نویسنده: تیم کجارو
// چهار شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۵

کیش چه تفریحاتی دارد؟

تفریحات کیش شامل انواع تفریحات آبی و غیرآبی مهیج و جذاب می‌شوند که بسیاری از آن‌ها را نمی‌توانید در هیچ کجای ایران تجربه کنید.

کیش یکی از مقاصد گردشگری معروف ایران است که به‌لطف وجود تفریحات و برنامه‌های سرگرم‌کننده، اوقات خوشی را برای همه گردشگران رقم می‌زند. تفریحات کیش به‌قدری متنوع‌ هستند که شاید در طول یک سفر نتوانید از همه‌ آن‌ها استفاده کنید. در حقیقت، این موضوع به‌مدت زمان سفر و بودجه‌ شما بستگی دارد و اگر اهل هیجان باشید، بهترین مقصد را انتخاب کرده‌اید.

پاراسل

پاراسل روی آبهای خلیج فارس

عکاس: ناشناس

پاراسل نوعی تفریح آبی است که علاقه‌مندان از طریق یک چتر با طنابی به طول ۱۵۰ متر به قایق موتوری وصل می‌شوند. وقتی قایق با سرعت روی آب حرکت می‌کند، به‌تدریج در آسمان به پرواز درمی‌‌آیید و اوج هیجان را در آسمان آبی و روی آب‌های زلال خلیج فارس تجربه خواهید کرد.

امکان استفاده از چتر پاراسل به‌صورت یک نفره و دو نفره و سه نفره (دو بزرگسال و یک کودک یا دو کودک و یک بزرگسال) وجود دارد. کل مدت این تجربه حدود یک ساعت است که زمان پرواز در اوج بین ۶ تا هفت دقیقه خواهد بود و تا ارتفاع ۱۵۰ تا ۳۰۰ متری بالا می‌روید. این تفریح برای آقایان و بانوان قابل‌استفاده است که برای این منظور باید به ساحل مرجان، ساحل سیمرغ، ساحل اسکله تفریحی کیش و ساحل دامون مراجعه کنید.

شاتل

قایق بادی زرد و آبی رنگ با چهار مسافر مرد

عکاس: ناشناس

تفریح لذت‌بخش شاتل به این صورت است که روی یک تیوب می‌نشینید و قایق تندرویی شما را روی سطح آب می‌کشد. شاتل به‌صورت تک نفره قابل‌استفاده نیست و حداقل باید دو نفر باشید. افراد ۶ سال به بالا با رضایت والدین می‌توانند از شاتل استفاده کنند. مدت زمان استفاده از شاتل حدود ۱۵ دقیقه است.

غواصی

غواصی یک مرد در میان بقایای کشتی

عکاس: سعید پروین

غواصی از بهترین تفریحات آبی کیش است که گردشگران در تمامی طول سال امکان استفاده از آن را دارند. مراکز آموزشی و تفریحی غواصی متعددی در کیش وجود دارد که این جزیره را به قطب غواصی کشور تبدیل کرده‌اند. بی‌شک شنا با ماهی‌ها و جانوران دریایی کیش، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی برایتان می‌سازد و حتی اگر شنا بلد نباشید، می‌توانید همراه با مربی و تجهیزات لازم وارد آب شوید.

آقایان و بانوان با شرایط مشابه می‌توانند غواصی کنند؛ فقط غواصی بانوان با قایق مجزا و مربی خانم انجام می‌شود. کل مدت‌زمان غواصی از زمان سوارشدن به قایق و رفت‌وبرگشت، ۱٫۵ ساعت است که حضور شما زیر آب، ۱۵ دقیقه خواهد بود.

اسکوتر زیردریایی

اسکوتر زیردریایی زردرنگ

عکاس: ناشناس

اسکوتر زیردریایی از مهیج‌ترین تفریحات آبی جزیره است که امکان سفر به اعماق خلیج فارس و تماشای دنیای زیر آب و ماهی‌های رنگارنگ خلیج فارس را پیشکش شما می‌کند. اسکوتر یک نوع غواصی است؛ با این تفاوت که با کمک یک موتور زیر دریایی می‌توانید در عمق ۱۰ متری زیر آب با کمک مربی حرکت کنید. حداقل سن استفاده از اسکوتر زیردریایی، ۱۲ سال و حداقل قد ۱۵۰ سانتی‌متر برای خانم‌ها و آقایان است. اسکوتر زیردریایی تک نفره است و برای این تفریح نیازی نیست، شنا بلد باشید.

