جدیدترین اخبار فیلم The Lord of the Rings

ارباب حلقه ها یک مجموعه فانتزی است که در اصل اسم مجموعه کتابی نوشته جی آر آر تالکین به‌حساب می‌اید. با این حال این مجموعه بیش‌تر با سه گانه فیلم ارباب حلقه‌ها شناخته می‌شود و البته که تا امروز چندین بازی با محوریت آن هم ساخته شده است که آخرین بازی در دست توسعه، The Lord of the Rings: Gollum نام دارد. این صفحه تمام اخبار فیلم و بازی‌های ارباب حلقه‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.

نقد سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (فصل اول) | قسمت های پنجم و ششم

پس از آن که اپیزود Partings کار جدیدی برای سریال انجام نداد و عده‌ای را با تکرار و توضیح خسته کرد، اپیزود Udûn از راه رسید تا ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت نشان دهد که چه پتانسیل بالا و قابل توجهی دارد.

شروع فیلمبرداری فصل دوم سریال ارباب حلقه ها

آمازون از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در بریتانیا خبر داده است.

نقد سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (فصل اول) | قسمت چهارم

جی. دی. پین و پاتریک مکای در چهارمین قسمت فصل ۱ سریال ارباب حلقه ها همزمان با افزایش نسبی سرعت روایت، به سمت معرفی عمیق‌تر جهان داستانی اثر می‌روند.

انتشار اولین تریلر گیم‌ پلی بازی Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth

شرکت EA اولین تریلر بازی Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth را منتشر کرده است که گیم‌پلی نبردهای نوبتی این بازی موبایلی را نشان می‌دهد.

نقد سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (فصل اول) | قسمت سوم

سومین قسمت سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power با تمرکز روی سه گروه از شخصیت‌ها، نخستین گام‌ها را به سمت معرفی تهدید حاضر در سرزمین میانه برمی‌دارد.

معرفی جهان ارباب حلقه ها برای تازه کار‌ها | از مرور هردو سه گانه‌ تا سریال حلقه های قدرت

بسیاری از ما شاید برای اولین‌بار با تماشای سه‌گانه ارباب حلقه‌ها اثر پیتر جکسون، با نام جی. آر. آر. تالکین آشنا شده باشیم. این روزها دوباره نام این نویسنده شهیر با شروع پخش سریال دیگری از این دنیای حماسی با نام حلقه‌های قدرت گره خورده است. در این مرور با زومجی همراه باشید

معرفی کامل خدایان دنیای ارباب حلقه ها | از خدای تاریکی تا خدای صنعتگر

علاقمندان آثار تالکین حتما کتاب سیلماریلیون را مطالعه کرده و کمابیش با والار آشنایی دارند. اما اگر هنوز فرصت مطالعه این اثر را پیدا نکردید، با زومجی در مروری کوتاه بر نام و تاریخچه والار همراه باشید.

نقد سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت (فصل اول) | قسمت اول و دوم

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در دو اپیزود آغازین خود با تمرکز روی نمایش آردا و شخصیت‌های گوناگون آن می‌خواهد تماشاگر را به شکل جدی با این جهان داستانی آشنا کند.

ارباب حلقه ها رکورد بزرگ‌ترین افتتاحیه سریال‌ های آمازون را شکست

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power موفق شد رکورد بزرگ‌ترین افتتاحیه سریال‌های آمازون را بشکند.

داستان سریال ارباب حلقه ها درباره چیست؟ | مرور اتفاقات عصر دوم سرزمین میانه

عصر دوم سرزمین میانه که مورد توجه سازندگان سریال حلقه‌های قدرت قرار گرفته، دوران پرفراز و نشیبی بوده است. با زومجی همراه باشید تا به مرور نکات مهم مربوط‌به این دوران بپردازیم که قبل از تماشای سریال باید بدانید.

از سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power چه می‌دانیم؟

شبکه آنلاین آمازون پرایم ویدیو با «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» به سراغ ساخت پرخرج‌ترین سریال تاریخ رفته است. ما چه اطلاعاتی راجع به سریال The Lord of the Rings داریم؟

کدام یک در جهان ارباب حلقه ها قوی تر است: مورگوت یا سائورون؟

سائورون به‌عنوان ابرشرور قدرتمند و شناخته شده سه‌گانه ارباب حلقه‌ها اثر پیتر جکسون، به شخصیتی جاودانه تبدیل شد. اما بهتر است بدانید پیش از او شخص دیگری عنوان ارباب تاریکی را دراختیار داشت. برای آشنایی بیشتر با این شخصیت با زومجی همراه باشید.

نمایش سرزمین میانه در تریلر جدید سریال ارباب حلقه ها

آمازون تریلر جدید و رسمی سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش ماجراجویی گالادریل هستیم.

اکران سینمایی دو قسمت اول سریال ارباب حلقه‌ ها

۲ اپیزود نخست سریال جدید ارباب حلقه‌ها، یک روز قبل از آغاز پخش این مجموعه در سرویس استریمینگ آمازون پرایم، در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

داستان درختان والینور در جهان ارباب حلقه ها چیست؟

این روزها که اخبار مربوط‌به سریال حلقه‌های قدرت مورد توجه قرار گرفته و واکنش‌های متفاوتی را میان طرفداران آثار تالکین برانگیخته است، بی‌مناسبت نیست کمی بیشتر با جهان حماسی و زاییده خیال این نویسنده شهیر آشنا شویم. با زومجی همراه باشید.

خرید حقوق اقتباس ارباب حلقه ها و هابیت توسط شرکت امبریسر گروپ

شرکت Embrace Group پروسه‌ی خرید چند شرکت را شروع کرد؛ از جمله Middle-earth Enterprises که صاحب حقوق اقتباس از روی ارباب حلقه‌ها و هابیت، آثار ادبی بزرگ جی. آر. آر. تالکین است.

جلو افتادن زمان پخش سریال ارباب حلقه ها

آمازون اعلام کرد که زمان پخش سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power یک روز جلو افتاده و حالا دو قسمت اول این سریال به‌صورت همزمان پخش خواهد شد.

ساخت یک بازی جدید از دنیای ارباب حلقه‌ ها توسط Take-Two

شرکت پرایویت دیویژن ساخت یک بازی ویدیویی از مجموعه سرزمین میانه را آغاز کرده است.

از سرزمین آمان یا قلمروی متبرک جهان تالکین چه می دانیم؟

دنیای حماسی تالکین به جز سرزمین میانه، قلمروهای دیگری را هم در خود جای داده است که در آثار درخشانی همچون هابیت و ارباب حلقه‌ها تنها به شکلی گذرا به آن‌ها اشاره شد. برای آشنایی بیشتر با یکی از این قلمروهای جذاب و جاودانه با زومجی همراه باشید.

تأخیر چند ماهه بازی The Lord of the Rings: Gollum

استودیو Daedalic برای ارائه بهترین تجربه‌ی ممکن از بازی The Lord of the Rings: Gollum به طرفدارها، تصمیم به چند ماه تأخیر زدن آن گرفته است.

صفحه ۱ از ۱۰