// جمعه, ۱۴ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

انیمه Pacific Rim با همکاری لجندری انترتینمنت و پالیگان پیکچرز تولید می‌شود.

فیلم حاشیه اقیانوس آرام (Pacific Rim) به‌کارگردانی گیرمو دل تورو توانست با اکران در سال ۲۰۱۳ طرفداران زیادی به‌دست آورد و سال گذشته هم شاهد اکران نسخه دوم آن یعنی حاشیه اقیانوس آرام: طغیان (Pacific Rim: Uprising) به‌کارگردانی استیون دنایت بودیم که البته موفقیتی کمتر از فیلم اول به‌دنبال داشت. چند ماه قبل بود که خبری مبنی بر تولید یک سری انیمه براساس این مجموعه برای پخش از نتفلیکس (Netflix) منتشر شد و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات بیشتری از آن کسب کرده‌ایم.

شرکت لجندری انترتینمنت (Legendary Entertainment) در حالی در Project Anime، رویداد مرتبط با انیمه در لس‌آنجلس حضور داشت که الی دکل، معاون اجرایی بخش توسعه برند و محصولات این شرکت به توضیح در مورد انیمه حاشیه اقیانوس آرام پرداخت و تاریخ پخش آن را سال ۲۰۲۰ عنوان کرد و همچنین از تهیه دو فصل از این انیمه سخن گفت:

حاشیه اقیانوس آرام یکی از پرهزینه‌ترین انیمه‌هایی است که تا امروز روی آن کار کرده‌ایم و نتفلیکس و لجندری تمام تلاش خود را برای ارائه اثری باکیفیت به‌کار می‌برند.

این انیمه ماجراهای یک خواهر و برادر را روایت می‌کند که هدایت یک Jaeger متروکه (ربات‌های عظیم‌الجثه این مجموعه که به جنگ کایجوها می‌روند) را برعهده می‌گیرند و به‌دنبال نشانی از پدر و مادر گم‌شده‌ی خود می‌گردند. کریگ کایل و گرگ جانسون که پیش از این روی آثاری چون Thor: Ragnarock و X-Men: Evolution کار کرده بودند، شورانرهای این مجموعه خواهند بود و لجندری آن را با همکاری شرکت ژاپنی پالیگان پیکچرز (Polygon Pictures) تولید می‌کند.

حاشیه اقیانوس آرام تنها انیمه‌ای نیست که این روزها برای پخش از نتفلیکس آماده می‌شود و آن‌ها مجموعه‌های دیگری مثل انیمه Altered Carbon و همچنین انیمه‌ای برپایه مانگای Cagaster of an Insect Cage را هم در دست تولید دارند.

منبع IGN

کاراکتر باقی مانده