فلای بورد

فلای بورد در جزیره کیش

منبع عکس: سایت irandestination

فلای بورد، وسیله‌ای است که با اتصال به یک جت اسکی، شما را روی هوا معلق نگه می‌دارد؛ ضمن اینکه از طریق پمپاژ آب، به شما اجازه انجام حرکات نمایشی و شیرجه را می‌دهد و در نتیجه می‌توانید لذت و هیجان را بین آسمان و آب‌های جزیره تجربه کنید. این تفریح برای افراد بالای ۱۸ سال (بانوان و آقایان) مناسب است که در مدت‌زمان ۲۰ دقیقه انجام می‌شود. فلای بورد، تفریح بسیار ساده‌ای است که پنج دقیقه اول آن به آموزش مختصر اختصاص دارد.

بنانا

قایق موزی شکل و زردرنگ با پنج مسافر مرد

عکاس: ناشناس

بنانا، تفریح آبی دیگری است که برای انجام آن روی تیوب‌های بنانا (به‌شکل موز) سوار می‌شوید و سپس توسط قایق‌های تندرو با سرعت بسیار بالا روی سطح دریا حرکت می‌کنید. این وزرش آبی دسته‌جمعی بسیار هیجان‌انگیز است و حداقل چهار و حداکثر هشت نفر می‌توانند در مدت ۱۵ دقیقه از آن استفاده کنند.

تفاوت بنانا و شاتل، در شکل تیوب آن است که به موز شباهت دارد. همچنین شاتل انواع مبلی و تشکی دارد و برای دو تا چهار نفر مناسب است؛ گرچه برای استفاده از بنانا باید حداقل چهار نفر باشید.

پدل بورد

پدل بورد دو نفر در آب های خلیج فارس

عکاس: آیدین ایرانی‌نژاد

پدل بورد یکی ازتفریحات آبی متفاوت کیش است که افراد عاشق هیجان نباید آن را از دست بدهند! پدل بورد، تخته محکمی است که افراد پاهایشان را روی آن می‌گذارند و سپس روی آب حرکت می‌کنند. پدل بوردها برای همه نوع وزنی مناسب هستند و امکان استفاده هم‌زمان از آن با کودکتان نیز وجود دارد. بانوان نیز با پوشیدن لباس مخصوص می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

پدل بورد از تفریحات دریایی ارزان جزیره به حساب می‌آید که برای انجام آن ابتدا مربی آموزش‌های لازم را به شما می‌دهد. این تفریح یک ساعت طول می‌کشد و با پوشیدن جلیقه نجات، امنیت شما تضمین خواهد شد.

جت اسکی

جت اسکی سفید و زرد و مشکی رنگ

منبع عکس: سایت کیش تفریحات

جت اسکی از جمله تفریحات مهیج سفر به شهرهای ساحلی نظیر جزیره کیش است که تجربه سرعت و مانور روی دریا را به شما هدیه می‌دهد. هر جت اسکی قابلیت حمل دو نفر را دارد و قابل استفاده برای آقایان و بانوان است؛ گرچه افراد بالای ۱۰۰ کیلوگرم باید به‌تنهایی سوار شوند.

اسکی روی آب

اسکی روی آب در نزدیکی اسکله

عکاس: دانیال سرمست

اسکی روی آب یا کِیبل اسکی را می‌توانید در نخستین سایت اسکی روی آب خاورمیانه در جزیره‌ کیش تجربه کنید. این محل مجهز به رختکن و دوش، سکوی شروع، اتاق آموزش و فروشگاه لوازم و تجهیزات ورزشی مخصوص، رستوران و کافی‌شاپ است. امکان اسکی ۱۲ نفر به‌طور هم‌زمان در کیبل اسکی کیش وجود دارد که در ابتدا از مربی آموزش می‌بینید.

علاوه بر اسکی روی آب با کابل برقی (کیبل اسکی)، امکان انجام اسکی روی آب با قایق نیز در جزیره وجود دارد. در این نوع اسکی، با طناب به یک قایق موتوری متصل هستید؛ اما در کیبل اسکی با کابل به برج‌های موجود در محل پارک کیبل اسکی وصل می‌شوید که هزینه اسکی با قایق بیشتر است.

