// جمعه, ۲۱ دی ۹۷ ساعت ۱۸:۰۵

ناشر هلندی بازی Dollhouse اعلام کرد این ساخته ترسناک استودیو Creazn پس از گذراندن یک پروسه ساخت طولانی در سال جاری میلادی به صورت دیجیتالی و فیزیکی منتشر خواهد شد.

شرکت SOEDESCO اعلام کرد که بازی Dollhouse از استودیو Creazn در سال ۲۰۱۹ به شکل فیزیکی و دیجیتال منتشر خواهد شد. این ناشر علاوه بر مشخص کردن سال انتشار Dollhouse، تصویر باکس آرت نسخه پلی استیشن 4 این بازی را هم با هواداران به اشتراک گذاشت که در پایین می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بازی Dollhouse

روی جلد بازی درجه سنی بزرگسالان (+۱۷ سال) درج شده، اما تا به این ساعت در سایت رسمی ESRB درجه سنی‌ای برای Dollhouse مشخص نشده است. 

در این بازی شما کنترل شخصیتی به نام ماری را بر عهده دارید که از از یادزدودگی (گونه‌ای از اختلالات حافظه‌ای) رنج می‌برد و مرگ دخترش تنها مسئله‌ای است که از گذشته به خاطر دارد. حالا شما باید در دنیایی که با الهام از فیلم‌های ترسناک و هیجان‌آور دهه ۵۰ میلادی هالیوود ساخته شده است، به کمک این کاراگاه مسائل مختلف را حل کنید. شما به واسطه خاطرات ماری به شبی می‌روید که دخترش به قتل رسیده است و در کشف حقیقت به او کمک می‌کنید. خط داستانی این بازی به صورت تک نفره و آفلاین روایت می‌شود اما تیم سازنده یک بخش چند نفره و آنلاین را هم برای بازیکنان تدارک دیده است. شما می‌توانید توانایی‌های شخصیت خود را در دستکم ۴۰ شاخه افزایش دهید و در بخش آنلاین بازی هم ۱۴ شخصیت قابل بازی وجود دارد که هر کدام قصه خود را دارند.

بازی ترسناک Dollhouse در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ منتشر شود، اما پروسه ساخت بازی خیلی بیشتر از آنچه استودیو Creazn وعده داده بود طول کشید و بالاخره همانطور که در بالا اشاره شد، در سال ۲۰۱۹ شاهد انتشار این بازی برای پلی استیشن 4 و پی سی خواهیم بود.

منبع Dualshockers
کاراکتر باقی مانده