آخرین خبرهای شرکت سیبر اینتراکتیو

سیبر اینتراکتیو یک شرکت بازیسازی آمریکایی است که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد که تابه‌امروز در توسعه و بازسازی بازی‌های مختلفی نقش داشته است.

فروش ۵۰۰ هزار نسخه Evil Dead: The Game در ۵ روز نخست عرضه

در گزارش مالی سه ماهه‌ی چهارم سال مالی ۲۰۲۲ امبریسر گروپ اعلام شد که فروش بازی Evil Dead: The Game در پنج روز اول عرضه بسیار خوب بوده است.

فاش شدن حجم احتمالی نسخه PS5 بازی Evil Dead: The Game

ظاهرا بازی چندنفره ترسناک Evil Dead: The Game شرکت Saber Interactive فضای زیادی را در کنسول پلی استیشن 5 اشغال نخواهد کرد.

تاخیر مجدد نسخه نسل ۹ بازی The Witcher 3: Wild Hunt

سی‌دی پراجکت اعلام کرد که وظیفه‌ی تکمیل ساخت نسخه‌ی نسل نهمی ویچر 3: وایلد هانت به تیم داخلی شرکت سپرده شده است. به همین خاطر بازی فعلا تاریخ عرضه ندارد.

نمایش مبارزات خونین در تریلرهای جدید بازی Evil Dead: The Game

به‌تازگی شرکت Saber Interactive با انتشار دو تریلر از گیم‌پلی بازی Evil Dead: The Game، به نمایش ویژگی‌ها و قابلیت‌های شخصیت‌های انسانی و اهریمنی پرداخت.

اعلام تاریخ انتشار SnowRunner برای کنسول های نسل ۹

با اعلام شرکت Saber Interactive، آپدیت نسل ۹ بازی SnowRunner در آینده به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن و ایکس باکس قرار خواهد گرفت.

نمایش توانایی‌های شیاطین کندریایی در تریلر Evil Dead: The Game

Saber Interactive تریلر جدیدی از Evil Dead: The Game پخش کرد تا طرفدارها را با قدرت‌های شیاطین کندریایی این بازی آشنا کند.

بازی Evil Dead: The Game دوباره با تأخیر مواجه شد

بازی Evil Dead: The Game شرکت Saber Interactive دوباره تأخیر خورد تا سازندگان فرصت کافی برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی شایسته به مخاطب را داشته باشند.

عرضه بازی ترسناک A Quiet Place در سال ۲۰۲۲

پس از آن که فیلم ترسناک یک مکان ساکت و دنباله‌ی آن به موفقیت‌های قابل‌توجه رسیدند، حالا چند تیم وارد همکاری برای ساخت بازی A Quiet Place شده‌اند.

خرید هشت استودیو دیگر توسط Embracer Group

ناشر بزرگ سوئدی Embracer Group روز گذشته اعلام کرد هشت استودیوی بازی‌سازی اروپایی دیگر را به فهرست دارایی‌های خود اضافه کرده است.

تریلر بسته الحاقی بازی World War Z؛ مشخص شدن بازه انتشار [E3 2021]

سازندگان بازی ورلد وار زی با انتشار تریلری در E3 2021 از بسته‌ی الحاقی World War Z: Aftermath رونمایی کردند که موارد تازه‌ای مانند دشمنان جدید و دید اول‌شخص را به بازی اضافه می‌کند.

انتشار تریلر گیم پلی بازی Evil Dead: The Game

در طول برنامه سامر گیم فست از تریلر گیم‌پلی بازی Evil Dead: The Game رونمایی شد که در آن بازیکنان کنترل اش ویلیامز و دیگر شخصیت‌های آن را بر عهده دارند.

ریمستر سه‌ گانه بازی Crysis معرفی شد

اکنون مدتی از عرضه ریمستر بازی Crysis می‌گذرد و شرکت کرایتک اعلام کرد که امسال بازی Crysis 2 Remastered و بازی Crysis 3 Remastered را هم به بازار می‌فرستد.

تریلر جدید Crysis Remastered پیشرفت‌های گرافیکی نسبت به نسخه اصلی را نشان می‌دهد

استودیو کرایتک به‌تازگی تریلر جدیدی را از بازی Crysis Remastered منتشر کرده که تغییرات بصری و گرافیکی نسخه ریمستر این بازی را نسبت‌به نسخه اصلی نشان می‌دهد.

تاریخ انتشار بازی Crysis Remastered با پخش یک تریلر مشخص شد

استودیوی کرایتک با پخش یک تریلر مشخص کرد که بازی Crysis Remastered در تاریخ ۲۸ شهریور راهی پی سی و کنسول‌های خواهد شد.

شرکت مادر THQ Nordic استودیو 4A Games و چندین استودیوی دیگر را خریداری کرد

خالق بازی Metro درکنار استودیوهای دیگری مثل New World Interactive به زیرمجموعه‌ی Embracer Group تبدیل شدند.

ریمستر بازی Crysis روی نینتندو سوییچ با رزولوشن ۷۲۰-۹۰۰ پیکسل اجرا می‌شود

در جریان استریمی که به‌تازگی از نسخه ریمستر Crysis پخش شد، مشخص شده است که نسخه سوییچ این بازی در حالت داک با رزولوشن ۷۲۰-۹۰۰ پیکسل اجرا می‌شود

بازی Crysis Remastered تاخیر خورد

استودیو کرایتک در بیانیه اخیر خود اعلام کرده که برای ارائه بهترین تجربه ممکن و پالیش بیشتر بازی، Crysis Remastered را با چند هفته تأخیر عرضه خواهد کرد.

بازی‌های آینده Saber Interactive برای نینتندو سوییچ طرفداران را غافلگیر خواهد کرد

متیو کارچ، مدیرعامل Saber Interactive، در مصاحبه اخیر خود ضمن تاکید روی پتانسیل‌های بالای نینتندو سوییچ، نوید انتشار بازی‌های غافلگیرکنننده‌ای در آینده برای دارندگان این کنسول هیبریدی داد.

Saber Interactive در حال تدارک آثار غافلگیر کننده بیشتری برای نینتندو سوییچ است

استودیوی Saber Interactive پس از کمک در ساخت و انتشار بازی The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ، حال به‌نظر می‌رسد به‌زودی قرار است آثار غافلگیر کننده بیشتری برای این کنسول هیبریدی عرضه کند.

با انتشار یک تیزر کوتاه از بازی Crysis Remastered رونمایی شد؛ انتشار در تابستان

بازی Crysis Remastered با انتشار یک تیزر کوتاه به صورت رسمی، معرفی شد؛ بازی در تابستان راهی پلتفرم‌های نسل هشت از جمله نینتندو سوییچ می‌شود و بهبودهای گرافیکی چشم‌گیری را به‌همراه خواهد داشت.

صفحه ۱ از ۴