کایت بوردینگ

کایت بوردینگ در آب های جزیره کیش

عکاس: ناشناس

کایت بوردینگ ترکیبی از پاراگلایدر و اسکی روی آب است که با آن می‌توانید در سطح آب و امواج حرکت کنید. در این تفریح باید سوار بر بورد اسکی شوید؛ در حالی که به کایت متصل هستید و در ادامه برای چند لحظه‌ای در هوا معلق خواهید شد. کایت نقش بادبان و بورد وظیفه شناورسازی ورزشکار روی آب را دارد.

گشت دریایی خصوصی

کشتی های تفریحی در اسکله

عکاس: آیدین ایرانی‌نژاد

در گشت دریایی می‌توانید از قایق خصوصی همراه با ناخدا استفاده کنید و از خلیج فارس زیبا لذت ببرید. تجربه ماهیگیری با تفنگ و فری ‌دایوینگ نیز بسیار مهیج است که در گشت دریایی امکان آن‌ها وجود دارد. گشت دریایی به‌صورت یک، دو، سه، چهار و همین طور پنج ساعته قابل رزرو است. بسیاری از افراد برای جشن تولد، سالگرد ازدواج و… از این موقعیت استفاده می‌کنند تا با بادکنک‌آرایی، کیک، موسیقی، عکس و فیلم، اتفاقی فراموش‌نشدنی را برای عزیزان خود رقم بزنند.

پارک آبی اوشن

دو عدد بستنی رنگی در پارک آبی روباز

منبع عکس: اینستاگرام oceanwaterpark

پارک آبی اوشن کیش، بزرگ‌ترین پارک آبی روباز ایران و تنها پارک آبی روباز ویژه خانم‌ها است که به‌لطف استخرها، سونا و جکوزی‌های آرامش‌بخش، تجربه جذابی از یک تفریح آبی فوق‌العاده را برایتان می‌سازد. جالب اینکه پارک آبی اوشن به‌عنوان تنها پارک آبی کشور با امکانات موج‌سواری است. این پارک آبی دارای سیستم گرمایشی برای فصول سرد است و ازاین‌رو، حتی در هوای خنک نیز می‌توانید از آن لذت ببرید و غروب زیبای کیش را از این محل به نظاره بنشینید. برخی از بخش‌های تفریحی این محل شامل پیچالوپ، دینگل، رالی راید ماساژ و اسپا و... می‌شوند.

فضای مخصوص کودکان، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های متعدد، ترانسفر رایگان رفت‌وبرگشت رایگان از مبداهای مشخص و... از جمله امکانات این پارک هستند. فروشگاه اوشن پارک با کلیه محصولات مورد نیاز اعم از حوله، دمپایی، کرم ضدآفتاب و... در کنار اقلامی مانند انواع اسباب‌بازی، کیف، کلاه، یادگاری‌ و غیره، امکان خرید سوغاتی‌های دوست‌داشتنی از این سفر را برایتان فراهم می‌کند.

پلاژهای کیش

ورودی پلاژ آقایان کیش

عکاس: بهزاد میبدی

وجود پلاژ آقایان و پلاژ بانوان در کیش، این فرصت را به شما می‌دهد تا آزادانه شنا کنید و آفتاب بگیرید؛ تجربه‌ای که در کمتر نقطه‌ای از ایران برای بانوان امکان‌پذیر است. در این پلاژها، امکاناتی همچون دوش آب، تخت ساحلی و سایبان، غرفه‌های فروش لوازم شنا و لوازم بهداشتی، رختکن، غریق نجات، ماساژ، سرویس بهداشتی، بوفه خوراکی و... در نظر گرفته شده است.

علاوه بر این، استفاده از زمین والیبال، هندبال و فوتبال ساحلی، تفریحات دریایی (جت اسکی، قایق بادبانی، اسکی روی آب، غواصی و قایق پارویی)، از گذران لحظه‌های ناب حکایت دارند.

ماهیگیری

چوب ماهگیری در اسکله کیش

عکاس: زهرا شیخ

علاقه‌مندان به ماهیگیری می‌تواند در اکثر نقاط جزیره کیش به این تفریح جذاب بپردازند. با این حال، آن دسته از گردشگرانی که به‌دنبال ماهیگیری حرفه‌ای هستند، باید از کلوپ‌های ماهیگیری متعدد در سواحل جزیره مانند کلوپ ماهیگیری هامور دریای کیش و کلوپ ماهیگیری مارینا استفاده کنند که وسایل مورد نیاز را در اختیارشان قرار می‌دهند. در این مراکز امکان ماهیگیری در ساحل و همین طور ماهیگیری در قایق وجود دارد. از آنجا که سواحل جزیره پاکسازی شده‌اند و دارای امنیت کامل هستند، بدون هیچ‌گونه نگرانی می‌توانید به ماهیگیری مشغول شوید.

