آخرین خبرهای شرکت کچاپ

معرفی بازی موبایل Hit Shadow: سایه بازی

در ادامه‌ی مقالات معرفی بازی‌های جذاب و جدید پلتفرم موبایل، این بار نوبت به یک بازی جذاب خلاقانه و آرکید به‌‌نام ‎Hit Shadow رسیده است. با زومجی همراه باشید.

معرفی بازی موبایل Fisherman؛ لذت واقعی ماهیگیری

Fisherman لذت ماهی‌گیری با فیزیک کاملا واقع‌گرایانه را برای‌تان خواهد داشت و باید با رفلکس‌های سریع بهترین امتیاز را برای خود ثبت کنید. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بهترین بازی‌های استودیو Ketchapp

در این مقاله قصد داریم که بهترین بازی‌های استودیو پرآوازه کچاپ (Ketchapp) را معرفی کنیم و نگاهی اجمالی به آن‌ها داشته باشیم. با زومجی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Flippy Skate؛ اسکیت‌سواری آسان و لذت‌بخش

بازی موبایل Flippy Skate به عنوان یک اثر رکوردزنی این توانایی را دارد که برای مدتی هر چند کوتاه، تجربه لذت‌بخشی را به شما ارائه دهد.

معرفی بازی موبایل Prince of Persia: Escape؛ شاهزاده پارسی با ظاهری جدید

بازی موبایل Prince of Persia: Escape، یک بازی موبایل در سبک رانینگ است که تیم سازنده سعی کرده است تصویر جدیدی از بازی شاهزاده‌ی ایرانی را به تصویر بکشد. با معرفی این بازی موبایل همراه زومجی باشید.

معرفی بازی موبایل Color Snake: چالش مار رنگی

بازی موبایل Color Snake یکی از سخت‌ترین بازی‌های استودیو کچاپ است که تمرکز و سرعت‌عمل بالایی را از بازیکنان طلب می‌کند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Balls Race: ریسینگ با طعم کچاپ

بازی موبایل Balls Race یکی از آثار غیررکوردی استودیو کچاپ است که تجربه بسیار جذابی را با حال و هوای ریسینگ ارائه می‌کند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Horizon

بازی موبایل Horizon یکی از با کیفیت‌‌ترین بازی‌های رکوردی استودیو کچاپ است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Cubriko

بازی موبایل Cubriko اثری است که گیم پلی نام آشنا و تکراری دیگر آثار کچاپ را ارائه می‌دهد، اما همچنان جذابیت خاص خودش را هم دارد. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Fit

بازی موبایل Fit اثری است که حوصله و تمرکز بازیکنان را به چالش می‌کشد و شما را به رکورد زدن دعوت می‌کند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Rush

بازی موبایل Rush اثری بسیار باکیفیت از استودیو کچاپ است که لحظه به لحظه هیجان انگیز است و گرافیک چشم‌نوازی دارد. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Color Ballz

بازی موبایل Color Ballz اثری از کچاپ است که این‌بار ریتم آرامی را در گیم‌پلی ارائه داده است و متفاوت از دیگر آثار این استودیو دیده می‌شود. با زومجی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Stairs

بازی موبایل Stairs با پیروی کردن از روند نام آشنای بازی‌های کچاپ، موفق می‌شود که اعتیادآور ظاهر شود و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Bruce Lee Dragon Run

با بروسلی، هنرپیشه و رزمی‌کار افسانه‌ای در بازی Bruce Lee Dragon Run همراه باشید تا در ماجراجویی به سبک کمپانی کچاپ، برای رکوردزنی تلاش کنید.

معرفی بازی موبایل Car vs Cops

بازی موبایل Car vs Cops شاهکار دیگری از استودیو کچاپ است که باری دیگر با ساده‌ترین گیم پلی ممکن، توانسته اعتیادآور ظاهر شود. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Space Frontier 2

در نسخه دوم یکی از هیجان انگیزترین بازی‌های استودیوی نام آشنای Ketchapp، موشک‌های خود را تا آن سوی کهکشان‌ها بفرستید و جوامع انسانی را به آنجا منتقل کنید.

معرفی بازی موبایل Just Jump

بازی موبایل Just Jump اثر اعتیادآور دیگری از جانب استودیو Ketchapp است که گیم پلی واقعا چالش برانگیزی دارد و بسیار هنری ظاهر شده است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Knife Hit

بازی موبایل Knife Hit یک اثر ناب و چشم‌نواز در سبک آرکید است که در سرگرم‌کننده بودن فوق‌العاده موفق ظاهر می‌شود و در عین سادگی لذت‌بخش است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

معرفی بازی موبایل Flippy

بازی موبایل Flippy جدیدترین اثر Ketchapp به شدت سرگرم کننده و البته اعتیادآور است که اوقات فراغت شما را تماما در اختیار می‌گیرد.

بازی های استودیو Ketchapp با همکاری Tencent در چین منتشر خواهد شد

یوبی‌سافت در نظر دارد تا برای گسترش مخاطبان خود در کشور چین، بازی‌های استودیو Ketchapp را وارد یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای چینی کند.

صفحه ۱ از ۳