‌گویی در مجموعه‌ی جیغ احترام می‌گذارند.

117

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از Pretty Woman تا Tracks

دو سفر جاده‌ای پرمخاطره، یک کمدی رمانتیک با بازی جولیا رابرتز و فیلم Lawless از کارگردانی که با ساخت فیلم The Road خوش درخشید.

158

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از مبارزه با نازی‌ها تا چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم

دو فیلم درباره‌ی جنگ‌های عجیب با نازی‌ها، یک قصه‌ی معنی‌دار در غرب وحشی با درخشش کریستین بیل و یک اثر بحث‌برانگیز از سینمای مستقل.

57

نقد انیمیشن برادران سوپر ماریو (The Super Mario Bros. Movie)

ایلومینیشن با انیمیشن The Super Mario Bros. Movie نشان داد که یک همکار درست برای شرکت نینتندو در مسیر تولید اقتباس سینمایی سری بازی ماریو بود.

153

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از ویم وندرس تا جک نیکلسون

فیلم‌هایی که شخصیت‌های آن‌ها به دل جاده زده‌اند؛ از پادشاهان جاده به کارگردانی ویم وندرس تا اثر متمرکز روی اعضای یک گروه موسیقی اهل سیبری که همراه‌با جنازه‌ی یخ‌زده‌ی یک عضو سابق بند سفر می‌کنند.

80

هشت به‌علاوه یک سیتکام که با آن‌ها زندگی کردیم

سیتکام‌ها توانایی شیرین کردن دقایقی از روز را دارند که شاید در حالت عادی بدون انجام هیچ کاری سپری شوند. همراه من و معرفی چند سریال دیدنی باشید.

123

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: از رولربال تا بیسبال

یک فیلم علمی-تخیلی معنی‌دار و خونین، دو اثر دوست‌داشتنی درباره‌ی بچه‌هایی که با عشق به یک ورزش بزرگ می‌شوند و در آخر قصه‌ای واقعی راجع به یک پسر جوان که دست از رویاپردازی برنمی‌دارد.

صفحه ۱ از ۳۲۷