ساعات اولیه صبح و هنگام غروب که دمای هوا کمی خنک‌تر است، بهترین ساعات برای ماهیگیری در کیش هستند؛ ضمن اینکه، در فاصله ساعت چهار تا هفت صبح، آب دریا بالا می‌آید و گردشگران می‌توانند به‌سادگی تعداد زیادی ماهی صید کنند.

قایق‌سواری

قایق تفریحی با یک مسافر

عکاس: ناشناس

برای قایق‌سواری در کیش می‌توانید انواع مختلف قایق‌های پدالی، موتوری، پارویی، قایق تفریحی مبله VIP و..‌. را با توجه به علاقه‌مندی خود انتخاب کنید. قایق‌های پدالی برای کسانی مناسب است که ترجیح می‌دهند، امواج چشم‌انداز را با سرعت کمتری به نظاره بنشینند.

بانجی جامپینگ

زنی در حال بانجی جامپینگ

عکاس: مهسا پرویزی

بانجی جامپینگ یکی از تفریحات هیجانی کیش است که با دو سکوی ۴۰ و ۶۰ متری انجام می‌شود؛ اما فقط کسانی می‌توانند سکوی مرتفع‌تر را امتحان کنند که تجربه استفاده از سکوی ۴۰ متری را داشته باشند. در این تفریح به‌وسیله یک طناب فنردار از روی سکو به‌سمت زمین سقوط آزاد می‌کنید که به‌دلیل رعایت اصول ایمنی، از هر نظر سرگرمی ایمنی است. کلوپ جاذبه، تنها مرکز بانجی جامپینگ کیش است.

پرش آزاد روی تشک را نیز می‌توانید در کلوپ جاذبه تجربه کنید که از ارتفاع سه تا ۱۲ متری انجام می‌شود و وزن مجاز برای استفاده از آن ۲۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم است. به‌ازای یک بار پرش یا دو بار پرش روی تشک باید هزینه متفاوتی بپردازید.

جایروکوپتر

جایروکوپتر قرمز با حضور خلبان و مهدی طارمی

عکاس‌: ناشناس

جایروکوپتر کیش در بین تفریحات غیرآبی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تجربه پروازی ایمن و مفرح بر فراز جاهای دیدنی کیش و خلیج فارس است. جایروکوپتر یا هلیکوپتر تفریحی تلفیقی از هلیکوپتر و هواپیما است که فقط برای دو نفر ظرفیت دارد و شامل خلبان و مسافر می‌شود. مدت زمان استفاده از آن نیز حدودا ۱۲ دقیقه است.

قلعه وحشت

دو زن با ماسک ترسناک در دهانه یک قلعه وحشت

عکاس: سلاله پاکزاد

در کنار تفریحاتی که به آب و دریا منتهی می‌شوند، از سرگرمی‌های دیگری همچون قلعه وحشت کیش غافل نشوید و ترس و هیجان آن را از دست ندهید. قلعه وحشت دارای مسیر ۱۰۰ متری کاملا تاریکی است که یک راهنما شما را با چراغ‌قوه همراهی می‌کند. جالب اینکه در اینجا عکس‌هایی به‌طور نامحسوس از شما گرفته می‌شود که در انتها می‌توانید به انتخاب خودتان، آن‌ها را بخرید. قلعه وحشت در سه سانس برگزار می‌شود که برای افراد زیر ۱۴ سال، سانس متوسط و سانس فول اکشن برای افراد شجاع در نظر گرفته شده است.

پارک دلفین

پرندگان در آب و دو مجسمه دلفین در کنارشان

عکاس: دانیال عمران

پارک دلفین کیش با فضای طبیعی و کم‌نظیر خود، پستانداران دریایی مانند پنگوئن، گراز دریایی، شیر دریایی، دلفین، گربه دریایی، شیر دریایی و… را در خود جای داده است. از جاذبه‌های این محل، حیوانات و دلفین‌های تربیت‌شده توسط مربیان مجرب ایرانی هستند که با هنرنمایی و حرکات موزون خود، هر بیننده‌ای را شگفت‌زده می‌کنند.

