نویسنده: رضا علمی
// پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵

صداپیشگی شارلیز ترون و اسکار آیزاک در انیمیشن The Addams Family

پیش‌تر شایعات از حضور اسکار آیزاک برای صداپیشگی شخصیت گومز در انیمیشن The Addams Family (خانواده آدامز) خبر می‌دادند و حال این موضوع به‌صورت رسمی اعلام شد.

کمپانی مترو گلدوین مایر (Metro-Goldwyn-Mayer) صداپیشگان انیمیشن مورد انتظار The Addams Family (خانواده آدامز) را به‌صورت رسمی معرفی کرد. طبق گزارش‌های رسمی منتشرشده در سایت‌های مختلف، بازیگران معروف، بااستعداد و باکیفیتی قرار است صداپیشگی شخصیت‌های انیمیشن کمدی و اکشن The Addams Family را بر عهده داشته باشند؛ اسکار آیزاک صداپیشهٔ شخصیت گومز آدامز خواهد بود، شارلیز ترون صداپیشهٔ شخصیت مورتیشیا آدامز، کلوئی گریس مورتز صداپیشهٔ شخصیت ونزندی آدامز، فین ویلفهارد صداپیشهٔ شخصیت پاگزلی آدامز، نیک کرول صداپیشهٔ شخصیت عمو فِستر، بت میدلر صداپیشهٔ شخصیت مادربزرگ و آلیسون جَنی صداپیشه شخصیت مارگوکس نیدلر.

کنراد ورنن، کارگردان انیمیشن Shrek 2 (شرک ۲)، انیمیشن Monsters vs. Aliens (هیولاها علیه بیگانگان) و انیمیشن Sausage Party (سوسیس پارتی)، کارگردانی انیمیشن The Addams Family را بر عهده خواهد داشت. او بیشتر در نقش دستیار کارگردان در انیمیشن‌های مختلف حضور داشته و قرار است تهیه‌کنندگی انیمیشن The Addams Family را نیز بر عهده داشته باشد. این انیمیشن بر اساس شخصیت‌های کارتونی معروف مجلهٔ نیویورکر که توسط چارلز آدامز خلق شده‌اند، ساخته خواهد شد. در سال ۱۹۳۸، مجموعه The Addams Family برای اولین‌بار به‌صورت یک مجموعه کاریکاتور در روزنامه نیویورکر معرفی شد. چارلز آدامز خالق این مجموعه بود که انتشار این مجموعه کاریکاتور تا سال ۱۹۸۸ و مرگ خالق آن، ادامه داشت. علاوه بر این، سریال The Addams Family طی سال‌های ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۶ روی آنتن رفت و در سال ۱۹۹۱، فیلم The Addams Family منتشر شد. همچنین طی سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۳، سریال انیمیشنی این مجموعه از شبکه ABC پخش شد.

Theron

کار نوشتن فیلمنامه انیمیشن The Addams Family بر عهده پاملا پتلر، نویسنده انیمیشن‌هایی چون Monster House (خانه هیولا)، Corpse Bride (عروس مرده) و 9، بوده و ورنن در کار نوشتن فیلمنامه این انیمیشن به پتلر کمک کرده است. تهیه‌کنندگی این انیمیشن کمپانی مترو گلدوین مایر، بر عهدهٔ گیل برمن و الکس شوارتز است و اندرو میتمن، کوین میسروکی و جو ارلی، تهیه‌کنندگی اجرایی پروژه را بر عهده خواهند داشت.

داستان انیمیشن The Addams Family در مورد خانوادهٔ آدامز و زندگی عجیب‌وغریب آن‌ها و ارتباطشان با دنیای ماوراءالطبیعه است. این انیمیشن قرار است یک بازسازی سینمایی بر اساس مجموعهٔ قدیمی و محبوب تلویزیونی با همین عنوان باشد. گفتنی است در سال ۱۹۹۱، فیلم The Addams Family ‌روی پرده‌ٔ سینما رفت و در واقع این مجموعه بیشتر برای نسخهٔ سینمایی آن شناخته شده است.

کنراد ورنن در رابطه با ساخت انیمیشن The Addams Family چنین گفت:

من و گِرِگ همیشه از طرفداران نسخه‌های پیشین خانوادهٔ آدامز بودیم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم فیلمی از آن‌ها بسازیم و بسیار هیجان‌زده‌ایم که کاری جدید انجام می‌دهیم. من طرح‌ها و کارهای بی‌نظیر چارلز آدامز در مجلهٔ نیویورکر را در ذهن خودم شکل دادم و تصمیم گرفتیم در فیلم نشان دهم که چطور دو شخصیت گومز و مورتیشیا با یکدیگر ملاقات می‌کنند، خانه‌‌شان را پیدا می‌کنند و شروع به تشکیل خانواده می‌کنند. این ایدهٔ غیرعادی و عالی من را به سمت کارگردانی این انیمیشن سوق داد. این بازآفرینی دوباره مستلزم حضور بازیگرانی شناخته‌شده برای صداپیشگی شخصیت‌های اصلی بود و ما این تیم را گرد هم آوردیم و هر کدام از این شخصیت‌ها با صدای صداپیشهٔ مخصوص خود، شخصیتی خاص و متفاوت دارند؛ طرفداران پس از مدت‌ها بار دیگر با خانوادهٔ آدامز ملاقات خواهند کرد و این خانواده به نسل جدید نیز معرفی خواهد شد.

انیمیشن The Addams Family قرار است در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۹ مهرماه ۱۳۹۸) ‌روی پرده‌ٔ سینما برود.

 


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده