عضو تحریریه
تیم کجارو

تیم کجارو

،
درباره من:
عضویت: دوشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۸
3

کیش چه تفریحاتی دارد؟

تفریحات کیش شامل انواع تفریحات آبی و غیرآبی مهیج و جذاب می‌شوند که بسیاری از آن‌ها را نمی‌توانید در هیچ کجای ایران تجربه کنید.

1

غارهای اسرارآمیز ایران را بشناسید

غارهای بسیاری در ایران وجود دارند که برخی از آن ها هر سال، گردشگران و غارنوردان حرفه‌ای بسیاری را به‌سمت خود می‌کشانند.

1

شهرهای خوش آب و هوای ایران برای سفر

ایران کشوری چهار فصل با تنوع بالای جغرافیایی و ویژگی‌های متنوع آب و هوایی است. و شهرهای متنوع در فصل‌های مختلف، از بهترین مقاصد سفر به شمار می‌روند.

3

۱۴ پیشنهاد برای سفر خنک تابستانی

اگر برای سفر تابستانی در ایران به‌دنبال جایی هستید تا از گرمای تابستان به آن‌ پناه ببرید، علاوه بر شمال، مقاصد زیادی وجود دارند.

4

این روستا روی ابرها است

روستای فیلبند یکی از بهترین ییلاق‌های استان مازندران و از مقاصد پرطرفدار برای گردش یک روزه آخر هفته پایتخت‌نشینان و اهالی مازندران است.

51

بهترین شهر ایران برای زندگی کجاست؟

رده‌بندی بهترین شهرهای ایران برای زندگی به عوامل مختلفی مانند آب‌وهوا، کسب‌وکار، منابع، هزینه‌ها و امکانات رفاهی هر شهر بستگی دارد.

4

بهترین مقاصد ایران برای سفر در بهار

برای بسیاری از گردشگران، اردیبهشت بهترین زمان سفر است. در این ماه طبیعت بیشتر نقاط ایران در زیباترین حالت خود است و گشت‌و‌گذار در میان طبیعت لذت دوچندان دارد.

2

پل معلق آسمان کجاست؟

«پل معلق نهج البلاغه» با نام «پل معلق آسمان» یکی از جاذبه‌های هیجان‌انگیز بوستان نهج البلاغه و دیدنی‌های تهران به شمار می‌رود که در سال ۱۳۹۷ افتتاح شد.

9

زیباترین روستاهای ایران

انتخاب نخست بسیاری از علاقه‌مندان به سفر و گردشگری، بازدید از زیباترین روستاهای ایران است.

16

بهترین جای ایران در نوروز

سفر نوروزی برای مردم ایران حال و هوای خاصی دارد. گردشگران بسیاری مقاصد سفر داخلی و خارجی در نوروز ۱۴۰۲ را از ما‌ه‌ها زودتر انتخاب کرده‌اند.

صفحه ۱ از ۹۶