هنگام بازدید از پارک دلفین کیش، به باغ پرندگان نیز سر بزنید و از تماشای پرندگانی چون پلیکان خاکستری و سفید، پنگوئن پا سیاه، درنای تاج دار، قرقاول طلایی و… لذت ببرید.

شهربازی های کیش

وسایل بازی در شهربازی سرپوشیده

عکاس: مسعود لطفی

شهربازی هایلند مجهز به وسایل به‌روز شهربازی‌های سرپوشیده دنیا است که امکان تفریح را به کودکان، نوجوان و جوانان می‌دهد. از بخش‌های جذاب این شهربازی می‌توان به سینما هفت بعدی، فوتبال حبابی، واتر بال گروهی، بازی‌های رایانه‌ای، بازی‌های الکترونیکی و مکانیکی، بازی‌های مناسب کودکان، مینی گلف و بولینگ اشاره کرد که حسابی پرطرفدار هستند.

شهربازی فان کلاب واقع در بازار كوروش برند سنتر، امکان سرگرمی گروه‌های مختلف سنی را با بیش از ۶۵ بازی متنوع ایجاد کرده است. در این محل می‌توانید از شبیه‌ساز جت اسکی و موتور فضایی، قطار شادی کودکان، واقعیت مجازی، موتور مسابقه‌ای، ماشین‌های کوبنده، زمین بازی، بولینگ و... نهایت استفاده را ببرید.

تم پارک سنتر کیش

اتاق موضوعی با حضور دو زن و یک مرد

عکاس: E3ON R

تم پارک سنتر کیش با مساحت حدود ۳,۲۰۰ متر از سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و شامل دو پارک ژوراسیک و پارک جادویی (مجیک) می‌شود. در تم پارک مجیک با مجموعه‌ای از حیوانات متحرک ماقبل تاریخ مواجه می‌شوید که برای هر کودک و نوجوانی جذابیت دارد.

این پارک از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است؛ نظیر بخش نقاشی‌های سه‌بعدی، بخش آینه‌ها، اتاق سلفی، اتاق‌های وارونه، اتاق پرسپکتیو، اتاق خواب دیواری و قسمت black light که ارزش بازدید را دارند. علاقه‌مندان می‌توانند از ترانسفر رفت‌وبرگشت رایگان استفاده کنند.

ماساژ، اسپا و حمام ترکی

شمع و سنگ روی حصیری روی آب

عکاس: ناشناس

با ماساژ، حمام ترکی و مراکشی می‌توانید خستگی و گرفتگی عضلات را رفع کنید و آرامش را به بدن خود هدیه دهید. مراکز ماساژ در بعضی هتل های کیش مانند ویدا، کورش، پارمیدا، مرکز ماساژ لیان رز و کلوپ بانوان شایگان فعال هستند. در این مراکز می‌توانید از انواع ماساژها همچون ماساژ سوئدی رویال، ماساژ سنگ داغ، ماساژ ریلکسی، ماساژ بک سوئدی، فوت ماساژ، پاکسازی صورت، ماساژ اسپرت ورزشی و ماساژ لاغری استفاده کنید.

اتوبوس گردشگری هاپ آن، هاپ آف

اتوبوس دو طبقه گردشگری

عکاس: ناشناس

اتوبوس هاپ آن، هاپ آف، یک اتوبوس دو طبقه روباز است که به شما امکان می‌دهد تا گشتی در جزیره بزنید و به بازدید جاذبه‌های گردشگری بپردازید. فعالیت اتوبوس‌ها به این صورت است که با خرید بلیط می‌توانید در مدت اعتبار آن، هر تعداد دفعه‌ای که خواستید، سوار اتوبوس شوید و از آن استفاده کنید. ساعت کار این اتوبوس‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب است.

ایستگاه‌های اتوبوس هاپ آن، هاپ آف در بخش‌های مختلف شهر از جمله اسکله تفریحی، بازار دامون، شهر زیرزمینی کاریز، شهر تاریخی حریره، اسکله میرمهنا، کشتی یونانی، ساحل مارینا، ساحل مرجان و... قرار گرفته‌اند و در نتیجه به‌راحتی می‌توانید جاذبه‌های متعددی را ببینید.

