// چهار شنبه, ۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۹:۴۵

به تازگی ویدیویی از پشت صحنه فیلم سینمایی «متری شیش و نیم»، ساخته سعید روستایی با بازی پیمان معادی و نوید محمدزاده منتشر شده است.

فیلم متری شیش و نیم، ساخته سعید روستایی در حال اکران است. این فیلم سینمایی مدتی پیش با عبور از «فروشنده» به عنوان پرفروش‌ترین فیلم غیر کمدی تاریخ سینمای ایران دست پیدا کرد. این فیلم سینمایی همچنین به رکورد صدهزار مخاطب در یک روز رسیده است. به تازگی و بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، ویدیوی تازه‌ای از پشت صحنه فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» منتشر شده است. این ویدیو شامل بخش‌هایی از بازی هنرجوهای فیلم و بازیگران مشهور آن است. شما در ادامه می‌توانید جدیدترین ویدیوی فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی با بازی بازیگرانی مانند پیمان معادی، نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی، پریناز ازدیار، مازیار سیدی و هومن کیایی جلوی دوربین رفته است. «متری شیش و نیم» روایتی از تقابل یک قاچاقچی و یک مامور پلیس است. این فیلم سینمایی برای اولین‌بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد. «متری شیش و نیم» همچنین در این دوره از جشنواره به عنوان بهترین فیلم از نگاه مردم انتخاب شد. سعید روستایی، پیش از این فیلم «ابد و یک روز» را جلوی دوربین برده است.

کاراکتر باقی مانده