آخرین خبرهای بازی EA Sports UFC 3

بازی EA Sports UFC 3 نسخه‌ای از سری بازی مبارزه ای UFC الکترونیک آرتز است. درون مایه بازی UFC 3 را هنرهای رزمی ترکیبی تشکیل می‌دهد.

بازی های ایکس باکس گیم پس برای جولای: از The Medium تا Tropico 6

بازی ترسناک The Medium، دو بازی Tropico 6 و Farming Simulator 19 در سبک شبیه‌سازی و سه بازی دیگر قرار است در ماه ژوئیه به ایکس باکس گیم پس اضافه شوند.

تبلیغات درون برنامه‌ای EA Sports UFC 4 موجب نارضایتی کاربران شده است

الکترونیک آرتز بعد از گذشت چند هفته از زمان انتشار بازی UFC 4 تبلیغات درون برنامه‌ای را در این بازی برقرار کرده که این امر نارضایتی طرفداران را به‌دنبال داشته است.

بازی‌های ماه آگوست پلی استیشن پلاس فاش شدند

با اینکه هنوز در نیمه ماه جولای هستیم، اما اطلاعاتی از بازی‌های رایگان ماه آینده سرویس پلی‌استیشن پلاس فاش شده است.

بازی EA SPORTS UFC 3 را برای مدت محدودی رایگان تجربه کنید

الکترونیک آرتز به مناسبت رویداد UFC 233 تصمیم گرفته تا بازی EA SPORTS UFC 3 را برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار طرفداران قرار دهد.

بررسی بازی EA Sports UFC 3 از دید سایت‌های معتبر دنیا

EA Sports UFC 3 جدید‌ترین نسخه از سری UFC الکترونیک آرتز است که نمره‌های نسبتا خوبی هم از سایت‌های معتبر دنیا دریافت کرده است.

بتا عمومی بازی EA Sports UFC 3 آغاز شد

بتا عمومی بازی ورزشی EA Sports UFC 3 از امروز تا پایان روز ۱۳ آذر در دسترس کاربران کنسول‌‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار گرفت.

بازی EA Sports UFC 3 رسما معرفی شد

کمپانی الکترونیک آرتز به صورت رسمی بازی مبارزه ای EA Sports UFC 3 را معرفی کرد.

لیست قیمت و تخفیف های هفته دوم آبان 1396 فروشگاه ایکس باکس

میجر نلسون لیست قیمت و تخفیف‌های هفته دوم آبان ماه فروشگاه ایکس‌باکس را منتشر کرد.

بروس لی در UFC 2 هم حضور خواهد داشت

کمپانی الکترونیک آرتز امروز اعلام کرد که بروس لی استاد مسلم هنرهای رزمی ، در بازی EA Sports UFC 2 حضور خواهد داشت. وی در قسمت قبلی این بازی نیز به عنوان یک شخصیت قابل بازی حضور داشت. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

تماشا کنید: حضور مایک تایسون در بازی EA Sports UFC 2

کانال رسمی بخش ورزشی شرکت الکترونیک آرتز در وب‌سایت یوتیوب، دیروز با انتشار تریلری اعلام کرد که کسانی که بازی UFC 2 را پیش‌خرید کنند، دو نسخه از مایک تایسون، بوکسور افسانه‌ای را دریافت خواهند کرد. با زومجی، تماشای ویدیو و جزئیات خبر همراه باشید .

زمان دسترسی به نسخه‌ی آزمایشی Unravel و دو بازی دیگر در EA Access مشخص شد

اگر کنسول ایکس‌باکس وان و یک اشتراک EA Access داشته باشید، می‌توانید سه بازی آینده‌ی الکترونیک آرتز از جمله Unravel را پنج روز زودتر از سایر بازیکن‌ها تجربه کنید. برای اطلاع از جزییات این خبر با زومجی همراه باشید.