دوچرخه سواری

ماکت دوچرخه سواری در کیش

عکاس: ناشناس

مسیر دوچرخه‌سواری کیش به طول ۷۵ کیلومتر است که جزو طولانی‌ترین و البته بهترین مسیرهای دوچرخه‌سواری کشور محسوب می‌شود. این پیست تقریبا یک دور کامل دور جزیره می‌زند و دوچرخه‌سواری در آن حدود دو تا سه ساعت طول می‌کشد. مسیر دوچرخه‌سواری کیش از پارک‌ها، پلاژ‌های ساحلی، جاهای دیدنی کیش و... می‌گذرد و برای اینکه بیشترین لذت را ببرید، حتما هنگام غروب خورشید و تاریکی هوا، این تفریح را تجربه کنید.

ایستگاه‌های متعددی در بخش‌های مختلف مسیر وجود دارد که برای اجاره دوچرخه در نظر گرفته شده است، نظیر ایستگاه بازار مرجان کیش و اسکله تفریحی که به‌راحتی می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای نه‌چندان زیاد، گشت متفاوتی در جزیره بزنید.

بولینگ مریم کیش

فضای داخلی بولینگ مریم کیش

عکاس: Arya Ro

در بولینگ مریم علاوه بر بولینگ می‌توانید از بیلیارد، گیم نت، شهربازی و رستوران استفاده کنید و اوقات خوشی را برای خود بسازید. سالن بدن‌سازی آقایان و بانوان نیز در این مجموعه به چشم می‌خورد.

سافاری کیش

چندین خودرو با سرنشین در سافاری کیش

عکاس: Capitan Ali

تفریحات سافاری کیش فقط به لندکروزسواری روی تپه‌های شنی خلاصه نمی‌شود و انتخاب‌های دیگری همچون موتور چهارچرخ ATV، موتور باگی، موتور دریفت، کارتینگ، بانجی شوتینگ، شترسواری، ترامپولین، فوتبال حبابی، زورب بال، پینت بال، استوانه جادویی، عینک واقعیت مجازی و... نیز برایتان مهیا است.

این تفریحات را می‌توانید در مجموعه پارس سافاری کیش تجربه کنید که در قالب پکیج‌های مختلفی ارائه می‌شود. به‌عنوان مثال، با تهیه پکیج طلایی سافاری کیش امکان استفاده از تور سافاری، موتور‌سواری، شترسواری و کارتینگ را خواهید داشت. پکیج آدرنالین سافاری (تور سافاری، موتورسواری، بانجی شوتینگ، هرم وحشت)، پکیج نوجوان سافاری (مینی گلف، موتور ۹۰ سی‌سی، زورب بال، ترامپولین، بانجی ترامپولین) و پکیج ماه عسل سافاری (تور سافاری، تور ماشین باگی، زورب بال و ماشین کوبنده) و... از دیگر پکیج‌های این مجموعه هستند.

کشتی‌های تفریحی کیش

کشتی تفریحی بزرگی در نزدیکی اسکله

عکاس: ناشناس

از کشتی‌های تفریحی کیش می‌توان به کشتی اوستا، کشتی دنا، کشتی تارا، کشتی آرتمیس، کشتی نوید، کشتی آکواریوم و کشتی تاپ تورز کاتاماران اشاره کرد. در گشت دریایی با کشتی می‌توانید تجربه حضور در آب‌های اطراف جزیره را در سانس‌های دو ساعته داشته باشید. در این کشتی‌ها می‌توانید از کافه تریا، برنامه‌های گروه موسیقی، جنگ شادی، استندآپ کمدی، شعبده‌بازی، قرعه‌کشی و اهدای جوایز استفاده کنید.

جنگ های شبانه کیش

جنگ‌های شبانه یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای گذران ساعت‌های پایانی شب هستند. این جنگ‌ها با برنامه‌های شاد و مفرحی مثل استندآپ، موزیک، تقلید صدا، اجرای آکروبات و حرکات نمایشی و... اوقاتی سرشار از خنده را به شما هدیه می‌دهند. برخی از این برنامه‌ها عبارت‌اند از جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ، جنگ شبانه پازل شو، جنگ شبانه دینامیت شو، جنگ شبانه ایرانیا، جنگ شبانه بابک شو، جنگ شبانه پرشین شو و جنگ شبانه سی شو.


منبع کجارو
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده