نویسنده: آراییس نظریان
// شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲

نسخه Early Access بازی Shoppe Keep 2 معرفی شد

استودیو Excalibur نسخه دیگری از بازی شبیه‌ سازی مغازه‌ داری با نام Shoppe Keep 2 را معرفی کرد که به‌زودی نسخه Early Access آن منتشر می‌شود.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیو اکسکلیبور (Excalibur) نسخه دوم سری بازی‌ شبیه‌ساز مغازه‌داری را معرفی کرد. بازی Shoppe Keep 2 قرار است از طریق سیستم دسترسی زودهنگام (Early Access) پلتفرم استیم برای پی سی منتشر شود.

نسخه اول این بازی یعنی Shoppe Keep در فروردین ماه گذشته منتشر شد و به نظر می‌رسد که نسخه دوم این بازی از بهبود‌های گرافیکی و گیم‌پلی برخوردار است. محتوای این بازی ماجراجویی در مورد راه‌اندازی مغازه و فروشگا‌ه‌های بزرگ است که در آن به فروش معجون‌ها، زره‌ها و غیره می‌پردازید.

بازی Shoppe Keep 2 همانند نسخه قبلی شامل مغازه‌‌های همیشگی می‌شود اما با این تفاوت که این بار می‌توانید مغازه خود را از یک اتاق کوچک به فروشگاه بزرگ و افسانه‌ای تبدیل کنید. محیط‌های پیرامون مغازه شما که شامل جنگل‌ها، روستا‌های حومه و سرزمین‌هایی می‌شود، قابل جستجو است و به نقل از سازندگان با کاوش در این محیط‌ها می‌توانید آیتم‌های کم‌یابی را پیدا و از آن خود کنید. در حالی که به جمع‌آوری آیتم‌ها و منابع یاد شده می‌روید از آنجا که خطراتی در دنیای بیرون از مغازه دیده می‌شود، کاربران می‌توانند خود را به سلاح‌هایی همچون تیرکمان، شمشیر و غیره مجهز کنند تا در این حین به نبرد با دشمنان بروند.

بازی را می‌توان به تنهایی انجام داد یا اینکه از طریق حالت چند نفره که از ۲ الی ۴ کاربر را به طور همزمان پشتیبانی می‌کند، به تجربه این بازی بپردازید. به نقل از سازندگان، اگر در فروشگاه شما به طور مثال مقدار زیادی از آیتم هلت‌پوشن به فروش برسد، این امر باعث می‌شود که قیمت این آیتم کاهش یابد. مثال یاد شده به یکی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این بازی اشاره می‌کند. در مورد ویژگی‌های دیگر می‌توان به بات‌ها اشاره کرد که در کار‌های روزمره به کمک شما می‌آیند. استراتژی‌های مختلفی برای پیش بردن در اختیار شما قرار می‌گیرد که به شما اجازه می‌دهد راه‌های متنوعی برای افزایش لول کاراکتر شما از بین کاوش در جنگل‌ها تا مغازه‌داری، را انتخاب کنید.

نسخه Early Access بازی Shoppe Keep 2 در تاریخ ۲۶‌ آوریل (۶ اردیبهشت ۹۷) برای کامپیوتر‌ منتشر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه استیم آن مراجعه کنید و در ادامه می‌توانید به تصاویر منتشر شده نگاهی بیاندازید.

Shoppe Keep 2

نظرات خود را در مورد این بازی با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده