عضو تحریریه
فرشید معتمد

فرشید معتمد

تهران، تهران
درباره من:
مدرک کارشناسی کامپیوتر، کارشناس سخت افزار و شبکه
  • نظر

   کارت GTX 1080 تا حد زیادی برای رزولوشن 1440pجوابگو هست. مانیتور 144 هرتزی با رزولوشن 1440p هم ارزش خرید داره، تجربه ی متفاوت و بهتری هست.

   اون سیستم هم شاید از نظر قیمت بد نباشه، ولی قطعاتش برای سیستم گیمینگ تناسبی ندارند. اگر بخریدش باشد رم، SSD و هارد رو تغییر بدید به مدلهای پیشنهادی ما.

  • نظر

   شدنش که میشه، ولی قیمت SSD های 2 ترابایتی رو دیدید؟
   هنوز خرید این مدلها به صرفه نیست که کاملا جای HDD رو بگیره.

  • نظر

   خب سیستمتون که عالیه، ولی تلویزیون رو نمیشه به جای مانیتور استفاده کرد، اگر استفاده بشه فقط برای بازی و از فاصله دور می تونه مناسب باشه. تاخیر و جا موندن تصاویر و رفرش ریتش هم قطعا مثل مانیتور گیمینگ نیست. بیشتر برای کنسول مناسبه تا پی سی.

  • نظر

   شاید بشه اجراش کرد، ولی نه با کیفیتی که قابل بازی کردن باشه، بهرحال این سیستم از ملزومات اصلی بازی پایین تره.

  • نظر

   @علی علی
   من نگفتم این مدل سری K داره، من گفتم سری K یعنی 8700K، 8600K و 8300K فقط همین 3 تا از نسل هشتم.

   مدلی که تهش K نداره رسما قابل اورکلاک نیست.

  • نظر

   چون هنوز یه مقاله ی بعدی هم داره که 2700X رو اونجا توصیه کردیم و قبلا مدلهای دیگه رو هم کرده بودیم.. اما قرار نیست به خاطر قیمت پایین تر همه جا جایگزین 8600 یا 8700 بشه.

  • نظر

   برای بازی رده پایین محسوب میشه، ولی از پس همه ی بازیهای جدید برمیاد.
   با FH4 هم مشکل فنی نخواهید داشت، اما تنظیمات پایین یا متوسط.

   برای رم هم بله، ضروریه که یه جور باشه، اما نه این که دو تا مدل متفاوت با هم کار نکنن. ماجول فعلی رو بفروشید و دو تا ماجول یکسان نصب کنید.
   اگه هاردتون SSHD باشه که نمیشه. اما اگر SSD از نوع M.2 باشه یا کلا دو تا درایو باشن میشه SSD رو مجزا عوض کرد و ارتقا داد به مدل بالاتر.

  • نظر

   اول این که مادربرد رو تغییر دادید، بدون توجه به این که پردازنده ی سری K بدون مادربرد Z370 قابل تیونینگ شدن و استفاده از اورکلاک یا فرکانس بالاتر از 2666 که برای رم در نظر گرفتیم نیست.

   دوم این که یه ماجول تکی 8 گیگی بر چه اساسه؟! همون ترکیبی که من توصیه کردم رو انتخاب کنید، حتی اگر همین crucial باشه. در مجموع 16 گیگ حداقل یا 32 گیگ.

   پاور هم همون مدل گرینGREEN GP650B-OCPT که توصیه شده انتخاب برتر هست.
   برای نمایشگر هم می تونید مدلی با پنل IPS مثل LG 27UD59-B رو انتخاب کنید که رزولوشن 4K هم داره.

  • نظر

   مسبوق به سابقه هست که GPU-Z در برخی موارد و مدلها اطلاعات اشتباه بده. اما این به معنی تغییر فرکانس کارت شما یا سریع تر شدنش نیست، چون GPU-Z فقط اطلاعات میده، نمی تونه تغییرات بده.

   اون دو مشخصه ای که نام بردید بر اساس فرکانس های کارت (حافظه و GPU) محاسبه میشن، اگر کارت رو اورکلاک کنید. در ضمن در حالتِ بیکاری چند مرحله فرکانس ها کم میشه و شاید شما در اون حالت اطلاعاتش رو دیدید و فکر کردید تغییر کرده.

  • نظر

   بله ، برای بازیهای جدید کمترین انتخابِ قابل تایید هست. البته بسته به بازی ممکنه مجبور بشید تنظیمات متوسط یا پایین رو انتخاب کنید تا فریم مناسب بگیرید.

صفحه ۱ از ۳۶۴