نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵

تریلر جدیدی از فیلم The Lighthouse منتشر شد

شرکت A24 تریلر جدیدی از فیلم The Lighthouse منتشر کرده که در این تریلر شاهد تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار و تحسین شده هستیم.

ماه مرداد امسال بود که کمپانی A24 اولین تریلر رسمی فیلم The Lighthouse (فانوس دریایی) را منتشر کرد که در این تریلر شاهد فضایی مرموز با موسیقی جالبی بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر دیگری از این فیلم ترسناک مورد انتظار و تحسین شده منتشر شده است. در دومین تریلر فیلم The Lighthouse که امروز توسط شرکت A24 منتشر شده، شاهد تصاویر جدیدی هستیم که بار دیگر دو نگهبان فانوس دریایی را مشاهده می‌کنیم که در آستانه جنون و دیوانگی قرار گرفته‌اند و به نظر می‌رسد که این فیلم شانس زیادی برای حضور در فصل جوایز دارد. فیلم The Lighthouse اخیرا در جشنواره فیلم تورنتو نیز نمایش داده شده است. پیش از این، این فیلم ترسناک در جشنواره فیلم کن امسال نمایش داده شده و با تحسین منتقدان مواجه شده بود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم The Lighthouse داستان دو نگهبان فانوس دریایی را در سال ۱۸۹۰ در نوا اسکوشیا دنبال می‌کند که در یک جزیره دور افتاده و اسرارآمیز نیو انگلند گرفتار شده‌اند و هیچ انسان دیگری به جز آن‌ها در این جزیره حضور ندارد. حال این دو باید با بدترین ترس‌های خود و همچنین تنهایی مواجه شوند. ویلم دفو و رابرت پتینسون تنها بازیگرانی هستند که در فیلم The Lighthouse حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی این فیلم ترسناک و فانتزی بر عهده رابرت اگرز، کارگردان فیلم The Witch (ویچ) بوده که علاوه بر کارگردانی، او به‌همراه مکس اگرز نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است. فیلم The Lighthouse کاملا سیاه و سفید و با دوربین‌های ۳۵ میلی‌متری فیلمبرداری و ساخته شده که پیش از این در دهه ۲۰ تا ۴۰ میلادی از آن استفاده می‌شد.

فیلم The Lighthouse برای اکران در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۶ مهر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده