// چهار شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

Just Cause 4 به‌ لیست بازی های Xbox Game Pass اضافه شد

کاربرانی که عضو سرویس Xbox Game Pass هستند، هم‌اکنون می‌توانند بازی Just Cause 4 را به‌رایگان تجربه کنند.

مایکروسافت ماه‌به‌ماه بازی‌های جدیدی را به لیست بازی‌های Xbox Game Pass اضافه می‌کند. حال با توجه به توییت حساب کاربری ایکس باکس گیم پس در توییتر، مشاهده شده است که بازی Just Cause 4 هم به لیست بازی‌های این سرویس اضافه شده است.

طبق اخبار بازی منتشر شده، تنها چند ماه از انتشار ساخته جدید استودیو آوالانچ (Avalanche Studios) می‌گذرد و حال کاربرانی که عضو سرویس Xbox Game Pass هستند، می‌توانند با مراجعه به لیست بازی‌های این سرویس، جاست کاز 4 را روی ایکس باکس وان خود دانلود کنند. همچنین اگر تا به‌ امروز این سرویس را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید به‌صورت ماهیانه یا سالیانه، اشتراک Xbox Game Pass را خریداری کنید. از‌این‌رو به‌بیش از ۱۰۰ بازی مختلف دسترسی پیدا خواهید کرد.

در تصویر منتشر شده آمده است که یک ایمیل تقلبی با اسم Melissa McGamepass اعلام کرده است که در تاریخ ۱۶ اسفند ماه (هفت مارس) یک بازی با حرف J به‌سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود. حال به‌نظر می‌رسد منظور بازی جاست کاز 4 بوده است و یک روز زودتر هم در دسترس قرار گرفته است. همچنین در این ایمیل گفته شده است که یک بازی دیگر هم در تاریخ ۱۶ اسفند ماه به این سرویس اضافه می‌شود، اما اطلاعاتی از آن منتشر نشده است. در انتها مشخص شده است که بازی‌های ماه آوریل هم در تاریخ ۲۱ اسفند ماه (۱۲ مارس) معرفی می‌شوند.

بازی Just Cause 4 توانست از زومجی نمره ۷ را دریافت کند. زومجی در توضیحات بررسی خود نوشته است:

در مقایسه با بازی‌های جهان‌باز بزرگ سال جاری یا حتی در مقایسه با نسخه قبلی سری جاست کاز، Just Cause 4 چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارد. با این حال اگر از طرفداران همیشگی این مجموعه باشید، بدون شک از دنیای مملو از انفجار‌های عظیم، اکشن‌های اغراق‌شده و هرج‌ومرج دیوانه‌وار این بازی نهایت لذت را خواهید برد و خب جاست کاز 4 آنقدر برای خلق چنین صحنه‌های ابزار کافی در اختیارتان قرار می‌دهد که تجربه آن تا پایان بازی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز باقی بماند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده