نویسنده: رضا علمی
// یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹

جیمز گان تاریخ تقریبی اکران قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy را اعلام کرد

طبق گفته جیمز گان گویا طرفداران چندان منتظر قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) نخواهند ماند؛ وی همچنین از شایعه کارگردانی اپیزود نهم جنگ ستارگان سخن گفت.

قسمت دوم فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، سود زیادی را نصیب استودیو مارول کرد؛ فروش DVD و دیسک‌های بلوری این فیلم نیز بسیار عالی بوده است و همچنان ادامه دارد. خب طبیعتاً چندان جای تعجب ندارد که بشنویم استودیو مارول ساخت قسمت سوم این فیلم را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است. کارگردان دو فیلم قبلی مجموعه Guardians of the Galaxy، جیمز گان، فاش ساخت که انتظار می‌رود این فیلم در زمانی کمتر از سه سال آینده به روی پرده سینما رود. طبق گفته جیمز گان، می‌توان چنین پیش‌بینی کرد که قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy در سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

در حال حاضر استودیو مارول چند فیلم بدون عنوان را برای اکران در تاریخ‌های ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹)، ۷ آگوست ۲۰۲۰ (۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۹) و ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ماه ۱۳۹۹) در نظر گرفته است که قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy برای اکران در هر کدام از این تاریخ‌ها مناسب خواهد بود. در خبرهای مرتبط با قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy نیز چندی پیش خواندیم که جیمز گان ساخت این فیلم را از اولویت‌های خود و استودیو مارول دانست و گفت مگر اینکه اتفاقی خاصی بیافتد یا برنامه‌ای عوض شود تا به روند ساخت این فیلم خللی وارد شود.    

James-Gunn

یکی از کارگردانانی بود که نام وی بعد از جدایی کالین ترورو، کارگردان Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود نهم) زیاد به گوش می‌خورد، جیمز گان بود، ولی خب خیلی زود این موضوع تکذیب شد و وی گفت مسئولیت ساخت این فیلم را بر عهده نخواهد گرفت. وی در این رابطه چنین گفت:

نه می‌خواستم و نه می‌توانستم این فیلم را کارگردانی کنم. در حال حاضر مشغول کار بر روی قسمت سوم Guardians of the Galaxy هستم؛ فیلم جدیدی را هم با همکاری دیوید یارووسکی در دست تولید دارم و تهیه‌کنندگی سریال Starsky & Hutch (استاراسکای و هاچ) برای آمازون نیز از دیگر پروژه‌هایی است که اکنون درگیرشان هستم. احتمالاً سه سال تمام وقت من پر خواهد بود.

قسمت دوم فیلم محبوب Guardians of the Galaxy در ابتدا و در تاریخ ۱۰ آپریل ۲۰۱۷ (۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۶) در توکیو بر روی پرده رفت و متعاقب آن در تاریخ ۵ می (۱۵ اردیبهشت ماه) در ایالات متحده آمریکا اکران شد. همچون قسمت اول این فیلم، فیلم جدید نیز با بازخورد بسیار خوب منتقدان و تماشاچیان همراه بود. فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 به خوبی توانست بودجه‌ی سنگین ۲۰۰ میلیون دلاری خود را جبران کند و در گیشه به فروش بسیار خوب ۸۶۳ میلیون دلاری رسید. از بازیگرانی که در این فیلم ایفای نقش کردند می‌توان به کریس پرت، زوئی سالدانا، دیو باتیستا، وین دیزل، بردلی کوپر، مایکل کوپر و کارن گیلان اشاره کرد.      


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده