آخرین خبرهای شرکت سرگرمی تعاملی سونی

شرکت سرگرمی تعاملی سونی در سال ۱۹۹۳ با هدف ارائه سرگرمی‌های دیجیتال تاسیس شده است و استودیوهای بازیسازی فرست پارتی مختلفی را هم طی این سال‌ها به خدمت گرفته است.

درآمد ۱۴ میلیارد دلاری PSN در هر سال

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی اعلام کرد که پلی استیشن نتورک (PSN) در طول یک سال مالی بیشتر از ۱۴ میلیارد دلار درآمد دارد.

انتشار اخبار ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic در چند ماه آینده

متیو کارچ، عضو هیئت مدیره‌ی امبریسر گروپ اعلام کرد که در ماه‌های آتی جزئیات بیشتری از ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic به اشتراک گذاشته می‌شود.

نورمن ریداس: ساخت بازی Death Stranding 2 شروع شده است

نورمن ریداس، بازیگر سریال The Walking Dead و بازی Death Stranding ظاهرا در یک مصاحبه تایید کرد که ساخت دنباله دث استرندینگ به‌تازگی شروع شده است.

پشتیبانی بازی های کلاسیک پلی استیشن پلاس جدید از تروفی

استودیو Bend سونی تایید کرد که بازی Syphon Filter که در پلی استیشن پلاس پریمیوم/دیلاکس قرار می‌گیرد، از تروفی‌ها هم بهره می‌برد.

همه چیز در رابطه با پلی استیشن پلاس جدید | قیمت، بازی ها و زمان انتشار

سونی به‌صورت رسمی از پلی استیشن پلاس سه سطحی با دسترسی به بیشتر از ۷۰۰ بازی رونمایی کرد. زومجی در این ویدیو به معرفی PS Plus جدید می‌پردازد.

احتمال عرضه بازسازی The Last of Us تا پایان امسال

جف گراب می‌گوید نسخه ریمیک بازی The Last of Us به احتمال زیاد تا پایان سال ۲۰۲۲ در دسترس قرار می‌گیرد.

اعلام زمان عرضه کاورهای رنگی پلی استیشن 5

پنل‌های کنسول PS5 با رنگ Nova Pink، رنگ Starlight Blue و رنگ Galactic Purple از حدود یک ماه دیگر در کشورهای مختلف به فروش می‌رسند.

بخشی از سرویس Ubisoft Plus به پلی استیشن پلاس جدید می‌پیوندد

شرکت Ubisoft اعلام کرد که بازی‌های حاضر در سرویس یوبیسافت پلاس به مرور زمان در دسترس مشترک‌های پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی اسیتشن پلاس پریمیوم قرار می‌گیرند.

بازی های پلی استیشن پلاس جدید؛ از دیمنز سولز تا Red Dead Redemption 2

شرکت سونی فهرست برخی از بازی‌های حاضر در پلی استیشن پلاس جدید را منتشر کرد که نام‌های بزرگ پرشماری همچون Red Dead Redemption 2 در آن به چشم می‌خورد.

احتمال برگزاری رویداد جدید پلی استیشن در اواسط ماه خرداد

شایعه‌ی جدید مطرح‌شده در رابطه با پلی استیشن می‌گوید که شاید سونی رویداد جدید خود را در هفته‌ی نخست ماه ژوئن برگزار کند.

قرارگیری احتمالی بازی های ترسناک Bloober Team در پلی استیشن پلاس

گویا پلی استیشن و بلوبر تیم قراردادی را امضا کردند که در جریان آن شاهد اضافه شدن بازی‌های این استودیو لهستانی به پلی استیشن پلاس خواهیم بود.

ثبت مدل تازه پلی استیشن 5 توسط سونی در ژاپن

از قرار معلوم بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی مدل تازه CFI-1200 کنسول پلی استیشن 5 را در ژاپن ثبت کرده است.

مخالفت دوباره سونی با انتشار بازی‌ ها از روز عرضه روی سرویس‌های اشتراکی

هیکوری توتوکی، مدیر مالی ارشد سونی، گفت که اعتقاد دارد عرضه بازی‌ها از روی اول روی سرویس‌های اشتراکی باعث افت کیفیت این بازی‌ها خواهد شد.

کنسول پلی استیشن 5 در صدر جدول فروش بریتانیا طی ماه آوریل سال ۲۰۲۲

پلی استیشن 5 طی ماه آوریل بهترین عملکرد مالی خود در بازار بریتانیا در سال ۲۰۲۲ تا امروز را داشت و بالاتر از نینتندو سوییچ، صدرنشین جدول فروش کنسول‌ها شد.

اشاره بازیگر ونوم به موشن کپچر بازی Marvel’s Spider-Man 2

ظاهرا مراحل ضبط حرکات دنباله‌ی مورد انتظار بازی Marvel's Spider-Man استودیو اینسامنیاک گیمز آغاز شده است؛ اثری که در سال ۲۰۲۳ برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود.

عبور فروش پلی استیشن 5 سونی از ۱۹.۳ میلیون کنسول

فروش PS5 از ۱۹.۳ میلیون کنسول فراتر رفت و شرکت سونی می‌خواهد در سال مالی جاری، ۱۸ میلیون پلی استیشن 5 دیگر را هم بفروشد.

افزایش احتمال بازگشت بلادبورن در آینده

کالین موریاتی، ژورنالیست و اینسایدر شناخته‌شده‌ی صنعت بازی به مخاطب‌ها گفت که Bloodborne در آینده بازمی‌گردد.

آماده‌سازی تجربه آزمایشی بازی های جدید در PS Plus Premium توسط سونی

مشترک‌های PS Plus Premium امکان تجربه‌ی حداقل دو ساعت از برخی از بازی‌های جدید را خواهند داشت. گزارش تازه می‌گوید که تیم پلی استیشن استور این تجربه‌های آزمایشی را آماده می‌کند.

فیفا 22 در میان بازی های مِی ۲۰۲۲ پلی استیشن پلاس

شرکت سونی به‌صورت رسمی فهرست بازی‌های سرویس پلی استیشن پلاس در ماه مِی/مه سال ۲۰۲۲ میلادی را اعلام کرد که نام FIFA 22 در میان آن‌ها به چشم می‌خورد.

شایعه: تجربه آزمایشی تعداد زیادی از بازی های جدید با پلی استیشن پلاس پریمیوم

گویا بعضی از شرکت‌ها باید برای بازی‌های بالای ۳۴ دلار، امکان حداقل دو ساعت تجربه‌ی آزمایشی بازی را دراختیار مشترک‌های پلی استیشن پلاس پریمیوم قرار دهند.

صفحه ۱ از ۴۴