// چهار شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳

سازمان NRG Esports به‌دنبال جذب بازیکنان Apex Legends برای تشکیل تیم است

NRG Esports اولین سازمانی است که قصد دارد به صورت رسمی تیم ورزش الکترونیک خود را در بازی Apex Legends تشکیل دهد.

بازی Apex Legends نهمین روز انتشار خود را سپری می‌کند و این در حالی است که هر روز شاهد انتشار اخبار جدیدی در مورد بازی هستیم. خبرها از شکستن رکورد مقدار ساعت دیده شدن استریم بازی روی پلتفرم توییچ در هفته اول انتشار شروع شد و اخیرا هم خبر عبور تعداد کاربران Apex Legends از مرز ۲۵ میلیون نفر را شاهد بودیم. در این بین استودیو ریسپاون رویدادی را به همراه یک جایزه ۲۰۰ هزار دلاری معرفی کرد که با همکاری توییچ و با حضور استریمرهای مطرح جهان قرار است برگزار شود.

طبق جدیدترین اخبار بازی، سازمان NRG Esports در توییتر مجموعه متنی را جهت جذب و استخدام بازیکنان و تولیدکنندگان محتوا برای بازی Apex Legends منتشر کرده است که به نظر برخی از فعالان بخش eSports این حرکت کمی زود است. بازی‌های سبک بتل رویال همیشه در اوایل کار خود جذاب هستند و افراد زیادی را به خود جذب می‌کنند، ولی به دلیل سخت بودن برگزاری رویدادهای مربوط به این نوع بازی‌ها، رویدادهای زیادی را در سال شاهد نیستیم و همین امر باعث ضعف بخش رقابتی بازی می‌شود. مجموعه NRG در حال حاضر در بازی‌هایی مانند Counter Strike: Global Offensive ،Hearthstone و Fortnite تیم فعال دارد و جزو سازمان‌های مطرح در بخش ورزش الکترونیک است.

با توجه به اینکه مجموعه NRG Esports اولین سازمانی است که به صورت رسمی به جذب بازیکنان بازی Apex Legends پرداخته است و بازی هر روز در حال ثبت رکوردهای جدیدی است، دور از انتظار نیست که شاهد برندهای مهم دیگری باشیم که به فکر جذب بازیکنان باشند. در حال حاضر بازی‌هایی مانند فورتنایت و PUBG نیز تیم‌های زیادی را در رویدادهای مختلف خود میزبان هستند که برخی از آن‌ها با پشتیبانی برندهای مهم بخش eSports راهی مسابقات می‌شوند.

Apex Legends یک بازی تیراندازی اول شخص تاکتیکی و تیمی در سبک بتل رویال است که به صورت رایگان منتشر شده است. داستان بازی در جهان تایتان فال روایت می‌شود و دارای کاراکترهایی است که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به‌خودشان را دارند.


منبع dotesports
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده