نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۰

زمان از سرگیری تولید فصل دوم سریال See اعلام شد

کار تولید فصل دوم سریال درام علمی-تخیلی See شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس پس از یک وقفه‌ی نسبتاً طولانی در مهرماه سال جاری باری دیگر آغاز می‌شود.

پس از گذشت ۶ ماه از زمانی‌که شیوع ویروس کرونا باعث توقف تولید بسیاری از آثار تلویزیونی و سینمایی سراسر جهان شد، خبرگزاری ددلاین گزارش می‌دهد که فیلم‌برداری فصل دوم سریال See (دیدن) شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس از تاریخ ۲۳ مهر (۱۴ اکتبر) در استودیوی فیلم‌سازی «سین‌اسپیس فیلم» واقع در تورنتو از سر گرفته می‌شود. پیش‌بینی می‌شود که کار تولید فصل دوم این سریال درام علمی-تخیلی که جیسون موموآ، بازیگر فیلم‌های Aquaman (آکوامن) و Braven (دلیر) نقش اصلی آن را ایفا می‌کند، تا پیش از ماه مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹ یا فروردین ۱۴۰۰) به پایان برسد، اما تاکنون درباره‌ی تاریخ پخش آن سخنی به میان نیامده است و نمی‌دانیم چه زمانی از راه می‌رسد. 

سریال See یکی از سریال‌های پرمخاطب شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس است و وقایع آن در آینده‌ی دور رخ می‌دهد که بشریت توانایی مشاهده‌ی جهان با چشم‌های خود را از دست داده است. این سریال ماجراهای یک رهبر شجاع با نام بابا واس را روایت می‌کند که پدر دوقلوهایی است که پس از قرن‌ها با توانایی دیدن متولد شده‌اند و باید از قبیله‌ی خود در برابر یک ملکه‌ی قدرتمند اما درمانده محافظت کند که به سحر و جادو ایمان دارد و در پی نابودی آن‌ها است. جیسون موموآ نقش بابا واس، الفری وودارد نقش پاریس، هرا هیلمار نقش ماگرا، سیلفیا هوکس نقش ملکه کین، کریستیان کامارگو نقش تاماکتی جون، آرچی مدکوی نقش کوفون و نستا کوپر نقش هانیوا را در سریال «دیدن» ایفا می‌کنند.

استیون نایت، نویسنده‌ی نامزد جایزه‌ی اسکار که نگارش فیلم‌نامه‌ی فیلم‌های Dirty Pretty Things (چیزهای زیبای کثیف) و The Girl in the Spider's Web (دختری در تار عنکبوت) را در کارنامه دارد، فیلم‌نامه‌ی این سریال درام ۸ قسمتی را به رشته‌ی تحریر درآورده و فرانسیس لارنس، کارگردان فیلم‌های The Hunger Games: Mockingjay (بازی‌های گرسنگی: زاغ مقلد) و I Am Legend (من افسانه هستم) سکان هدایت آن را در دست داشته است. همچنین استیون نایت و فرانسیس لارنس به‌همراه پیتر چرنین، جنو توپینگ و کریستن کمپو از سوی شرکت‌های چرنین اینترتینمنت و انداور کانتنت به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی سریال See فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید نقد فصل اول سریال را از «اینجا» مطالعه کنید و نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید. 


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده