// سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

بازی های ایکس باکس گیم پس برای جولای: از The Medium تا Tropico 6

بازی ترسناک The Medium، دو بازی Tropico 6 و Farming Simulator 19 در سبک شبیه‌سازی و سه بازی دیگر قرار است در ماه ژوئیه به ایکس باکس گیم پس اضافه شوند.

طبق رسم هرماه، مایکروسافت به‌تازگی از فهرست بازی‌هایی که در ماه ژوئیه به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند، رونمایی کرده است.

سه بازی اول قرار است پس‌فردا ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) به گیم پس اضافه شوند؛ این بازی‌ها عبارت‌اند از Dragon Quest Builders 2 (کلاود)، Tropico 6 (کلاود، کنسول و پی سی) و UFC 4 (کنسول). البته بازی UFC 4 باتوجه‌به اینکه در سرویس EA Play است، تنها برای مشترکین آلتیمیت گیم پس در دسترس خواهد بود. سپس در تاریخ ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) بازی The Medium به سرویس ابری کلاود گیمینگ و در همان روز دو بازی  Farming Simulator 19 و Bloodroots به گیم پس پی سی، کنسول و سرویس کلاود اضافه خواهند شد.

بازی‌های ماه ژوئیه 2021 ایکس باکس گیم پس

به جز آثاری که در ماه ژوئیه به ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند، بازی‌هایی نیز در این ماه این سرویس را ترک خواهند کرد. دو بازی EA Sports UFC و EA Sports UFC 2 در تاریخ ۱۴ ژوئیه (۲۳ تیر) از EA Play حذف می‌شوند. همچنین دو بازی Endless Space 2 و Downwell در تاریخ ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) از گیم پس پی سی و بازی CrossCode از گیم‌پس پی سی، کنسول و کلاود حذف خواهند شد.

نظرات خود را درباره‌ی بازی‌های ماه ژوئیه ایکس باکس گیم پس با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.


منبع Gaming Bolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده