نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۱۳

تاریخ انتشار بازی Indika روی کنسول‌ها مشخص شد

شرکت ناشر بازی Indika تاریخ عرضه آن روی کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس و پلی استیشن را اعلام کرد.

شرکت ۱۱ بیت و استودیو Odd Meter با همکاری یکدیگر بازی سورئال و ماجراجویی سوم‌شخص Indika را با محوریت سفر معنوی یک راهبه جوان برای شناخت بهتر فلسفه وجودی‌اش توسعه داده‌اند که هم‌اکنون در دسترس بازیکن‌های کامپیوتر قرار دارد. حال این توسعه‌دهندگان در نظر دارند بازی را در روزهای آینده روی کنسول‌های نسل نهمی بیاورند.

طبق اعلامیه ۱۱ بیت، بازی Indika در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۱۷ مه ۲۰۲۴) روی کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود. به‌گفته ناشر، بخشی‌از درآمد حاصل از فروش این بازی برای حمایت از کودکان آسیب‌دیده از جنگ اوکراین هزینه خواهد شد.

داستان بازی Indika در جهانی عجیب‌و‌غریب از اوایل قرن بیستم روسیه رخ می‌دهد. در این داستان بازیکن‌ها در نقش یک راهبه جوان و بااراده قرار می‌گیرند که باید مسیر دشواری را برای خودشناسی طی کند و در این مسیر نیروهای شیطانی او را تنها نخواهند گذاشت. بازی شامل طیف وسیعی از معماهای محیطی و بخش‌های اندک پلتفرمینگ بوده و تاکید بیشتر آن روی داستان‌سرایی است. بازی Indika سبک داستان‌سرایی سینماتیک دارد و باالهام‌از آثار هنری کارگردان‌های بزرگی ازجمله یورگوس لانتیموس، آری آستر و دارن آرنوفسکی روایت می‌شود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده