آخرین خبرهای سریال See

سریال See (دیدن) یک سریال درام از استیون نایت و متعلق به شبکه Apple TV Plus (اپل تی وی پلاس) است.

تلاش جیسون موموآ برای حفاظت از خانواده در تیزر فصل سوم سریال See

شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس با پخش یک تیزر تازه از سریال See اعلام کرد که طرفدارها چه زمانی می‌توانند به تماشای فصل سوم و پایانی آن بنشینند.

تقابل جیسون موموآ و دیو باتیستا در نخستین تریلر فصل دوم سریال See

شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس ضمن انتشار یک تریلر هیجان‌انگیز از فصل دوم سریال See اعلام کرد که این اثر علمی-تخیلی برای فصل سوم نیز تمدید شده است.

زمان از سرگیری تولید فصل دوم سریال See اعلام شد

کار تولید فصل دوم سریال درام علمی-تخیلی See شبکه‌ی اپل تی‌وی پلاس پس از یک وقفه‌ی نسبتاً طولانی در مهرماه سال جاری باری دیگر آغاز می‌شود.

نقد فصل اول سریال See - دیدن

سریال See اثباتی دیگر بر این مسئله است که ایده‌ی اولیه‌ی جذاب نمی‌تواند به‌تنهایی عامل موفقیت محصول نهایی باشد. با نقد و بررسی فصل اول این سریال زومجی را همراهی کنید.

دیو باتیستا به جمع بازیگران فصل دوم سریال See اضافه شد

شبکه Apple TV Plus از اضافه شدن دیو باتیستا به جمع بازیگران فصل دوم سریال See با بازی جیسون موموآ، خبر داده است.

سریال Servant برای فصل دوم تمدید شد

شبکه اپل سریال Servant (خدمتکار) را نیز برای فصل دوم تمدید کرد و این در حالی است که پخش فصل ابتدایی از فردا آغاز خواهد شد.

سریال See، سریال Dickinson و سه سریال دیگر برای فصل دوم تمدید شد

اپل تی وی پلاس، سریال‌های See ،Dickinson ،Little America ،For All Mankind و Home Before Dark را برای فصل دوم تمدید کرد و این در حالی است که هنوز فصل ابتدایی این سریال‌ها پخش نشده است.

تاریخ ارائه اپل تی‌ وی پلاس و هزینه آن اعلام شد؛ انتشار اولین تریلر سریال See

سرویس استریم اپل تی‌وی پلاس از اول نوامبر (دهم آبان) با هزینه‌ی ماهیانه‌ی ۴.۹۹ دلار دراختیار کاربران قرار می‌گیرد. همچنین اولین تریلر سریال See نیز منتشر شده است.

کارگردان فیلم The Hunger Games: Catching Fire سریال جدید اپل را می‌سازد

کمپانی اپل تایید کرد که فرانسیس لارنس، کارگردان فیلم The Hunger Games: Catching Fire قرار است سریال جدید این شبکه را کارگردانی کند.