// شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲

بازی Time Recoil معرفی شد

استودیو 10tons با انتشار تریلری بازی Time Recoil را برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی معرفی کرد.

امروز در جدیدترین اخبار بازی، استودیو تِن‌تنز (10tons) بازی Time Recoil را معرفی کرد. بازی مذکور با زاویه دید بالا به پایین و ویژگی جالب کاهش سرعت زمان بازی بهره می‌برد.

در بازی Time Recoil با کشته شدن دشمنان سرعت زمان بازی کاهش یا به اسلوموشن تبدیل می‌شود، در حالی که سرعت زمان بازی کاهش یافته، کاربران می‌توانند با کشتن دشمنان بیشتر از قابیلت ویژه‌ای برخوردار شوند. با کشتن دشمنان بیشتر، قابلیت‌های سلاح شما افزایش می‌يابد به طوری که از سلاح‌های ساده به تجهیزات کشنده و مخرب دست‌ می‌یابد، اما این در صورتی است که بتوانید دشمنان را در بازه زمانی یاد شده از بین ببرید.

وظیفه کاربران نابود کردن یک دیکتاتور دانشجو با نام آقای زمان است، یکی از اعضای سازمان شورشی که با نام روکویلرز شناخته می‌شود. پس برای انجام این ماموریت کاربران باید به گذشته سفر کرده و این دانشجوی عصبانی را  قبل از اینکه بخواهد به اهداف شیطانی خود برسد از بین ببرند.

تیم توسعه دهنده فهرستی از ویژگی‌های بارز بازی Time Recoil منتشر کردند که در ادامه می‌توانید آنها را مشاهده کنید:

  • ماموریت شما پیدا کردن و نابود کردن آقای زمان است
  • قابلیت ویژه شما کاهش سرعت زمان با کشتن دشمنان
  • اجرای کمبو‌ها در بازه زمانی کند شده
  • قابلیت عبور از دیوار‌ها و تخریب کردن آنها
  • با دوستانتان در حالت مسابقات زمانی به رقابت بپردازید

سمپو تویسی، طراح ارشد بازی Time Recoil و مدیر عامل حاضر در استودیو تن‌تنز، در مورد بازی توضیحاتی داد و نوشت:

بیشترین تمرکز گیم ‌پلی بازی Time Recoil بر روی ویژگی اسلوموشن (حرکات آهسته) است. برای  آرام کردن زمان دشمنانتان را بکشید و با ادامه دادن این کار از ویژگی‌های قوی‌تر بهره ببرید. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید شخصیت این بازی با ارتقا قدرت سلاح خود به واسطه‌ی کشتن دشمنان در بازه زمانی اسلوموشن، تمام دشمنان را از پای در می‌آورد.

ضمن اعلام این خبر تریلر بازی Time Recoil منتشر شد که نسخه آلفا این بازی را به نمایش می‌گذارد. بازی مذکور در تاریخ نا مشخصی از بهار ۹۶ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Time Recoil  را دانلود و تماشا کنید:

| |

 


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده