نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

مراحل پیش از تولید فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness همچنان ادامه دارد

مراحل پیش از تولید فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness برای شروع فیلمبرداری در تابستان امسال، طبق برنامه و از راه دور در حال انجام است.

شیوع گسترده ویروس کرونا باعث توقف تولید فیلم‌های بسیاری شده و حتی اکران فیلم‌های متعددی نیز عقب افتاده است. از طرفی پروژه‌های دیگری نیز آماده شروع تولید می‌شوند که با توجه به شیوع کرونا، آینده این فیلم‌ها نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در قلمروهای بی‌پایان دیوانگی) یکی از این پروژه‌ها است و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل پیش از تولید این فیلم مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول همچنان ادامه دارد. ورایتی در گزارش خود به وضعیت تولید دنباله‌ فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) نیز پرداخته که طبق آن، مراحل پیش از تولید فیلم طبق برنامه تحت رهبری سم ریمی، کارگردان فیلم از روز دور و از طریق دورکاری در حال انجام است.

doctor strange

طبق گفته منابع نزدیک، مراحل فیلمبرداری فیلم Doctor Strange 2 همچنان قرار است طبق برنامه از ماه ژوئن (خرداد یا تیر) آغاز شود. علیرغم امکان ساخت و سازهای تعیین شده، مسافرت‌های بین المللی و کار با یک تیم تولید بزرگ همچنان یک مساله و مشکل مهم است. این در حالی است که فیلمبرداری پروژه‌های بزرگ دیگری مثل فیلم The Batman (بتمن)، قسمت چهارم فیلم The Matrix (ماتریکس)، قسمت هفتم فیلم Mission Impossible (مأموریت غیر ممکن) و فیلم Red Notice (اعلان قرمز) تا مدت زمان نامشخصی متوقف و عقب افتاده است. این تاخیرها باعث شده تا شروع تولید فیلم‌های بعدی ستارگان این فیلم‌ها نیز با تاخیر مواجه شود و حال در حال برنامه‌ریزی برای ارائه تاریخ و برنامه جدید هستند.

در حال حاض ریمی جانشین اسکات دریکسون روی صندلی کارگردانی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness شده و مایکل والدرون، نویسنده، شورانر و تهیه‌کننده سریال Loki (لوکی) وظیفه بازنویسی فیلمنامه این فیلم را بر عهده گرفته استتاکنون حضور بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیمف (اسکارلت ویچ) و بندیکت وانگ در نقش وانگ در دنباله‌ فیلم Doctor Strange تایید و اعلام شده است. همچنین قرار نیست در این فیلم شاهد بازگشت ریچل مک‌آدامز، بازیگر نقش کریستین پالمر باشیم.

فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness برای اکران در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده