آخرین خبرهای شرکت سیبر اینتراکتیو

سیبر اینتراکتیو یک شرکت بازیسازی آمریکایی است که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد که تابه‌امروز در توسعه و بازسازی بازی‌های مختلفی نقش داشته است.

پایان لایسنس موسیقی دلیل حذف تریلر ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic

سونی درباره حذف تریلر ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic توضیح داده که این کار به‌دلیل اتمام لایسنس موزیک به کار رفته در آن صورت گرفته است.

تریلر معرفی ریمیک Star Wars: KOTOR در یوتیوب خصوصی شد

اکانت توییتر پلی استیشن توییت معرفی ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic را حذف کرده و تریلر این بازی هم خصوصی شده است.

بازی John Carpenter's Toxic Commando معرفی شد

در جریان مراسم سامر گیم فست، از بازی Toxic Commando رونمایی شد.

تریلر گیم پلی جدید Warhammer 40,000: Space Marine 2 با محوریت کوآپ بازی

استودیو فوکوس تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Warhammer 40,000: Space Marine 2 را در سامر گیم فست با محوریت کوآپ بازی منتشر کرده است.

نگاهی به خاطرات تیم ویلیتز؛ از ماجراهای id Software تا سیر تحول Doom و Quake

تیم ویلیتز که پس از سال‌ها حضور در id Software مدتی قبل این استودیو را ترک کرد تا به سراغ تجربه‌های جدیدی برود، به‌تازگی به مرور خاطرات خود پرداخته است.

بازی Evil Dead: The Game – Game of the Year Edition معرفی شد

نسخه Game of the Year بازی Evil Dead: The Game شامل بازی پایه، تمام بسته‌های الحاقی پیشین و بسته الحاقی جدیدی با نام Who’s Your Daddy است.

اعلام تاریخ عرضه‌ نسخه نسل نهمی بازی World War Z: Aftermath

استودیوی Saber Interactive با انتشار یک تریلر از تاریخ عرضه‌ی بازی World War Z: Aftermath برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن و ایکس باکس رونمایی کرد.

انتشار تریلر گیم‌ پلی جدید بازی Space Marine 2

با انتشار تریلر جدید بازی Warhammer 40,000: Space Marine 2 در گیم اواردز، مشخص شد این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

مصاحبه مدیر گروه امبریسر در مورد این غول جدید صنعت بازی و خریدهای فراوان آن

لارس وینگفورس در مورد گذشته، حال و آینده گروه امبریسر و دلیل خریدهای زیاد آن و همچنین بخش آرشیو بازی‌های قدیمی این شرکت صحبت کرده است.

تغییر استودیوی سازنده بازی ریمیک Star Wars Knights of the Old Republic

به‌نظر می‌رسد استودیوی جدید سازنده ریمیک بازی Star Wars Knights of the Old Republic مشخص شده است.

فروش ۵۰۰ هزار نسخه Evil Dead: The Game در ۵ روز نخست عرضه

در گزارش مالی سه ماهه‌ی چهارم سال مالی ۲۰۲۲ امبریسر گروپ اعلام شد که فروش بازی Evil Dead: The Game در پنج روز اول عرضه بسیار خوب بوده است.

فاش شدن حجم احتمالی نسخه PS5 بازی Evil Dead: The Game

ظاهرا بازی چندنفره ترسناک Evil Dead: The Game شرکت Saber Interactive فضای زیادی را در کنسول پلی استیشن 5 اشغال نخواهد کرد.

تاخیر مجدد نسخه نسل ۹ بازی The Witcher 3: Wild Hunt

سی‌دی پراجکت اعلام کرد که وظیفه‌ی تکمیل ساخت نسخه‌ی نسل نهمی ویچر 3: وایلد هانت به تیم داخلی شرکت سپرده شده است. به همین خاطر بازی فعلا تاریخ عرضه ندارد.

نمایش مبارزات خونین در تریلرهای جدید بازی Evil Dead: The Game

به‌تازگی شرکت Saber Interactive با انتشار دو تریلر از گیم‌پلی بازی Evil Dead: The Game، به نمایش ویژگی‌ها و قابلیت‌های شخصیت‌های انسانی و اهریمنی پرداخت.

اعلام تاریخ انتشار SnowRunner برای کنسول های نسل ۹

با اعلام شرکت Saber Interactive، آپدیت نسل ۹ بازی SnowRunner در آینده به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن و ایکس باکس قرار خواهد گرفت.

نمایش توانایی‌های شیاطین کندریایی در تریلر Evil Dead: The Game

Saber Interactive تریلر جدیدی از Evil Dead: The Game پخش کرد تا طرفدارها را با قدرت‌های شیاطین کندریایی این بازی آشنا کند.

بازی Evil Dead: The Game دوباره با تأخیر مواجه شد

بازی Evil Dead: The Game شرکت Saber Interactive دوباره تأخیر خورد تا سازندگان فرصت کافی برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی شایسته به مخاطب را داشته باشند.

عرضه بازی ترسناک A Quiet Place در سال ۲۰۲۲

پس از آن که فیلم ترسناک یک مکان ساکت و دنباله‌ی آن به موفقیت‌های قابل‌توجه رسیدند، حالا چند تیم وارد همکاری برای ساخت بازی A Quiet Place شده‌اند.

خرید هشت استودیو دیگر توسط Embracer Group

ناشر بزرگ سوئدی Embracer Group روز گذشته اعلام کرد هشت استودیوی بازی‌سازی اروپایی دیگر را به فهرست دارایی‌های خود اضافه کرده است.

تریلر بسته الحاقی بازی World War Z؛ مشخص شدن بازه انتشار [E3 2021]

سازندگان بازی ورلد وار زی با انتشار تریلری در E3 2021 از بسته‌ی الحاقی World War Z: Aftermath رونمایی کردند که موارد تازه‌ای مانند دشمنان جدید و دید اول‌شخص را به بازی اضافه می‌کند.

صفحه ۱ از ۴