نویسنده: بخش تبلیغات
// سه شنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵

فروشگاه Exo افتتاح شد؛ ویترینی از هر آنچه یک گیمر به آن احتیاج دارد

فروشگاه اینترنتی Exo افتتاح شد. در این فروشگاه می‌توانید کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن، هدست‌ها، کیبوردها و ماوس‌های حرفه‌ای مخصوص بازی را با قیمت مناسب خریداری کنید. 

هرچه در دنیای بازی‌های ویدیویی پیش می‌رویم، تکنولوژی به کار رفته در ابزار مخصوص بازی هم پیشرفت می‌کند. این روند رو به جلو آنقدر سریع پیش می‌رود که هر روز شاهد محصولات چشمگیری از کمپانی‌های مطرح دنیا هستیم. 

فروشگاه مخصوص بازی‌های ویدیویی Exo مکانی مناسب برای حرفه‌ای‌ها و خرید کنسول‌های بازی و لوازم جانبی آنها با قیمت مناسب است. در این فروشگاه می‌توانید بین آرشیو کاملی از محصولات کمپانی‌های بزرگ دنیا مانند ریزِر، لاجیتک و همینطور کنسول‌های بازی روز دنیا با قیمتی مناسب، محصول خود را انتخاب کنید. 

اما یکی از مواردی که همیشه مورد نگرانی گیمرها بوده، اطمینان از اصالت محصولات گیمینگ و کارکرد مناسب آن‌ها است. اینجا است که اگزو با آغاز به کار خود می‌تواند خیال گیمرهای ایرانی را از بابت یک خرید مطمئن چه از نظر قیمت و چه از نظر تضمین اصالت کالا و گارانتی معتبر راحت کند. 

فروشگاه اینترنتی اگزو یک خرید راحت و سریع را برای شما رقم خواهد زد، جایی که می‌توانید از خرید کردن ابزار مخصوص گیمرها، نهایت لذت را ببرید. 

برای شروع ماجراجویی‌تان در خرید اقلام مخصوص بازی، به فروشگاه Exo مراجعه کنید. 

پایان رپورتاژ آگهی/


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده