// پنجشنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۰

تماشا کنید: معرفی محتوای قابل دانلود Company of Heroes 2: The British Force

بازی Company of Heroes 2 به زودی میزبان بهترین‌های بریتانیا خواهد بود. محتوای قابل دانلود جدید که The British Force نامگذاری شده با هدف توسعه حالت چندنفره به صورت مستقل برای این بازی استراتژیک استودیوی رِلیک عرضه‌ می‌شود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

توسعه دهندگان قصد دارند برخی از واحد های جدید را با کمک محتوای قابل دانلود به بازی Company of Heroes 2 بی‌افزایند. اولین این واحدهای تانک چرچیل، «یکی از قویترین سلاح‌های ارتش بریتانیا در جنگ جهانی دوم است.» که همچنین در انواع مختلفی در بازی خواهد بود.

رِلیک در این رابطه گفت:

ویژگی‌های قدرتمند تانک چرچیل از جمله شعله افکن مخرب آن، باعث شد تا این تانک به شکل گسترده‌ای توسط نیروهای متفقین در طول جنگ‌های کلیدی مورد استفاده قرار گیرد.

تولید کنندگاه قول انتشار ویدیوهای بیشتر را در روزهای آینده داده‌اند. محتوای قابل دانلود The British Force در روز سوم سپتامبر (۱۲ شهریور ماه) عرضه می‌شود. علاقمندان می‌توانند هم اکنون این بسته ویژه را با ۱۰ درصد تخفیف از فروشگاه استیم خریداری کنند. استیم همچنین به کسانی که این محتوا را پیش خرید کنند، ۲۰ درصد تخفیف برای خرید بسته‌های الحاقی آینده بازی Compny of  Heroes 2 را هدیه می‌دهد.

نسخه‌ی‌ اصلی بازی Company of Heroes 2 در سال ۲۰۱۳ با موضوع جنگ جهانی دوم عرضه شده بود.

دانلود ویدیو با کیفیت 480p | دانلود با کیفیت 720p

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده