// سه شنبه, ۲۱ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۴۵

والت دیزنی و فاکس قرن بیستم اخیرا یک تبلیغ تلویزیونی از فیلم Ad Astra با بازی برد پیت با مدت زمان یک دقیقه را منتشر کرده‌اند.

در طول این ماه بود که سرانجام کمپانی فاکس قرن بیستم و والت دیزنی اولین تریلر رسمی فیلم Ad Astra (سفر به سوی ستارگان) را منتشر کردند که در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی از این سریال علمی تخیلی با بازی برد پیت بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این فیلم منتشر شده است. در حاشیه پنجمین مسابقه فینال بسکتبال NBA که بامداد امروز بین دو تیم تورنتو رپترز و گلدن استیت واریرز برگزار شد، والت دیزنی و فاکس قرن بیستم تبلیغ تلویزیونی از فیلم Ad Astra را منتشر کردند که زمان آن حدود یک دقیقه است. بیشتر تصاویر این ویدیو را در تریلر اصلی این فیلم مشاهده کرده بودیم، اما حاوی تصاویر جدیدی نیز است و شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Ad Astra قرار است داستان روی مک‌براید با بازی برد پیت را روایت کند. روی مک‌براید قرار است در جستجوی پدر خود که بیست سال پیش در ماموریتی یک‌طرفه به سیاره نپتون سفر کرده بود تا نشانه‌هایی از حیات موجودات بیگانه بیابد، سفری طولانی و پر خطر را آغاز کند تا دلیل شکست پدرش را متوجه شود و همچنین چیزی را که در حال تهدید حیات زمین است، نیز پیدا کند. برد پیت، تامی لی جونز، لیو تایلر، روث نگا، دونالد ساترلند، جیمی کندی، جان فین، لیسا همیلتون، جان اورتیز، کیمبرلی الیز و بابی نیش، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ad Astra حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده جیمز گری، کارگردان فیلم‌هایی چون The Lost City of Z (شهر گمشده زی)، فیلم The Immigrant (مهاجر)، فیلم Two Lovers (دو عاشق) و فیلم We Own the Night (شب مال ماست)، بوده است. همچنین جیمز گری و ایتن گروس وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم علمی تخیلی را نیز بر عهده داشته‌اند.

فیلم Ad Astra برای اکران در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ شهریور ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است.

منبع Comicbookmovie
کاراکتر باقی مانده