// شنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳

تیزر جدید Battlefield 1 صحنه‌هایی از مرحله لارنس عربستان را به نمایش می‌گذارد

در جدیدترین تیزر منتشر شده از بازی Battlefield 1 شاهد صحنه‌هایی از مرحله لارنس عربستان هستیم.

در جدیدترین اخبار منتشر شده از بازی Battlefield 1، استودیو دایس، سازنده بازی Battlefield 1، یک تیزر ۱۵ ثانیه‌ای از مرحله لارنس عربستان را به‌نمایش گذاشته است. این تیزر بسیار کوتاه اطلاعات زیادی را از این مرحله در دسترس قرار نمی‌دهد ولی با این حال می‌توان نگاه کوتاهی به این مرحله و وقایع آن داشت.

|

اگر اطلاعات دقیقی از این بازی در اختیار ندارید، می‌توانید با مراجعه به پیش‌نمایش بازی Battlefield 1 در زومجی اطلاعات کاملی از این بازی کسب کنید. الوند فایقی در بخشی از پیش‌نمایش خود می‌گوید:

Battlefield 1 سیستم تخریب‌پذیری محیط‌ها را به مراتب بالاتری از استانداردهای رایج کنونی برده است و در بازی تقریبا می‌توانید همه چیز را به‌جز کوه‌ها و صخره‌های بزرگ با خاک یکسان کنید و از پرت شدن تکه‌ها و اجزای آن‌ها حیرت‌زده شوید، حتی می‌توانید زمین زیر پای خود را با چاله‌های بزرگ ناهموار کرده (بزرگ‌تر از چاله‌های بتلفیلد 4 و هاردلاین!) و وسایل نقلیه وتانک‌ها را با مشکلاتی جدی روبه‌رو کنید. واکنش سازه‌های گوناگون به مواد انفجاری، متفاوت است؛ به‌گونه‌ای که بعضی از سنگر‌ها و خانه‌های کوچک تنها با یک بار شلیک توپ پایین می‌ریزند و بعضی دیگر همچون پایگاه‌های محافظتی سنگین‌پیکر، نیازمند شلیک‌های ممتد هستند. فیزیک و افکت‌های مربوط به زبانه‌های آتش نیز که در همه جای بازی خودنمایی می‌کنند، به‌جرئت یکی از نقاط قوت بخش گرافیک بازی است چراکه هربار به قاب بازی نگاه کنید، نقطه‌ای از محیط را در حال انفجار پیدا خواهید کرد و هرچه آتش حاصل از این انفجارها طبیعی‌تر جلوه کنند، مقادیر بیش‌تری از عنصر هیجان به بازیکن تزریق خواهد شد!

بازی Battlefield 1 در تاریخ ۳۰ مهر ماه (۲۱ اکتبر میلادی) بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده